Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Kızlar transfeer sonrası 12. gün 451 14.gün 1279 sizce çoğul gebelik mi ? tek embriyo konulmuştu oysaa ??? şaşkınız bilgi sahibi olan varmı yada yaşayann ????

blastosist transfer sonrası 8.gün bhcg 193...yarın yine yaptıracağım tahlil.umarım güzel çıkar.

benim 12. gün beta hcg 0,6 dedi laboratuar. doktor çıkmış biz yorum yapamayız dediler. 7-8 gündür aşırı adet sancısı ve batma var. göğüslerde şişme var 0,6 çok mu düşük çok ümitliydim ben bu ikinci tarnsferim birincisinde bunlar olmamıştı.

benim 10. gün değerim 138,9 çıktı...yarın bir daha bakılacak ama çok tedirgin oluyorum...kanamam falan da yok inşallah yolundadır herşey....böyle bişey yaşayan var mı?yani değeri sonradan kanama falan olmadığı halde düşen????????

benim 10. gün değerim 138,9 çıktı...yarın bir daha bakılacak ama çok tedirgin oluyorum...kanamam falan da yok inşallah yolundadır herşey....böyle bişey yaşayan var mı?yani değeri sonradan kanama falan olmadığı halde düşen????????

merhaba arkadaşlar burda bahsettiğiniz tüp bebek mi?yoksa aşılamamı?
destek olabilir misiniz?

merhaba arkadaşlar, tüp bebek yöntemiyle 12. gün değerim 17. çok mu düşük. adet dönemim geldiği halde henüz adet görmedim. sizce durumum nedir? lütfen yardım edin bana. şimdiden teşekkürler.

merhaba arkadaşlar, tüp bebek yöntemiyle 12. gün değerim 17. çok mu düşük. adet dönemim geldiği halde henüz adet görmedim. sizce durumum nedir? lütfen yardım edin bana. şimdiden teşekkürler.

canım senin değerlerinde olup katlanarak yükeselende oldu malesef bhcg si düşende inşllh yükselir değerin .

merhaba size ilk kez yazıyorum.
bugün transferimin 9. günü kan tahlili yaptırdım 0 çıktı :KK43: 12. gün mucize olur mu acaba. İnanmıyorum ama .....
2. denemem 2 embriyo verdiler.
tükendim artık, eşimden de gizli yaptırdım tahlili.evde ağlaya ağlaya oturuyorum.
harcadığım paralara mı yanayım, kullandığım ilaçlarla bozduğum hormonlarıa mı yanayım biten umutlarıma mı yanayım eşim üzüecek ona mı yanayım offf off
mucizeler beni bulmaz ama cumartesi tekrar yaptırcam tahlili

bugün transferimin 9. günü kan tahlili yaptırdım 0 çıktı :KK43: 12. gün mucize olur mu acaba. İnanmıyorum ama .....
tükendim artık, eşimden de gizli yaptırdım tahlili.evde ağlaya ağlaya oturuyorum.
harcadığım paralara mı yanayım, kullandığım ilaçlarla bozduğum hormonlarıa mı yanayım biten umutlarıma mı yanayım eşim üzüecek ona mı yanayım offf off

Canim umarim yükselir degerin ama bukadar üzülme biliyorum nekadar üzülme desemde ise yaramaz ben bir çok kez gördüm negatifi nekadar üzüldügünü anlayabiliyorum bence simdiden esine test yaptigini söyle, gün dogmadan neler dogar dua et bol bol umarim dondurulmus embriyon vardir...

teşekkürler arkadaşım diyecek bir şey burada herkes farklı da olsa aynı şeyleri yaşıyor. dondurulmuşum yok. 3. gün transferiydi zaten. 12 yumurta toplandı, 6 sı döllendi kaç hücreli bilmiyorum 2 si transfer edildi. kader alnımıza yazılmamıs...

canım senin değerlerinde olup katlanarak yükeselende oldu malesef bhcg si düşende inşllh yükselir değerin .

inşallah, teşekkür ederim. bugünkü testtede 17'den 23'e çıktı. pazartesi tekrar test yapalım dediler. bu durum normalmi. burada yazılanlara bakılırsa bir ümit yok sanırım :)))

Merhaba,
ben yaşadığım deneyimleri yazsam roman olur her halde. Eşimin amansız hastalığı ile uğraşıp, 3 aşılama ve 6.tüp bebek denemesi.

nihayetinde şans 6. da yüzüme güldü. İkiz düşükler vs...

Umutsuzluğa kapılmayın. Her şeyin hayırlısı ve inanın zamanında gelecekse zaten geliyor. Ve biz hep 3 yıl önceki dondurulmuşlarla deniyorduk. şans %1-%10 arasındaydı.

Şükredip bir şekilde yola devam edin lütfen.

canım sakın umudunu yitirme, ben 11. gün tıp merkezinde dayanamayıp kan testi yaptırdım negatif dediler, kesin olmadı yok dedim ve dün normal test günümde hastaneye gittim 12. günümde bhcg 92 çıktı, hamileyim:KK49:... bekle canım inşallah olumlu sonuç alırsın.

X