TOPLANIN İKİ GÖZÜMÜN ÇİÇEKLERİ

Gerçekten bazi insanlar heves kırmaya birebir

Boşver şekerim umursama. Ya bu heyecanları hiç yaşamamışlar ya da çok eskilerde kalmış unutmuşlar, içlerindeki genç kız ölmüş.
kendimi kötü hissettim, ben de sanki heves kırmış gibi oldum :KK43:
sadece aklıma geleni yazmış oldum

kusura bakma lütfen, seni çok iyi anlıyorum üniversiteye ilk girdiğim sene baştan yaratmıştım kendimi, o heyecanı iyi bilirim o yüzden :KK60:
inşallah pandemi bir an önce biter herşey yoluna girer sizlerde bu tatlı telaşları doyasıya yaşarsınız :KK200:

kendimi kötü hissettim, ben de sanki heves kırmış gibi oldum :KK43:
sadece aklıma geleni yazmış oldum

kusura bakma lütfen, seni çok iyi anlıyorum üniversiteye ilk girdiğim sene baştan yaratmıştım kendimi, o heyecanı iyi bilirim o yüzden :KK60:
inşallah pandemi bir an önce biter herşey yoluna girer sizlerde bu tatlı telaşları doyasıya yaşarsınız :KK200:
Yo hayır sizin için demedim ki siz tahmininizi söylediniz insallah dediğiniz gibi bizler de yaşarız

Çabucak giyilebilecek ne varsa onu aldım
Jean ve şu efil pantolonlar vazgeçilmezim
Çünkü ütü yapmak istemiyorum sevmiyorum
Ütü gerektirmeyen şeyleri seviyorum
Bir askılı bir yüksek bel pantolonla bile gidiyorum
Basic takılıyorum

ha elbisem işte topuklularım var ama onları da ayda yılda bir giyiyorum
Spor ayakkabı alırken bir tek kalitesine dikkat ettim

kolay giyilebilecek ütüye gerek duymayacak şeyleri seçiyorum beyaz eşyam nerdeyse pek yok

çanta olarak ben küçük sırt çantalarını seviyorum
Sadece bir tane el çantam var
En çok pantolon alın bence

kış için de tunik tayt kombinin olsun muhakkak bence :KK200:
çizmeyle, bot ya da kar botuyla çok beğeniyorum hele genç kızlara çok yakıştırıyorum

Nasıl okurum nerde kalırım nasıl bir çevrem olur şeklinde düşünmen daha uygun benim kızımda senle aynı durumda ne giyecegını degıl nasıl bir ortamda olucagını ve derslerini düşünüyor.
Tam bir boomer kafasına sahipsiniz. Sanirim yaşınız daha genç ama kafa yapınız boomer...

Kızınızı akranlarıyla kıyaslamayı acilen bırakmalısınız🥰

Heves kırmakla elinize ne geçti? Sizi ne ilgilendirir neye oncelik verdiği ya da vermedigi? Size ne?

Ben su an okul alisverisi yapıyor olsam, 1 beyaz gömlek ve 1 siyah pantolon kesin olurdu. Her ikisi de basic tabii ki.

1 beyaz 1 siyah tişört yine olurdu.

Bolumune bagli olarak sık sık sunum yapabilirsin. Ben sunumlarda resmi giyinmek gerektigini düşünüyorum. Ama bu resmiyete biraz sevimlilik de katılabilir. Bunu da pastel renkli bir takimla halledebilirsin. Bebek mavisi, lila, soluk sarı gibi.

1 beyaz spor ayakkabı her seyin altina giyilebilir.

Renkli çiçekli elbiseler alabilirsin 1 2 tane.
Birkaç tane renkli tişört, 1 2 jean, 1 tane jean ceket alabilirsin. Jeanleri yirtikli secmezsen kışın da giyersin.

1 siyah tayt mutlaka olmali.
Ozellikle sinav haftalarında, tayt uzerine bir kazak ya da bir tisortle cok rahat edersin. Istersen cok uygun fiyatli ve mukemmel bir satici onerebilirim trendyoldan.

Bütçe ayırabileceksen, buharli ütüler üretildi. Askiya asılı sekilde buhariyla duzlestiriyor. Ogrenci icin cok pratik olur. Ozellikle kyk da kalacaksan ortak ütü ortak utu masasi falan hosuna gitmeyebilir.

Çanta olarak baget çantalardan al. Buyuk canta alinca her seyi dolduruyorsun. Uzun okul gunlerinde omuzlarin yorulur.
Renk olarak giydigin kiyafetin kontrast rengi olabilir. Ayni renk olabilir.

Çok fazla fashion stiller okulda sırıtıyor bence.

Şapkaydı, süslü terlikti, yüksek topuktu falan komik duruyor bence.

Okul için en uygun tarzın, iddiasız iddiali, basic ve rahat parçalar oldugunu düşünüyorum.

Vallahi ya geldi alakasiz saçma yorum yapti hevesimi aldi 🙄
hevesin kırılmasın lütfen
şu yaşadığımız dünyada gençlerimize çok acıyorum, en sorumsuz en vurdumduymaz yaşlarında binlerce dert çekiyorlar
giyinmek süslenmek bakımlı olmak bütün kadınların hele hele genç kızların en doğal hakkı
hele ki sen ailene yük olmamak adına kendi kendine irikim yaparak bunları yapmaya çalışıyorsun ki bence bu bile aslında senin sorumluluk sahibi olduğunu gösterir

hevesin kırılmasın lütfen
şu yaşadığımız dünyada gençlerimize çok acıyorum, en sorumsuz en vurdumduymaz yaşlarında binlerce dert çekiyorlar
giyinmek süslenmek bakımlı olmak bütün kadınların hele hele genç kızların en doğal hakkı
hele ki sen ailene yük olmamak adına kendi kendine irikim yaparak bunları yapmaya çalışıyorsun ki bence bu bile aslında senin sorumluluk sahibi olduğunu gösterir
Çok teşekkür ederim hepinize tek tek beni motive ettiğiniz için bu forumu işte bu yüzden seviyorum ya
Gencecik kızsın. Tabi ki giyineceksin. Bilmem kimin kızıyla seni kıyaslaması kendi görgüsünü gösterir boşver.

X