transfer sonrası 12.gün değilde en erken ne zaman gebelik testi yaptırılır???

bu arada iki emriyo transver edildi

Arkadaslar selam bugun idrar testi yaptim transferimin 6.gunu 5.gun embriyosu:) hafif silik ikinci cizgiyi gordum ama cok belirsiz bekleyince biraz daha belirgin olduu. Sizce cok mu erken yaniltici miii

Mrb benimde bugun transferin 5.gunu e2 ve p4 hormonuna baktirdimi doktorun?

Kızlar 3.gün embriyosu 2tane transfer yapılmıştı. Bugün 7.günüm. ogleden sonra predictor 6gun önce den aldım ve denedim. Sonuc Negatif . Silik bile çıkmadı. Yarım saat ağladım. Duygusal acidanda zaten gozyasim ucunda duruyomus meger.
Sonra silkindim bi kendime geldim. Formlarda da yazıyordu. Herkeste 7.gün silik çıkacak diye bişey yok. Asil carsamba gunu 12.günüm test yapilcak . Pazartesi belki sabah kan testi yaptırırim.

canm hic stres yapma stres cok etki ediyo. ben 5. gunu test yaptm hayalet denilcek gbi czgi vardi 6. gun yaptm o hayalet cizgi yoktu bile 8. gun yaptm net cizgi cikti kan verdm kanda cikti sen hic takma kafana bünyeyle alakali bende 5. gun cikmadi diye agladm cnku 3. gun testte cikan arkadaslarm vardi bekle sabret bol dua et

Ben 5. Gun yapmaya basladim silik cizgi gordum her gun yaptim sonra, koyulasti...5. Gun embriyosu. Su an 7 aylik ikizlerime hamileyim.) hayirli olasn simdiden
Öncelikle gebeliğin hayırlı olsun özel olmazsa gebeliğinde sorun yaşadın mı şimdi durumunuz nasıl?

Kızlar bende transferden sonra bugun 7. Günümdym meraktan çatlıorm ama daha erken diorm test için beklicz bakalm inş bekleyen herkes pozitif sonuç alır acaba yarın test yapsam çıkar mı merak da ediorm çoklk

Kızlar bende transferden sonra bugun 7. Günümdym meraktan çatlıorm ama daha erken diorm test için beklicz bakalm inş bekleyen herkes pozitif sonuç alır acaba yarın test yapsam çıkar mı merak da ediorm çoklk
Öncelikle hayırlı olsun doktorunuzun dediği günü beklemenizi öneririm hayırlı haberler alırsınız İnş

İyi akşamlar. Geçen çarşamba transfer işlemim gerçekleşti. Transfer gününü sayarsak bugün 10.günüm. Bugün kan testi yaptırdım 21.5 çıktı. Değerim iyi mi? Biraz araştırdım bazılarının bayağı yüksek. Benimkinde sıkıntı var Mıdır? Bilgisi olan yazabilir mi lütfen?

G
Gözünüz aydın hamişsiniz

Gözünaydın hamilesn bence de ama 2 gün sonra tekrarla bence yükselir o zaman değerin tek embriyo transferi mi seninki genelde ikiz olunca yüksek çıkıormş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…