Piercing, Hızma Tragus mu helix mi?

belaokumakitapoku

losing all hope was freedom
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2015
1.080
857
Tragus piercingim vardi bikac ay onceye kadar sıkılıp cikarmistim hicbir sorun yasamadim. Tabii ki kapandi delik. Simdi helixe merak sardim. Tragusu da cook begenerek kullanmistim. Soyle ki tragus onden bakinca cok belli olmuyodu. Helix taksam daha belli olcak. Sizce hangisi daha şık duruyo? :KK37:
Bilmeyenler icin tragus;

Helix;

kesinlikle tragus ama sanırım tabancayla deldiriyorsun o çok sakıncalı.kıkırdağını mahvediyorsun.önerim eğer tekrar deldireceksen kesinlikle piercing yöntemiyle olsun.tabanca kullanma tatlım.

kesinlikle tragus ama sanırım tabancayla deldiriyorsun o çok sakıncalı.kıkırdağını mahvediyorsun.önerim eğer tekrar deldireceksen kesinlikle piercing yöntemiyle olsun.tabanca kullanma tatlım.
Tabancayla deldirmiştim hiçbir sorun yasamadim ama bu yaşamicam anlamına gelmiyor haklisin, teşekkürler :)

Ben tragus piercingi tabancayla deldirdim hiiiç sorun yaşamadım. Helix tragustan daha çok acıyor bence. 7 delik var bende helix piercing yani. Tragusta sadece 1 gün zorluk çektim. Tabancayla olmasına rağmen. Yine de sen bilirsin şimdiden hayırlı olsun :KK54:

Tragus tabiki bana göre :) Hem helix herkeste var. Tragus cesaret istiyor psikopatların işi :)) (acımıyor ama görenler öyle sanıyor inanmıyorum nasıl deldirdin falan) Sonra havaya giriyorsun ya ben deldiririm ehueueh gibisinden. :KK70:
Marjinal duruyor bana göre yine de sen bilirsin tabi. Ama ne kadar bilindik bir yer olsa da helixin acısını 2 ay çekmiş bulunmaktayım:KK43:

Tragus tabiki bana göre :) Hem helix herkeste var. Tragus cesaret istiyor psikopatların işi :)) (acımıyor ama görenler öyle sanıyor inanmıyorum nasıl deldirdin falan) Sonra havaya giriyorsun ya ben deldiririm ehueueh gibisinden. :KK70:
Marjinal duruyor bana göre yine de sen bilirsin tabi. Ama ne kadar bilindik bir yer olsa da helixin acısını 2 ay çekmiş bulunmaktayım:KK43:
Bana da cok sordular acimadi mi ay nasil deldirdin falan filan. Tragusta klipsli kupeleri nasil taktin peki? Benim parmagim girmiyodu kikirdagimi da ceviremiyodum cok aciyodu

Bana da cok sordular acimadi mi ay nasil deldirdin falan filan. Tragusta klipsli kupeleri nasil taktin peki? Benim parmagim girmiyodu kikirdagimi da ceviremiyodum cok aciyodu
Onu piercingimi takan arkadaş taktı. Kaş piercingi gibi olanlardan taktırdım. Renkli titanyumlar var ya. İntraketin plastik borusuyla iç taraftan dış tarafa geçirdi. Dışardan da rahatlıkla topunu taktı. Dil delim taktiğiyle aynı zaten yaptığı işlem :KK66:

Aslında tragusta hoş ama ben sürekli farklı küpeler takmayı seven biri olarak onu takıp çıkarmak zor gelirdi birde fazla marjinal geliyo bana

X