Tokat yemiş gibiyim

İş hayatında çeşitli zorluklar çıkacak karşına.
Daha işe girmeden bu kadar alıngan, hassas olma.
Teli çat diye kapatanı kibar bulduğun günler gelebilir.
Gelmesin inşallah tabi de:)

İyi yapmışsın. Önceliğin para değil, kendi alanında deneyim kazanmak olsun.
İnşallah gönlünce bir iş bulursun tez zamanda.

sakınn sakın vazgecme. Yeni mezunken, en kutsal meslegi kendi emegimle kazanmısken, sırf tecrube kazanmak ugruna resmen okuduguma pisman etmislerdi, herkes üstüme geldi ve zaten amacım cıkmaktı benden önce davrandılar cok güvendikleri elemanlarına bel bagladılar. Sustum sabrettim ayakustu istifa dilekcesini imzaladım ve cıktım ama gel bana sor ne hissettigimi bir ben bir ailem bilir. Peki dun ne oldu:) hic beklemedigim bi anda o cok guvenilen eleman beni aradı ben cıkıyorum yerime seni istiyorlar evet dersen havada kaparlar dedi. Reddettim tabi ki cunku okudugum okula bile yakısmıyordu bana yasattıkları. Olaya iyi tarafından bak en toy zamanında bu tur insanlarla karsılastın. Bunlar seni yıldırmasın daha da kamcılasın. Sen kendine guven yoluna bak onlar da yaptıkları terbiyesizlikle kalsınlar.

teşekkür ederim tavsiyeleriniz bana güç verdi sağolun :KK31:

canim madem anestezi mezunusun yasinda genc birak ozel sektoru kpss ye calisip devlete atanmaya bak .ozel sektor insanin iligini kemigini kemirir.

o da var tabii ama bu sene bizden nerdeyse almadılar bile sayılabilir şuan evdeyim yazın kursa gitmeyi düşünüyorum ama ya yine alım olmazsa o zaman bi şekilde özelde tutunmak gerek alternatif olarak. Evdede hazırlanamıyorum doğru dürüst iyice sinirlerim bozuluyor. Oturduğumuz yere de yeni taşındık sayılır bi türlü alışamadım çokta küçük bi yer hiç arkadaşımda yok burda evde durdukça kötü oluyorum bazı zor zamanlarda geçirdim yeni yeni toparlamaya çalışıyorum herşey üstüme üstüm geliyor sanki biraz dışarı çıkıp çalışsam ortamım olsa daha iyi olurum belki diye bi umut çabalıyorum işte :KK50::KK50:

canim bende uni menzunuyum allaha sukur cok fazla ara vermeden is buldum hem bolumum hemde bekledigimden daha iyi maasim cogu arkadasim benim kadar sansli olamadi bence biraz sabret canim bu icine sinmediyse iyi olmhs okul hayatindan sonra is hayatina alismak o kadar zor ki tam 8 ayimi verdim alismak icin yeni yeni alistim diyebilirim dedigin gbi parasina bakma oylede yazmissin bolumunu seviyorsan isin konumuna bak zamanla iside kaptikca yukselir maasinda arttar bende burda ilk kotu bi yerde basladim 4 ayda 3 kere yer degistrdim smdi iyi bi bolumdeyim cok sukur hakkinda hayirlisi olsun tavsiyem rabbime bol dua et senin icine sineni kendine uygun buldugunu aec bunuda kafana takma cogu insan kaynaklari boyledir

iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çok teşekkür ederim canım senin adına da gerçekten sevindim inşallah bundan sonrada herşey gönlünce olur.. Inşallah bende senin gibi şanslı olabilirim de bi yer bulup tutunabilirim:KK17:

iş hayatında çeşitli zorluklar çıkacak karşına.
Daha işe girmeden bu kadar alıngan, hassas olma.
Teli çat diye kapatanı kibar bulduğun günler gelebilir.
Gelmesin inşallah tabi de:)

iyi yapmışsın. önceliğin para değil, kendi alanında deneyim kazanmak olsun.
Inşallah gönlünce bir iş bulursun tez zamanda.

çok teşekkür ederim inşallah bulurum iyi dilekleriniz için sağolun:KK31:

o da var tabii ama bu sene bizden nerdeyse almadılar bile sayılabilir şuan evdeyim yazın kursa gitmeyi düşünüyorum ama ya yine alım olmazsa o zaman bi şekilde özelde tutunmak gerek alternatif olarak. Evdede hazırlanamıyorum doğru dürüst iyice sinirlerim bozuluyor. Oturduğumuz yere de yeni taşındık sayılır bi türlü alışamadım çokta küçük bi yer hiç arkadaşımda yok burda evde durdukça kötü oluyorum bazı zor zamanlarda geçirdim yeni yeni toparlamaya çalışıyorum herşey üstüme üstüm geliyor sanki biraz dışarı çıkıp çalışsam ortamım olsa daha iyi olurum belki diye bi umut çabalıyorum işte :KK50::KK50:
anladim canim hakkinda hayirlisi olsun ozaman ne diyim..insan okdar universite okuduktan sonrda isini yapamayinca emeginin karsiliginida alamayinca cani daha da cok sıkıliyo tabi.

Aptal ya sanki şirketin sahibi
Bırak allah askına kendini emeğini sömürtme
İyi yapmıssın
Calısana her yerde is var
Hicccc üzülme er geç bulursun
İyi şanslar

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

anladim canim hakkinda hayirlisi olsun ozaman ne diyim..insan okdar universite okuduktan sonrda isini yapamayinca emeginin karsiliginida alamayinca cani daha da cok sıkıliyo tabi.

amin canım..aynen öle oluyo canım bide hemşirelere bizim bölüme geçme hakkı veriyorlar onlar bizim yerimize çalışıyorlar bizi de almıyolar tabi böyle olunca insan bunalıyor iyice :26:

aptal ya sanki şirketin sahibi
bırak allah askına kendini emeğini sömürtme
iyi yapmıssın
calısana her yerde is var
hicccc üzülme er geç bulursun
iyi şanslar

ipad 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

teşekkür ederim canım inşallah bulurum.. Maalesef böyle insanlıktan nasibini alamayan çok var allah islah etsin başka bişey demiyorum :KK19:

Yaptıkları büyük saygısızlık telefonu kapatmak ne demek yani ? Sen içini ferah tut inşallah kısa zamanda kendi mesleğinle ilgili güzel bi iş bulursun 🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yaptıkları büyük saygısızlık telefonu kapatmak ne demek yani ? Sen içini ferah tut inşallah kısa zamanda kendi mesleğinle ilgili güzel bi iş bulursun 🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

teşekkür ederim inşallah sağolun :)

X