Transfer öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenler.

Bqoala

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
61
23
29
İyi akşamlar kızlar. Benim dün yumurta toplama işlemim vardı. Yarın bana haber verceklermiş döllenme ile ilgili. Transfer öncesi ve sonrası dikkat etmem gereken bişeyler varmı.lütfen Yardımcı olurmusunuz .

İyi akşamlar kızlar. Benim dün yumurta toplama işlemim vardı. Yarın bana haber verceklermiş döllenme ile ilgili. Transfer öncesi ve sonrası dikkat etmem gereken bişeyler varmı.lütfen Yardımcı olurmusunuz .
Çok bir şey yapmana gerek yok yediğine içtiğine dikkat et zararlı yağlı yiyecekleri hazır gıdaları tüketme transferden sonrada aynı şekil devam et eğer imkanın varsa dinlen pozitifi görene kadar ben o şekil yapmıştım. inşaAllah pozitif görürsün 🌸

Çok bir şey yapmana gerek yok yediğine içtiğine dikkat et zararlı yağlı yiyecekleri hazır gıdaları tüketme transferden sonrada aynı şekil devam et eğer imkanın varsa dinlen pozitifi görene kadar ben o şekil yapmıştım. inşaAllah pozitif görürsün 🌸
Çok çok teşekkür ederim inşallah 🪷 sabırsızlıkla hastaneden gelecek haberi bekliyorum

Gece gece benim için hayır duası etmeniz beni çok mutlu etti Allahım razı olsun.
Rabb'im sizden de razı olsun inşaAllah 2 yıl bekledik biz o yüzden sizi anlayabiliyorum . Çok zor bı süreç diye konuşuluyordu hep etrafımda ama Rabb'ime şükürler olsun bizim için çok kolay geçti çok şükür o yüzden bizim gibi özlem duyan çare arayan sürekli bir şeyleri merak edip soranlara yardımcı olmak istiyorum dualarımdasiniz 🥰

X