Tontişim

melike1223

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
9
0
tontiimmmet9.png

tontiimmmet9.d07c31d768.jpg

sadece 3 ay yaşayann kuşumuz tontişş:çok üzgünüm:. resmen kedi gibiydi uçmayı bile bilmioduu elime alıp severdim zavallm kaçamazdıdaa meğerr hastaymşş hiç beklemediğimiz bi anda ölüverdii onu çok özlüorzsenağlama

tontiimmmet9.png

tontiimmmet9.d07c31d768.jpg

sadece 3 ay yaşayann kuşumuz tontişş:çok üzgünüm:. resmen kedi gibiydi uçmayı bile bilmioduu elime alıp severdim zavallm kaçamazdıdaa meğerr hastaymşş hiç beklemediğimiz bi anda ölüverdii onu çok özlüorzsenağlama

sarisin böcügüm yaa cokta tatliymis basiniz sagolsun canim benim ya senağlama

çok tşk ederm.işin kötüsü 9 yıl aradan sonra annemi kuş almaya ikna edebilmiştim kii o da öldü ve annem yine kuş aldırtmıo amaa geçen karşı komşumuzun evine muhabbet kuşu girmişşşş onlarda kafes olmadığı için bizdeeki kafesi istediler şimdide şehir dışına çıktıkları içinn kuşu bize bıraktılar .geri vermemeyi düşünüyorm xD

çok tşk ederm.işin kötüsü 9 yıl aradan sonra annemi kuş almaya ikna edebilmiştim kii o da öldü ve annem yine kuş aldırtmıo amaa geçen karşı komşumuzun evine muhabbet kuşu girmişşşş onlarda kafes olmadığı için bizdeeki kafesi istediler şimdide şehir dışına çıktıkları içinn kuşu bize bıraktılar .geri vermemeyi düşünüyorm xD

cadi seniiiiii kaydirigubbakcemile3

benimde bir kuşum var cok küçükken geldi konusur oyanar ama
şimdi eş aldık bızı unuttu aynı senın kuşun gbbb cnm cok uzuldum cok hasas hayvanlar

keşke hasta olduğunu anlasaydık o zmn götürürdük veterinere ..ama yavru die uçmuyo sanıoduk meğer hastaymışşsenağlama. hiç bi değişiklik yoktu aldığımız günden beri herşei aynıydıı...bi gün kardeşimle ikimiz babannemlerde kaldık ertesi gün annemler bizi almaya geldi arabada eve giderken anneme tontişim nasıl dedim annem gayet net tontiş öldü dedii saçmalama dedim öyle şaka mı olur dedim ama şaka değilmiş .insan bi hafiften hafiften söyler ama anneem birden söyleyiverdi:eek:klava: ...nasıl üzüldüm anlatamam o okadar farklı bi canlıydıki bnm için kuş değil kediydi resmen uçamadığı için elimizde mıncıklamamıza bile izin verirdikaydirigubbakcemile3 hatta yere bıraktığımızda kafesine uçamaz kafasını kaldırıpp önce bize bakar sonra bni kafesime koyun diye yanımıza gelirdii çokk özlüorzz onuu çokksenağlama

X