Tokat yemiş gibiyim

doğru söylüyorsun ama bi de şu açıdan düşün.o şirkette çalışmaya başladın farklı bi pozisyonda.orda kendi alanınla ilgili kendini de geliştirebilirsin.görüşmelerde de ben zamanla kendi alanıma geçmek istiyorum bu mümkün olur mu diye de sorarsan sana tam cevap verirler.hangi bölümden mezunsun?

ben anesteziden mezunum işim oldukça riskli zaten. Onuda sordum sonradan geçebilir miyim dedim ama yok yani oraya alışırsın daha rahat geçmek istemezsin zaten bilmem ne dedi en baştan sordum onu ama yani yoğun bakım çokta rahat bi yer değil yani neticede..:KK31:

Kendini hiç böyle bir şey için üzme. O insan kaynaklarında çalışan insanın patavatsızlığı, o da bir çalışan, bizzat işin sahibi ya da müdür değil, egosu çok yüksek demek ki, boş ver gitsin bunlar hep hayat tecrübesi. Sen ne istediğine karar ver, o alanda başvurularda bulun, maaş ilk iş yerinde çok yüksek olmayabilir ama mutlaka bir şeyler öğreneceğin bir yer olsun. İnşallah gönlüne göre bir yer bulursun...

takilacak hic birşey yok.benim ilk is gorusmemde adam 1300 vereceğine dair ilan yazmisti gittim.850 dedi. Bunun üzerine konuşurken elimi.tutup bana sokulmaya calisti nasil bi ciglikla oradan ciktigimi bilemezsin.... Ben smdi is başvurusunda bulunamiyorum bile..... Midem.bulaniyor.... Bi yandan ogrenciyim part time calisacaktim lisans 3.snftayim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

allah kolaylık versin gerçekten zor bi durum yaşamışsınız inşallah yakın zamanda atlatırsınız ve önünüze güzel imkanlar çıkar :KK19: Allah o adamı ıslah etsin gerçekten bu sebepten çalışmaya da dışarı çıkmaya da herşeye korkar olduk yani

allah kolaylık versin gerçekten zor bi durum yaşamışsınız inşallah yakın zamanda atlatırsınız ve önünüze güzel imkanlar çıkar :KK19: Allah o adamı ıslah etsin gerçekten bu sebepten çalışmaya da dışarı çıkmaya da herşeye korkar olduk yani

:KK43:(( sanada gecms olsn bi arada

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kendini hiç böyle bir şey için üzme. O insan kaynaklarında çalışan insanın patavatsızlığı, o da bir çalışan, bizzat işin sahibi ya da müdür değil, egosu çok yüksek demek ki, boş ver gitsin bunlar hep hayat tecrübesi. Sen ne istediğine karar ver, o alanda başvurularda bulun, maaş ilk iş yerinde çok yüksek olmayabilir ama mutlaka bir şeyler öğreneceğin bir yer olsun. Inşallah gönlüne göre bir yer bulursun...

teşekkür ederim inşallah bulabilirim. şuan için yüksek maaş beklentim yok zaten ben işimi öğrenebilme derdindeyim ama inşallah olur:26:

teşekkür ederim inşallah bulabilirim. şuan için yüksek maaş beklentim yok zaten ben işimi öğrenebilme derdindeyim ama inşallah olur:26:

Geçmiş olsun canım iş dünyasına girdikten sonra çok göreceksin bu tiplerden. İnsanın zamanla derisi kalınlaşıyor biliyor musun?
Azminden birşey kaybedecek önemli bir olay değil bu. Gerçi ben olsam o an ki sinirle o telefondakinin müdür veya patronunu bağlatıp onun hakkında şikayette bulunurdum. Sana karşı elemanını savunabilirdi ama en azından ona karşı fikir oluşurdu kafasında.

Bu son yorumun dikkatimi çekti. Benim en büyük hatam hep az maaşla işe başlamak olmuştur. Tamam tecrübesizim iş öğreniyim diyorsun ben de öyle düşündüm ve patronların ne kadar pazarlık seven insanlar olduğunu yeni öğrendim. Talep ettiğin maaş ne kadar bilmiyorum ama sakın çok düşük rakam yazma. Performans bir yere kadar etkiliyor onları zam zamanı değişiyor. Ve her yeni başlayacağın iş bir öncekinin maaş oranı oluyor. Onlar zaten fiyatı düşürmeye bakarlar ve düşürürler de.

Elbet karşına iyi bir iş çıkacaktır. Allah yardımcın olsun.

merhaba hanımlar.ben 22 yaşında yeni mezun bi kızım dün ilk defa bi iş görüşmesi yaptım. fakat beni kendi alanım dışında ve daha düşük ücretli bi bölüme almak istediler neyse peki dedim. ama bi türlü içime sinmedi.. Bugün tekrar aradım ve suan aslında para için değil ben sadece kendi alanımda gelişebilmek ve tecrübe kazanmak adına çalışmak istiyorum dedim. dün gayet hoş sohbetli olan insan kaynakları bugün çat telefonu bi kapattı sastim kaldım. o zaman calismaya baslayamiyorsun kariyerinde başarılar dedi lafı ağzıma tikti ve çat tel kapattı. ben haliyle biraz kötü oldum daha ilk denemem de böyle olunca açıkçası desteginize ve fikirlerinize yureklendirmenize ihtiyacım var.. bundan sonrası için endiseliyim ve hemen üzülüyorum ben nutkum tutuluyo resmen :KK43:((((((

her şey de bir hayır vardır.. işin artık senin yaşam tarzın olacak.istediğin işi yap. kendine güven ..içine sinmeyen hiç bişeye okey deme heleki iş se.. öpüyorum .sıkma canını

geçmiş olsun canım iş dünyasına girdikten sonra çok göreceksin bu tiplerden. Insanın zamanla derisi kalınlaşıyor biliyor musun?
Azminden birşey kaybedecek önemli bir olay değil bu. Gerçi ben olsam o an ki sinirle o telefondakinin müdür veya patronunu bağlatıp onun hakkında şikayette bulunurdum. Sana karşı elemanını savunabilirdi ama en azından ona karşı fikir oluşurdu kafasında.

Bu son yorumun dikkatimi çekti. Benim en büyük hatam hep az maaşla işe başlamak olmuştur. Tamam tecrübesizim iş öğreniyim diyorsun ben de öyle düşündüm ve patronların ne kadar pazarlık seven insanlar olduğunu yeni öğrendim. Talep ettiğin maaş ne kadar bilmiyorum ama sakın çok düşük rakam yazma. Performans bir yere kadar etkiliyor onları zam zamanı değişiyor. Ve her yeni başlayacağın iş bir öncekinin maaş oranı oluyor. Onlar zaten fiyatı düşürmeye bakarlar ve düşürürler de.

Elbet karşına iyi bir iş çıkacaktır. Allah yardımcın olsun.

teşekkür ederim. çokta düşük bi fiyat olmaz elbette ama sabrediyorum ki tecrübe kazanınca herşey benim istediğim gibi olacak çünkü az da olsa. Inşallah hepimiz için güzel ve umut dolu bi ömür olur.:KK31: Tavsiyelerin içinde ayrıca teşekkür ederim..

her şey de bir hayır vardır.. Işin artık senin yaşam tarzın olacak.istediğin işi yap. Kendine güven ..içine sinmeyen hiç bişeye okey deme heleki iş se.. öpüyorum .sıkma canını

çok teşekkür ederim canım çok haklısın.. Ben biraz hayır demeyi beceremeyen bi insanım o sebepten böyle oluyor herhalde inşallah zamanla bunu da aşarım:KK16:

teşekkür ederim. çokta düşük bi fiyat olmaz elbette ama sabrediyorum ki tecrübe kazanınca herşey benim istediğim gibi olacak çünkü az da olsa. Inşallah hepimiz için güzel ve umut dolu bi ömür olur.:KK31: Tavsiyelerin içinde ayrıca teşekkür ederim..

Rica ederim canım. Ben yandım sen yanma :KK1:
Kimine göre iyi derler ama benim bölümüme göre maaşım düşük diye dertliyim ben. Seni de görünce uyarmadan duramadım.
Amin inşallah yolumuz açık olsun. :KK16:

çok teşekkür ederim canım çok haklısın.. Ben biraz hayır demeyi beceremeyen bi insanım o sebepten böyle oluyor herhalde inşallah zamanla bunu da aşarım:KK16:[/Q

bende aynı öyleyim. aşamasan da bu duruma alışıyosun.. iş aramak , bi sürü yerden cevap beklemek çok zor iştir. ama inan o da insana bi çok şey öğretiyo. ilk iş görüşmesindeki tavrın ikincisinde olmuyor. bunların hepsi tecrübe.

çok teşekkür ederim canım çok haklısın.. Ben biraz hayır demeyi beceremeyen bi insanım o sebepten böyle oluyor herhalde inşallah zamanla bunu da aşarım:KK16:[/Q

bende aynı öyleyim. aşamasan da bu duruma alışıyosun.. iş aramak , bi sürü yerden cevap beklemek çok zor iştir. ama inan o da insana bi çok şey öğretiyo. ilk iş görüşmesindeki tavrın ikincisinde olmuyor. bunların hepsi tecrübe.

İNŞALLAH BENDE ZAMANLA KAZANACAĞIM BU TECRÜBEYİ :KK31:

Sakınn sakın vazgecme. Yeni mezunken, en kutsal meslegi kendi emegimle kazanmısken, sırf tecrube kazanmak ugruna resmen okuduguma pisman etmislerdi, herkes üstüme geldi ve zaten amacım cıkmaktı benden önce davrandılar cok güvendikleri elemanlarına bel bagladılar. Sustum sabrettim ayakustu istifa dilekcesini imzaladım ve cıktım ama gel bana sor ne hissettigimi bir ben bir ailem bilir. Peki dun ne oldu:) Hic beklemedigim bi anda o cok guvenilen eleman beni aradı ben cıkıyorum yerime seni istiyorlar evet dersen havada kaparlar dedi. Reddettim tabi ki cunku okudugum okula bile yakısmıyordu bana yasattıkları. Olaya iyi tarafından bak en toy zamanında bu tur insanlarla karsılastın. Bunlar seni yıldırmasın daha da kamcılasın. Sen kendine guven yoluna bak onlar da yaptıkları terbiyesizlikle kalsınlar.

ben anesteziden mezunum işim oldukça riskli zaten. Onuda sordum sonradan geçebilir miyim dedim ama yok yani oraya alışırsın daha rahat geçmek istemezsin zaten bilmem ne dedi en baştan sordum onu ama yani yoğun bakım çokta rahat bi yer değil yani neticede..:KK31:
Canim madem anestezi mezunusun yasinda genc birak ozel sektoru kpss ye calisip devlete atanmaya bak .ozel sektor insanin iligini kemigini kemirir.

anladım canım o zaman iyi yapmışsın.inşallah istediğin gibi bi yer bulabilirsin.

Canim bende uni menzunuyum allaha sukur cok fazla ara vermeden is buldum hem bolumum hemde bekledigimden daha iyi maasim cogu arkadasim benim kadar sansli olamadi bence biraz sabret canim bu icine sinmediyse iyi olmhs okul hayatindan sonra is hayatina alismak o kadar zor ki tam 8 ayimi verdim alismak icin yeni yeni alistim diyebilirim dedigin gbi parasina bakma oylede yazmissin bolumunu seviyorsan isin konumuna bak zamanla iside kaptikca yukselir maasinda arttar bende burda ilk kotu bi yerde basladim 4 ayda 3 kere yer degistrdim smdi iyi bi bolumdeyim cok sukur hakkinda hayirlisi olsun tavsiyem rabbime bol dua et senin icine sineni kendine uygun buldugunu aec bunuda kafana takma cogu insan kaynaklari boyledir

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X