Toparlıyamıyorum kendimi bana bi el atın güç verin.

Kelebekmf

Kelebekler vadisi
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2020
1.208
2.506
Herkese selam.
Kısaca bahsedeyim. Gurbette memurum. Bulunduğumuz ilde hiç akrabamız ve tanıdığımız yok zaten yeni geldik. Üstüne hamileydim doğum yaptım. Bebişim 5 aylık Sütüm ne yaptıysam olmadı. Mamayla beslemek zorundayım. Sütüm olsun diye yemediğim şey kalmadı. Dolayısıyla aşırı kilo aldım. Çok mutsuzum.

Eşimle durgun bir cinsel hayatımız var. Bu beni daha da demolize etti. Doğum sonrası kendimi toparlayamadım.

Başından beri sorunlarımız vardı.biz daha 2 yıllık evliyiz. Evliliğimiz başında çok büyük kavgalar atlattık.Ben eşimden daha baskınım. İş güç promlemleri yaşadık bı dönemde ben onu rencide etmişim. Onda isteksizlik var. Sorunlarımızı çözdük ama onun isteksizliği geçmedi. Ten uyumumu yakalayamadık bilmiyorum. Sonra da cinsellikten dolayı çok tartıştık. Artık kendimi kadın olarak göremiyorum dedim. Cinsellik yok nerdeyse.bana göre tabi bu böyle. Benle olmuyorsa boşanalım dedim. Yalvardı yakardı düzelcem dedi terapiye başladık 3 günde 1 yapıcaz diye sözleştik. Belli bir düzen almaya başlamıştık. Sonra ben hamile kaldım. Yaşım 32 ve daha fazla gecikmek istemiyorum.

gebelikten sonra hemen eski haline dönmeye başladı. O da zaten kendinde sorun olduğunu kabullenmişti ciddi isteksizliği var. psikoloğa gidiyordu ama sıkıntılı bir ailesi var psikolog çocukluğundan başladı. Sıra evlilik sorunlarımıza gelmişti. paramız bitti bnde çalışmayınca. Mecburen bıraktı psikoloğu.

Şimdi iyice kendi dünyasına döndü. Ders çalışıyor Bn bebekle beraber akşam yatıyorum o bizden sonra yatıyor sabah erken kalkıyor kahvaltı keyfi yapıyor biz uyuyor oluyoruz yine iletişimimiz bitti zaten ne oluyorsa iletişimsizlikten oluyor. başından beri harika kankalar gibiydik. Şimdi de ev arkadaşı gibi oldu ama asla evliler gibi değiliz. Zaten aldığım kilolar vs kendime olan güvenimi aldı. Bakımsızlaştım. Ve düzelmek için gücüm yok. Öyle moralim bozukki benim çabamla yürüyen bir tekne sanki. Ama bu evliliğe asla kıyamıyorum. Mutlu bi hayatımız var evin her sorunuyla ilgilenir. Ara ara dışarı çıkarız bana göre cinsellik dışında güzel bi evliliğimiz var.
Toparlanmak istiyorum. Bana güç verin.

Son düzenleme:
Ten uyumunu yakalayamadik diye birsey yok, ya vardir ya yoktur.
Ben anlamadım valla bu işi. İsteksizlik ne niye böyle bişey var. Ben hep kendim çabaladım. Tembel mi umursamaz mı. Ya da cinsellik bu kadar önemli mi. Artık bende o kadar soğudum ki hiç istemiyorum.

Sizin çabalayacağınız bir şey yok ki. Kilo verebilirsiniz özgüveniniz için sadece. Ama bu isteksizlik hali bu durumdan çok bağımsız buna çok çok emin olun. Bir şekilde terapiyi tamamlaması lazım sadece.
Paikologlar o kadar pahalı ki ben bu işin peşini bırakırsam bizden harika kankalar olacak. Uzun süre ilişkiye girmemek spermi azaltır mı acaba daha çocuk istiyorum çünkü alakası var mı acaba

Herkese selam.
Kısaca bahsedeyim. Gurbette memurum. Bulunduğumuz ilde hiç akrabamız ve tanıdığımız yok zaten yeni geldik. Üstüne hamileydim doğum yaptım. Bebişim 5 aylık Sütüm ne yaptıysam olmadı. Mamayla beslemek zorundayım. Sütüm olsun diye yemediğim şey kalmadı. Dolayısıyla aşırı kilo aldım. Eşim çok ilgisiz. Sürekli beni sevdiğini söyler. Ama lafta işte.

Başından beri cinsel sorunlarımız vardı. Ayda 1 ve biz daha 2 yıllık evliyiz. Evliliğimiz başında çok büyük kavgalar atlattık.Ben eşimden daha baskınım. İş güç promlemleri yaşadık bı dönemde ben onu rencide etmişim. Onda isteksizlik var. Sorunlarımızı çözdük ama onun isteksizliği geçmedi. Ten uyumumu yakalayamadık bilmiyorum. Sonra da cinsellikten dolayı çok tartıştık. Artık kendimi kadın olarak göremiyorum dedim. Cinsellik yok nerdeyse. Benle olmuyorsa boşanalım dedim. Yalvardı yakardı düzelcem dedi 3 günde 1 yapıcaz diye sözleştik. Derken bn hamile kaldım.

gebelikle beraber hemen eski haline döndü. Yapabilirz gebeliğe engel değil diye çok ikna etmeye çalıştım. Ağrım bile olsa ses çıkarmıyorum. Uzaklaşmasın olsun diye ama olmuyor işte. O da zaten kendinde sorun olduğunu kabullenmişti ciddi isteksizliği var. psikoloğa gidiyordu ama sıkıntılı bir ailesi var psikolog çocukluğundan başladı. Sıra evlilik sorunlarımıza daha gelmemişti paramız bitti bnde çalışmayınca. Mecburen bıraktı psikoloğu.

Şimdi iyice kendi dünyasına döndü. Bn bebekle beraber akşam yatıyorum o bizden sonra yatıyor sabah erken kalkıyor kahvaltı keyfi yapıyor biz uyuyor oluyoruz yine iletişimimiz bitti zaten ne oluyorsa iletişimsizlikten oluyor. başından beri harika kankalar gibiydik. Ama cinsellikle ilgili konuşamıyoruz. Onun benden önce cinsel hayatı varmış ama benim yok benden utanıyor sanırım. Şimdi de ev arkadaşı gibi oldu ama asla evliler gibi değiliz. Zaten aldığım kilolar vs kendime olan güvenimi aldı. Bakımsızlaştım. Ve düzelmek için gücüm yok. Öyle moralim bozukki benim çabamla yürüyen bir tekne sanki. Ama bu evliliğe kıyamıyorum. Mutlu bi hayatımız var evin her sorunuyla ilgilenir. Ara ara dışarı çıkarız cinsellik dışında güzel bi evliliğimiz var.

Cinsellik olmayıncada birbirimize sevgi aşk bağı olmuyor. Birbirine düşkün kankalar gibiyiz. Arzu istek yok. Ben çabalamaktan yoruldum. Bana bi el atın güç verin ben çabalamazsam bu tekne yürümycek.
En başından beri farkındaymışsınız. Sizin itelemeniz ile ilerlemiş evet. Karı koca ilişkisi farklı, arkadaşlık başka şeyler kendinizi kandırıyorsunuz sadece. Düzenim bozulmasın diye devam ediyorsunuz.

Paikologlar o kadar pahalı ki ben bu işin peşini bırakırsam bizden harika kankalar olacak. Uzun süre ilişkiye girmemek spermi azaltır mı acaba daha çocuk istiyorum çünkü alakası var mı acaba
Ya zaten sorunu çözmeden çocuk yaptınız diye bu haldesiniz. Bi de derdiniz sperm mi? 2. Çocuğa bakacak para var ama psikoloğa yok mu? Cinsel isteksizlik de bir sağlık problemidir.

Bu evliliğe 2. Çocuk mu istiyorsunuz? Bosanacaginizi görmüyor musunuz?

İkinci çocuk niye, iyice sıvamak için mi?

Ya zaten sorunu çözmeden çocuk yaptınız diye bu haldesiniz. Bi de derdiniz sperm mi? 2. Çocuğa bakacak para var ama psikoloğa yok mu? Cinsel isteksizlik de bir sağlık problemidir.
Nasıl komiksin.cinsel sıkıntımız evlendiğimden beri var. Çocuğumun olması sadece beni daha yorgun hale getirdi. Doğum süreci,sütümün olmaması, Bi hallere düşmedik. Modum düşük herkes yorgun kalır. Bende şuan mutsuzum yorgunum almadığım kadar kilo aldım. Çocuk için güvenli bir yuvam var. 2. Çocuğa da bakarım sen hiç üzülme. Çocuğu bir günde getirmiyolar ya onun yerini de hazırlarım ben merak etme. Psikoloğa önrü boyunca bir daha asla gitmiycek demedim şuan paramız yok bir seans 400 tl başka bi psikoloğa gidip sil baştan da yapmak istemiyoruz.

Nasıl komiksin.cinsel sıkıntımız evlendiğimden beri var. Çocuğumun olması sadece beni daha yorgun hale getirdi. Doğum süreci,sütümün olmaması, Bi hallere düşmedik. Modum düşük herkes yorgun kalır. Bende şuan mutsuzum yorgunum almadığım kadar kilo aldım. Çocuk için güvenli bir yuvam var. 2. Çocuğa da bakarım sen hiç üzülme. Çocuğu bir günde getirmiyolar ya onun yerini de hazırlarım ben merak etme. Psikoloğa önrü boyunca bir daha asla gitmiycek demedim şuan paramız yok bir seans 400 tl başka bi psikoloğa gidip sil baştan da yapmak istemiyoruz.
Komiksem gülün o zaman kendinizi tutmayınız. 🤷🏻‍♀️

Bu evliliğe 2. Çocuk mu istiyorsunuz? Bosanacaginizi görmüyor musunuz?
Boşanmayı düşünmüyorum. Evliliğin %100 ü cinsellikse belki. Ama cinsellik dışında eğlenceli bir hayatımız var. Kahvaltılar jestler. Hastalıklar tatiller. Eşimle oturup saatlerce bir konu hakkında muhabbet edebiliyorum. Boşanmaktansa böyle iyi anlaşabildiğim bu kişiyle bu problemi aşmayı yeğlerim.

Zaten ilişkiniz oturmadan çocuk yapmışsınız ve halen çocuk dusunuyorsunuz

Boşanmayı düşünmüyorum. Evliliğin %100 ü cinsellikse belki. Ama cinsellik dışında eğlenceli bir hayatımız var. Kahvaltılar jestler. Hastalıklar tatiller. Eşimle oturup saatlerce bir konu hakkında muhabbet edebiliyorum. Boşanmaktansa böyle iyi anlaşabildiğim bu kişiyle bu problemi aşmayı yeğlerim.
Aşamıyorsunuz işte

En büyük hata ikinci bebeği yapnak olur su durumda,önce planlamanizi yapin
Daha bebeğim 5 aylık zaten 2. İçin daha çok var belki 3-4 yaşına geldiğinde ama ben istiyorum 2-3 çocuğum olsun kalabalık bir ailem olsun istiyorum bu benim genel düşüncem

Şöyle düşünün komiiklik değil cinsel sıkıntıniz evlendiginizden beri var ama buna çözüm bulmadan bebek olunca da daha da sıkıntılı süreç olmuş ve siz daha cinsellik sorununu çözmeden 2. Bebek düşünüyoruz diyorsunuz

X