Toplu tasımada taciz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimsenin özgürlüğü sınırsız değildir! Tüm erkekler eli şeyinde gezsin o zaman, bu konuyu okudukça bazı yorumları yazan insanlarla aynı ülkede yaşadığım için utanç duydum. Bu kadınlar bizim aramızda geziyorlar bir de ve en az o erkekler kadar tehlikeliler. Gerçi burada savundukları şeyi çevrelerinde söyleyebileceklerini sanmıyorum. Sırf ilgi çekmek için modernlik adı altında ahlaksızlığı meşrulaştırıyorlar.

bundan sonra her bindiğim toplu taşımada, havada karada denizde fark etmez, donumu sıyırıp mastürbasyon yapıcam. madem kimseye dokunmadan, bakmadan, kendi hayal gücümün sınırsızlığını kullanarak rahatlayabiliyorum ohh benden mutlusu yok artık. işim bitince burdaki yorum sahiplerinden birine denk gelirim de gelir alnımdan öper tebrik edersiniz beni. birisi tepki gösterirse de prostatı var dersiniz e mi.

ülkemin insanı artık şaşırtmıyor beni.

Kımseye dokunmaması bana masum olabılır gıbı geldı. Adam prostat yada seker hastası olabılır gercekten sıkısmıs olabılır. Dedem oyleydı tuvaletı gelınce asırı daralır terler kıpkırmızı olurdu hatta bazen tutamaz otobusten fılan ınıp agaclık bıyere yapmıslıgı bıle vardır. Keske emın olmadan suclamasaydınız sonucta kımseye bulasmamıs bısey yapmamıs

Mastürbasyon yapması şart mı yani yanlış bir şey yapmış olması için... toplum içinde insanların ellerini şeylerine götürmesi zaten kimsenin görmek istemeyeceği şekilde ayıp bir manzara. Sağlık sorunu olayını bilemem ama o zaman sapık da kendini böyle savunur ve herkes suç işlediği halde kendini aklayabilir rahatlıkla

Bundan neredeyse 20 yıl önce 14-15 yaşlarındaydım. dolmuşta arkamdaki adamın bana doğru gelip gittiğini hissediyordum. Hatta aracın sallanmasından istifade olanca yüklenmesiyle bana dokunan şeyin (kökünden kopasıca) varlığını da. Ama korkudan sesimi çıkaramamıştım. Sizi cesaretinizden dolayı tebrik ediyorum.

Kimsenin özgürlüğü sınırsız değildir! Tüm erkekler eli şeyinde gezsin o zaman, bu konuyu okudukça bazı yorumları yazan insanlarla aynı ülkede yaşadığım için utanç duydum. Bu kadınlar bizim aramızda geziyorlar bir de ve en az o erkekler kadar tehlikeliler. Gerçi burada savundukları şeyi çevrelerinde söyleyebileceklerini sanmıyorum. Sırf ilgi çekmek için modernlik adı altında ahlaksızlığı meşrulaştırıyorlar.

Amaclari marjinal olmak, farkliyim havasi vermek. Bunu yaparken de ayari boyle aptal bir sekilde kacirip zavallilasiyorlar.

Toplu tasimada masturbasyonu sapiklik olarak gormeyen bir uyeye neden oyle dusundugu soruldugunda banim yeni kalkti diyerek cevap vermekten kacinmis. Oyle de komediler. 😆

Polisi kim aradı? siz mi aradınız? İnsan o anda ne yapacağını bilemez tabi ama keşke doğrudan şoföre gidip söyleseydiniz, o müdahale eder ya da polise teslim ederdi adamı. Geçmiş olsun.

Kımseye dokunmaması bana masum olabılır gıbı geldı. Adam prostat yada seker hastası olabılır gercekten sıkısmıs olabılır. Dedem oyleydı tuvaletı gelınce asırı daralır terler kıpkırmızı olurdu hatta bazen tutamaz otobusten fılan ınıp agaclık bıyere yapmıslıgı bıle vardır. Keske emın olmadan suclamasaydınız sonucta kımseye bulasmamıs bısey yapmamıs
Nasıl emin olabilirdim o an

Kanıtlamak istemiş belki inkar eder diye ne var bunda. Ne kadar rahatsınız ya başınıza böyle bi şey gelse umurunuzda olnuyacak mı. siz her gün sokakta mastürbasyon yapıyorsunuz galiba o kadar normal karşıladınız ki. Toplum içinde mastürbasyon yapan biri tabiki de rahatsızlık verir. Bir de diyorsunuz ya kişisel değil toplum olayı diye, toplumu oluşturan her bir insan toplumu etkileyen olaylara ses çıkarmalı.

Yazdığım yorumu bir kere daha okuyun, sonra kendi yorumunuzu okuyun, o yoruma cevabın bu olduğunu düşünüyorsanız lütfen daha çok kitap okuyun...

Yazdığım yorumu bir kere daha okuyun, sonra kendi yorumunuzu okuyun, o yoruma cevabın bu olduğunu düşünüyorsanız lütfen daha çok kitap okuyun...
Ben yeterince kitap okuyorum hiç endişelenmeyin. Cevap veremeyince “kitap okuyun” demeniz bile hangimizin daha çok okumaya ihtiyacı olduğunu gösteriyor. Kk’da bu moda oldu herkes birbirine kitap oku diyor ama bunu diyenler burda fikrini savunmaktan aciz kişiler oluyor genelde. Siz benim eğitim durumumu, okuduğum kitapları nerden bilebilirsinizde bol keseden atıyorsunuz acaba. Yorumunuza güzelce cevap yazmıştım ama lafları tam gediğine koymuşum anlaşılan tavrınıza bakılırsa :)

Prostat rahatsızlığı olabilir, böbrek taşı olabilir. Babamda ikisi de var. 5-10 dakikada bir inanılmaz sıkışıyor. Nerede olursa olsun penisini eliyle sıkıştırıyor, tutup çekiyor vs. Elini oradan çekemiyor. Artık pantolonlarının önü aşınıyor. Biz bildiğimiz için fark etmiyoruz artık ama dışarıdan görenler yanlış anlayabilir. Bir gün babamı da birisi şikayet ederse diye korkmuyor değilim. Ki kan ter içinde nefes nefese de kalıyor evet. Çünkü acı çekiyor, o kadar acıya da 1-2 damla anca tuvaletini yapabiliyor.

Konu sahibinin yazdıklarıyla babamın da durumunu bildiğim için adamın doğru söylüyor olma ihtimali var diyorum ben.

Belkide prostattır çişi gelmiştir ya da özel alanını nasıl çekip polise veririm.
Konu hiç inandırıcı değil

Adam %100 doğru söylüyor demiyorum ancak babam da birebir sizin konuda yazdığınız hareketleri sergiliyor sıkıştığında. %10 da olsa böyle bir ihtimal var. Buraya yazdığınız dışında bir hareketi olduysa bilemem tabi, elini yukarı aşağı hareket ettiriyordur mesela vs. Ancak aynen sizin ilk mesajınızda yazdığınız halde her gün ve her yerde.

ne saçma düşünceler bunlar. diyelim ki adamın çişi geldi. İnsin toplu taşımadan. ! arasında biriyle 20 cm uzaklık olduğunu görüyor. Kör olmadığına eminim. Kör olsada hisseder zaten. Bu durumu nasıl masunlaştırıyorsunuz ? çişi gelen iner arkadaşım yada iki ayagını birbine sıkıstırır. hatta ve hatta orasını ellemeye utanmayan adam kadına arkasını döner ve hatta afedersiniz hastayım der. Ama bazılarına göre çişi gelen orasını ellemeli. Yazıklar olsun diyorum. bu sapık tacizlerle birliklte bu olayları masumlastıranlarda aynı cezayı almalı..

Ben inanıyorum size. Çişi gelen insanı sizde anlarsınız ne yapmaya çalıştığını da. Malesef insanımız susuyor. Onlu yaşlarımda uzun yola çıkmıştık otobüsle annemle arkamızda biri vardı başta çocuk zannettim elini uzatıp koluma dokunmaya başladı sonra baktığımda yaşı almış bir adam gördüm. Annem bağırdı filan ama kimse oralı olmadı. Adam inkar etti otobüsteki kadınlar erkekler sanki kendi kardeşi gibi adamı savundular. Kötü şeyler yaşıyoruz destek olmuyoruz birbirinize. Umarım bulunur fakat benim inancım yok size yaşattığı korkunun cezasını alacağına

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X