Toksik ilişkiden sonra yeni bir Toksik ilişki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ne zaman normalleşti böyle şeyler yahu? buraya da konu açacak kadar utanmıyorsunuz. adam hem evli hem çocuğu var ve siz dert mı yanıyorsunuz? normal bir insan bulamıyormusunuz illa evli mı olacak yani?

Çıkmazın içinde bulmadın kendini sen çıkmazın içine girmişsin. İnşallah karısı yakalarda görürsün o zaman çıkmazı

Herkese merhaba,
Yıllardır burada sessizce dertlerinizi okuyorum ama şimdi benim yardıma ihtiyacım var akrabalar.
23 yıl toksik bir evliliğim oldu. Aldatma haricinde her şey vardı eşimde. Sözlü ve fiziksel şiddet, kumar ve mobbing. Çok uğraştım 23 yıl savaştım ama sonunda pes edip gitmeye karar verdin. 1 yıldır ayrıyız. Yeni yeni kendime gelebildi, özgüvenimi yeniden kazandım cünkü yıllardır beni aşağladı , sövdü, dövdü oysa çalışan, kültürlü eğitimli birimiyim. 23 yıl boyunca eve ben baktım.
Gelelim konuya...ben 16 yaşlarımda tanıştığım, sevgili olduğum kişiyle 2 aydır yasak bir ilişki yaşıyorum. Onunla tam 23 yıl sonra bu kasabaya geri döndüğümde karşılaştık ve görür görmez ikimizde de farklı bir duygu uyandı. Sanki yine 23 yıl öncesine döndük...hiç ayrılmamış gibi anca o kişi evli ve bir kızı var. Zaten eşindem ayrılmak istemediğini söyledi ama benden de kopamadığını ve o kadar yıl sonra bana kavuştuğundan çok mutlu olduğunu söylüyor. Maaleset ikinci kadın oldum, kendimi yalnızken kötü hissediyorum, özlüyorum ama o geldiğinde her kötülüğü unutuyorum. Çok küçük kasaba burası, asla dışarda görüşemiyoruz. Sadece ayak üstü sohbet.
O kadar yıl sonra toksik bir ilişkiden kurtuldum derken, kendimi çıkmasın içinde buldum.
Yaşadıklarınız hiç ders olmamış yetmemiş bir de yuva yıkıcı olmuşsunuz aferin böyle devam edin aldatma harici her şiddeti gördüğünüz adamdan ayrılıp aldatmayı seven birine açmışsınız ................ kapıları eee tabi bunuda deneyimleyip öyle göçmek lazım bu dünya dan

Pismanmis rabbitgirl inşallah yeni doğru bir başlangıç yapar 23 yılın travması ile ilgisizliği ile sapmış işte ...inşallah bizim tepkiler için değilde kendisi için psikologla yepyeni bir başlangıç yapsın
Tabii geçmişimde yaşadıklarım bu duruma özür değil ama evet ilgiye şefkate ihtiyacım vardı Ma doğru değil biliyorum ve bu durumdan kurtulmak için profesyonel destek alacağım. Randevu aldım

Yalnızlıktan çok korkuyorum inanın ve kötü olan burası o kadar küçük yer ki her gün defalarca karşılaşıyoruz.
23 yıl girdabın içinden zor kurtuldum şimdi yeni bir felakete sürükleniyorum
Yalnız kalmaktan korkup yuva yıkmak 👏

23 yılınız korkunç geçmiş gerçekten bu konuda üzgünüm ama profesyonel destek alabilirsiniz, ne bileyim aileniz, arkadaşlarınız, kendinizi toparlayacak uğraşlar bulmanız gerekirken böyle bir şey yapmanız çok kötü ve yanlış.

Tabii geçmişimde yaşadıklarım bu duruma özür değil ama evet ilgiye şefkate ihtiyacım vardı Ma doğru değil biliyorum ve bu durumdan kurtulmak için profesyonel destek alacağım. Randevu aldım
İki tür insan vardır Bir hatalarindan gerçekten pişman olup af dileyen ve tekrarlamayanlar birde hataları ile gittikçe yüzsüzleşenler.İlk grup için umut var ikinci grup için yok.İlk gruba dahil olun düşmez kalkmaz bir Allah . Önemli olan en acilinden dönün artık bu olaydan kendinize gelin kimseye gerek yok doktorunuza gidin ve kimseyi incitmeyin yaptığınız şeyin sonuçları çok ağır kimseyi mutlu etmez.Temiz bir sayfa açın bu günden itibaren.Yani yaptığınızın özrü ancak bu işi kesip atar tövbe eder ve pişman olarak bir daha asla böyle olaylara girmeyerek olur Allah yardımcınız olsun size şu an eleştiri yapmama nedenim fark edip döneceğim demeniz hala haklıyım diye diretmemeniz pişmanım demeniz çözüm aramanız umarım gerçektir.

Pismanmis rabbitgirl inşallah yeni doğru bir başlangıç yapar 23 yılın travması ile ilgisizliği ile sapmış işte ...inşallah bizim tepkiler için değilde kendisi için psikologla yepyeni bir başlangıç yapsın
Umarım sonuçta biz iki sinirlenip unuturuz, bu hayatı yaşayan kendisi.
kimse 2.kadın olmayı hak etmiyor, aynı şekilde hiçbir kadın aldatılmayı da hak etmiyor.
terapi iyi gelecek diye düşünüyorum

Umarım sonuçta biz iki sinirlenip unuturuz, bu hayatı yaşayan kendisi.
kimse 2.kadın olmayı hak etmiyor, aynı şekilde hiçbir kadın aldatılmayı da hak etmiyor.
terapi iyi gelecek diye düşünüyorum
Haklısınız. Şu anda yazsarken de ağlıyorum. Tedavi iyi gelecek dediğim gibi çocukluğumda ve evlilikte yaşanmışlarım çok kötü ama özür değil, sadece sevgiye ihtiyacım olduğundan ama yardımla bu işin içinden cıkacam

Yalnızlıktan çok korkuyorum inanın ve kötü olan burası o kadar küçük yer ki her gün defalarca karşılaşıyoruz.
23 yıl girdabın içinden zor kurtuldum şimdi yeni bir felakete sürükleniyorum
Iste sizin kotu bir evlilik sonrasi bir sure yalniz kalmanız gerekiyor
Evlilikte yaşadığınız siddet ve psikolojik baskının ustesinden gelebilmek için kendinizle kalmanız ve mumkunse terapi gormeniz lazim
Diger beyefendi eski askiniz olabilir ama adam yasak iliski istiyor size deger verdigi icin de degil emin olun eskiden kalan yasanmamisligin verdiği bir duygu hatta belki de icindeki ukdeyi gerçekleştiriyor ama bu kendi icin sizinle alakalı olmayabilir lütfen kendinize bunu yapmayin terapi alin

Iste sizin kotu bir evlilik sonrasi bir sure yalniz kalmanız gerekiyor
Evlilikte yaşadığınız siddet ve psikolojik baskının ustesinden gelebilmek için kendinizle kalmanız ve mumkunse terapi gormeniz lazim
Diger beyefendi eski askiniz olabilir ama adam yasak iliski istiyor size deger verdigi icin de degil emin olun eskiden kalan yasanmamisligin verdiği bir duygu hatta belki de icindeki ukdeyi gerçekleştiriyor ama bu kendi icin sizinle alakalı olmayabilir lütfen kendinize bunu yapmayin terapi alin
Evet haklısınız, yalnız kalmaktan korkuyorum ve bundan dolayı bu yasak iliskide buldum kendimi.e Evet tedaviye başlayacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X