Çocuk Hastalıkları Tokat'ta çocuk endokrin doktoru arıyorum(erken ergenlik)

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Hayalci

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2010
333
17
mrb hanımlar.tokatta çocuk doktoru önerisi olan var mı.Özellikle çocuk endokrin konusunda tecrübesi olan .çocuğumda tuylenmeden dolayı erken ergenliğe girdi diye düşünüyordum fakat boy uzaması arkadaşları ile aynı başka bir problem mı var göstermek istiyorum

Yasi kaç?Tokat'ta bununla ilgili güvendiğim bir çocuk Dr una gittim önemli olduğunu sanmıyorum ama yinede gösterin diyerek Samsun a yönlendirdi.kizim erken ergenlik tedavisi gördü.cocuk Dr lari çok anlamıyor.cocuk endokrine gitmeni öneririm.

Ben 10 Yaşında oldum, o zaman 4.sinifa gidiyordum. Bizim zamanimizda bu erkendi şimdi çocuklar erken oluyor. Ben corumda oturuyorum tokatta aynıdır büyük ihtimalle çocukalara ait alt branşlar maalesef yok. Siz yakin olarak samsuna baksanız iyi olur. Ya da varsa kalacak yeriniz ankaraya götürün

Ben 10 Yaşında oldum, o zaman 4.sinifa gidiyordum. Bizim zamanimizda bu erkendi şimdi çocuklar erken oluyor. Ben corumda oturuyorum tokatta aynıdır büyük ihtimalle çocukalara ait alt branşlar maalesef yok. Siz yakin olarak samsuna baksanız iyi olur. Ya da varsa kalacak yeriniz ankaraya götürün
Boy Uzamaniz devam etti mi
Psikolojik olarak ergen tavırlar mi sergilediniz hatırlıyor musunuz o donemleri

Boyum o yas için sinfita uzundu 158 filandim, simdi 165 aşağı yukarı, bacak boyun kisa değil. Ben adet olmasaydım uzun olurdum. Ergenlikte genel olarak problemli geçirmedim. Adet sonrasida aynıydım. Ama o zamanlar bir ay oluyordum 3 ay olmuyordum. Düzene hemen girmemişti

Boyum o yas için sinfita uzundu 158 filandim, simdi 165 aşağı yukarı, bacak boyun kisa değil. Ben adet olmasaydım uzun olurdum. Ergenlikte genel olarak problemli geçirmedim. Adet sonrasida aynıydım. Ama o zamanlar bir ay oluyordum 3 ay olmuyordum. Düzene hemen girmemişti
158 razıyım ben .Şu anda 146 ins uzar

Uzar merak etmeyin. Ben adet oldigumda 150 falandim 11 yaşındaydım. Şu an 163um.
Bu arada üniversitede Prof. Dr Faruk Kutluturk var. Bir ona gidin derim. Prof olduğu için ücretli 166lira bilginiz olsun.

X