Transfer sonrası clexan iğne kullananlar??

Hubannn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2015
3.629
2.142
merhaba kızlar aa kalite dondurulmuş ıkı embrıyo transfer edıldı. Progestan estrofem ve clexan iğne kullanıyorum.
Clexan iğne sıgorta karsılıyormu?? Ben 10 tanesine 110 tl verdım recetemde vardı.
Birde bu ilacı ne zamsna kadar kullAndınız ??

papyonkilikli

kulillah summe zerhum....
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
7.905
15.432
raporla pihtilasma sorununun oldugu kanitlandi mi?
ben acilde yazdirmistim kutu basi 7 tl verdim. gebelik olustuktan sonra dr rapor yazdi 3 aylik. 3 ayda bir yenileyerek dogum kadar kullandim. 9 kutuya 5 tl vermistim. dogum sorasi dvt gecirdim zaten omur boyu bun benzer ilaclar kullanacagim icin artik mevcut raporumla saglik ocagina gidip yazdiriyorum. 3 aylik olacak sekilde.

eszinbb07

minnoslarim var artik
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
1.427
1.087
Rapor yoksa karşılamıyor pihtilasma yoksa. Pozitif sonuç alıncaya kadar kullanılıyor

Olacakkolacakk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2013
426
510
Trombofili paneli testinde kan pihtilasmasi sorunu var ise rapor cikarip bol bol alabiliyorsun canım ücretsiz. Ama raporun yoksa kadın doğumdan 10 luk 1 kuyuya tek seferde ücretsiz alabilirsin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-02-2022

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 232 gün kaldı.

Bebeğinizin beynindeki hızlı gelişmeden dolayı bebeğinizin başı bedeninden daha büyüktür. Bebeğinizin burun çukurları kolaylıkla seçilebilir. Bebeğinizin gözünü oluşturacak kaslar oluşmaya başlar. Bebeğinizin bacaklarıda küreğe benzemeye başladı. Bebeğinizin göz, kulak, ağız, burun, dudak, dil ve dişleri oluşmaya devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

hgnm

Hoşgeldin uğur böceğim 23.06.2017
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2015
1.093
747
31
merhaba kızlar aa kalite dondurulmuş ıkı embrıyo transfer edıldı. Progestan estrofem ve clexan iğne kullanıyorum.
Clexan iğne sıgorta karsılıyormu?? Ben 10 tanesine 110 tl verdım recetemde vardı.
Birde bu ilacı ne zamsna kadar kullAndınız ??
Aile hekiminden yazdırıyorsun. Bende başta bilmediğim için ve hastanem uyarmadığı için parayla aldım. Sonrasında aile hekiminde hemşire uyardı. Crinone jel progestan iğne ve clexan yazıyoruz para ödeme diye. Ayrıca raporum falanda yok. Pıhtılaşma olduğuna dair. Tüp doktorum önlem amaçlı vermişti. Bilgine.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1463 gün geçti.

Hubannn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2015
3.629
2.142
Aile hekiminden yazdırıyorsun. Bende başta bilmediğim için ve hastanem uyarmadığı için parayla aldım. Sonrasında aile hekiminde hemşire uyardı. Crinone jel progestan iğne ve clexan yazıyoruz para ödeme diye. Ayrıca raporum falanda yok. Pıhtılaşma olduğuna dair. Tüp doktorum önlem amaçlı vermişti. Bilgine.
Cok tesekkur ederım bıldıgım iyi oldu neden boş yere o kadar para verılsın ki degılmı.
Tekrar tesekkur ederm