Transfer sonrasında 5. Gün

Merhaba hanımlar, bugün benim transferden sonrası 5. Günüm.

Bana 18.04. tarihinde iki tane 5. gün embriyosu (blastokist) yerleştirdiler. Bugün erken gebelik testi yaptım ve silik çizgi gözüktü. Sizce bu doğru mu. Belirti olarak tek bel ağrısı var.
Eki Görüntüle 3418414 Eki Görüntüle 3418417

Testin içi dışına çıkmış.
Yarın sabah tekrarla ama böyle içini dışını çıkarma🤣
Bende 6ncı gün silik testle öğrenmiştim.

Testin içi dışına çıkmış.
Yarın sabah tekrarla ama böyle içini dışını çıkarma🤣
Bende 6ncı gün silik testle öğrenmiştim.
1000122366.jpg

Ya kızlar nasılsınız ben sanki regli olacakmışım gibi hissediyorum aynı öyle belim ağrıyor test aldım ama yapmıyorum niye aldım onu da bilemiyorum 🙈 sizde durumlar nedir varmı aranızda benim gibi hisseden
Merhaba,ben de transferin 7.gğnünden bildiyorum. Bir yanım test yapmak istiyor bir yanım da test gününü bekle diyor. Sanırım bekleyeceğim 😊 zaten çok da umutlu değilim.

Merhaba,ben de transferin 7.gğnünden bildiyorum. Bir yanım test yapmak istiyor bir yanım da test gününü bekle diyor. Sanırım bekleyeceğim 😊 zaten çok da umutlu değilim.
Yapma yapma gerçi ben tuhaf bişekilde böyle çıkmasına üzülmedim 😂 Pzt doğru kan vermeye gidelim az kaldı sabır 🙏

Valla bilmiyorum çift çizgi çıkması lazımdı aman bilemedim yada yapamadım bi heycanlandım zaten de ellerim falan titredi şapşik gibi oldum 😂 2 gün daha sabır lazım

Ilk günden beri aşırı bel ağrısı. Bugünde leke geldi kahverengi ve regl ağrısı basladi. Amin inşallah caniiim
Ya canım çok sevindim hayırlısı olsun inşallah bende bu gün 4.gün erken gebelik test yaptım daha erken ama sanki hafif bi çizgi gördüm gibi bilmiyorum 6 günü beklicem pazar yapıcam

Gözünüz aydın hayırlı uğurlu olsun inşallah. Bende 5 embriyosuyla transfer olmuş 6.gün silik çizgiyle öğrenmiştim. Hatta emin olmayıp test gününe kadar her sabah başka başka markalardan aldığım ucuz kaset testlerle evde yapmıştım.
Sizde kahverengi leke olmusmuydu?

X