Trend Ayakkabı Modelleri topuklu sorunsalı!

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

ZeytinCekirdee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2009
144
0
38
kızlar topuklu pabuc seviyorum lakin hep ayagımı vuruyo mafoldumben cok da yuksek almıyorum ama gene de topugum hemen yara oluyo..bunye alısık olmadıgı içinmi neden bilmiyorummafoldumben kucukmu aldım diyorum 1 numara buyugu buyuk oluyo kucugu olmuyo anlamadım ki..
topuklu ayakkabı alırken nelere dikkat etmek lazım bilmiyorumkismile

ortepedik olanlardan alabilirsin tuzlu olabilir senin için. rahat kalıplı topuklu ayakkabıları seçmelisin fazla sert olmamalı taban kısmı aklıma bunlar geldi canım a.s.

polaristen aldım 5noktalı olanlardan..ama onlara uyum saglayana kadar canım cıktı ya o bile vurdu mafoldumben bende istiyorum istedigim her pabucu giyebilmek ama ya mafoldumben

MbImage300.aspx

blank.gif

Scholl Ayak Vurması ıçin Koruyucu

*School ayak vurukları için koruyucu, ayaklardaki vuruklar üstünde çorap ve ayakkabıdan oluşan sürtünmeyi önler, basıncı kaldırır.
* Ayaklardaki bütün acılı bölgelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Fiyatı: 9,00 Ytl

MbImage300.aspx

blank.gif

Scholl Ayak Vurması İçin Koruyucu

*School ayak vurukları için koruyucu, ayaklardaki vuruklar üstünde çorap ve ayakkabıdan oluşan sürtünmeyi önler, basıncı kaldırır.
* Ayaklardaki bütün acılı bölgelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Fiyatı: 9,00 Ytl

bu tarz bişeye gerçekten ihtiyacım war acaba watsons ta warmıdır ya....mirmirmirmir

hıı doru bende görmüştüm watsonda wardı..ama benm ayakımın arkası ve parmaklarımda kötü oluyo..uff bende aliim deniim..cok tesekur ederm bende

Ben ince tasarlanmış dolgu topukları seviyorum(kaba kalın olanlar değil). Çok kullanışlı ve rahat. çok güzelince topuklu bir ayakkabım var ama yarım saat sonra canıma okuyor. Düğünlerde yanımda babet taşıyorum.

X