Transfer oldum

Canım ya sağlıkla al kucağına inşallah ben de 28 temmuzda kaliteli dondurulmuş 5. gün embriyosu transferi oldum hiç belirtim yok hiç birşey hissetmiyorum sonucu çok merak ediyorum inşallah ben de pozitifi görür sağlıkla doğurup büyütürüm 😍 senin var mıydı belirtilerin bu kaçıncı denemen

ilk denememdi canım benim. inşallah sizlerinde pozitif sonuçlar almayı da nasip eder.Belirti olarak benim 5. gün sonrası ayaklarım buz gibiydi bu sıcak havada ve 6 . 7 .günlerde kasıklarda batma oldu.onun dışında gögüslerim bomba gibi :) dokununca acıyordu ama onun ilaçlardan olduğunu düşünüyorum.

Merhaba, bugün 12. Günüm. İdrar testim negatif. Kan testi yaptırıcam ama moralim yerlerde. Bence tutmadı:KK43:
keşke yapmasaydın idrar bende yaptım ve 3 gün mahvettim kendimi olumsuz düşünme idrarda çıkmıyor dua et meryem suresi oku rabbim inşallah bebişlerin seninledir

Merhaba kızlar erken yaptırmayın testi sabredin 12.günü bekleyin 12.gün demelerinin bir nedeni var ben de tecrübe edindim nacizane tavsiyemdir💞 Hakkınızda hayırlısı olsun Rabbim yüzünüzü güldürsün inşaAllah🤲

keşke yapmasaydın idrar bende yaptım ve 3 gün mahvettim kendimi olumsuz düşünme idrarda çıkmıyor dua et meryem suresi oku rabbim inşallah bebişlerin seninledir
Tekrar merhaba, hastaneden geldim. Bugün transferin 12. Günüydü. Kan testim negatif malesefki. 1 tane dondurulmuş embriyom var. Onu ne zaman koyarlar sizce? İlk transferimdi çok umutluydum ya:KK43:

İdrar cikmayabilir bozma moralini kaç embriyo vardı kaçıncı gün embriyosu bunlar etkiler kan ver sonucunu yaz bize de inşallah vardır bozma moralini
İlk transferimdi, 2 embriyo koymuşlardı. 3. Gün embriyosu. Ama kan testim negatif. Şimdi hastaneden geldim. İçerde 1 tane dondurulmuş embriyom var. Nezaman konur acaba? Süreç nasıl işliyor? Bana yol gösterir misiniz:KK43:

ilk denememdi canım benim. inşallah sizlerinde pozitif sonuçlar almayı da nasip eder.Belirti olarak benim 5. gün sonrası ayaklarım buz gibiydi bu sıcak havada ve 6 . 7 .günlerde kasıklarda batma oldu.onun dışında gögüslerim bomba gibi :) dokununca acıyordu ama onun ilaçlardan olduğunu düşünüyorum.
Amin canım inşallah benim göğüsler zaten adet öncesi de hassaslaşıp acıdığı için onu saymıyorum 😊inşallah çok umutluyum bakalım

İlk transferimdi, 2 embriyo koymuşlardı. 3. Gün embriyosu. Ama kan testim negatif. Şimdi hastaneden geldim. İçerde 1 tane dondurulmuş embriyom var. Nezaman konur acaba? Süreç nasıl işliyor? Bana yol gösterir misiniz:KK43:
Dondurulmuş için süreç daha kolay adet ile başlıyorsun 17-20 gün arası transfer oluyor rahim durumuna göre kendini toparla yeniden dene umudunu kaybetme benim 7. Denemem 3. Transfer nasip her sey

Kizlar selam konuyu actikdan sonra biraz moralim bozuldu :KK43: ben bugun dayanamadim idrar testinde de hep negatif görünce ister istermez tutmadi diye yelkenleri suya indirdim.ve bugun kan verdim😟biliyorum cok erken bugun 7. Gundu kan testin negatif cikti(0.11) daha da umutsuzluga kapildim.acaba gercekten tutunmadimi? Yoksa daha erkenmi bi ümit varmi?? Cumaya kadar beklicem yani 12. Gune kadar umarim cikar kizlar.hepinize dua ediyorum sizlerde bana edin.bu arada suan tedavi gorenler hangi hastanede görüyor? Belki ayni hastanedeyizdir merak ettim :KK43:

Kizlar selam konuyu actikdan sonra biraz moralim bozuldu :KK43: ben bugun dayanamadim idrar testinde de hep negatif görünce ister istermez tutmadi diye yelkenleri suya indirdim.ve bugun kan verdim😟biliyorum cok erken bugun 7. Gundu kan testin negatif cikti(0.11) daha da umutsuzluga kapildim.acaba gercekten tutunmadimi? Yoksa daha erkenmi bi ümit varmi?? Cumaya kadar beklicem yani 12. Gune kadar umarim cikar kizlar.hepinize dua ediyorum sizlerde bana edin.bu arada suan tedavi gorenler hangi hastanede görüyor? Belki ayni hastanedeyizdir merak ettim :KK43:
Daha erken yükselebilir tek transfer mi sonuç negatif bile olsa üzülme geride embriyolar in var bir de sanırım senin ilk tedavin bu konuda detaylı bilgin olmayabilir transfer gününü saymiyorsun yani daha 6. Günün kendini daha yolun yarısında umutsuzluğa düşürme 5. Gün blast tutma ihtimali çok yüksek

Daha erken yükselebilir tek transfer mi sonuç negatif bile olsa üzülme geride embriyolar in var bir de sanırım senin ilk tedavin bu konuda detaylı bilgin olmayabilir transfer gününü saymiyorsun yani daha 6. Günün kendini daha yolun yarısında umutsuzluğa düşürme 5. Gün blast tutma ihtimali çok yüksek
İnsallah oyledir 😕 evet benim ilk tedavim ilk transferim cok bilgim yokt abi bilac kez yasayanlara gore.ama 6 gunde cikmazmi diyosunuz?

Birde bana 5aa blast dedi embriyologlar tam ablamadigim icin yaziyim istedim.cok iyiymis tek transfer yapildi.bahceci tup bebekde

canım her şerde bi hayır vardır.çok zor Rabbim sabır versin maddi manevi çok yoruluyoruz ama takdiri ilahi.transferin hangi merkezde olmuştu ve öncesinde sonrasında hangi ilaçlar kullandın sana tavsiyem diğer embriyo transferini başka bir merkezde yaptırman

[/QUOTE
Ben 9.günümde idrar testi yaptım ve negatifti moralim çok bozuldu boş yere ağlamış üzülmüşüm 12.gün kan testini bekle lütfen çok erken idrar için

X