Transfer sonrası clexan iğne kullananlar??

Hubannn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2015
3.627
2.143
merhaba kızlar aa kalite dondurulmuş ıkı embrıyo transfer edıldı. Progestan estrofem ve clexan iğne kullanıyorum.
Clexan iğne sıgorta karsılıyormu?? Ben 10 tanesine 110 tl verdım recetemde vardı.
Birde bu ilacı ne zamsna kadar kullAndınız ??

raporla pihtilasma sorununun oldugu kanitlandi mi?
ben acilde yazdirmistim kutu basi 7 tl verdim. gebelik olustuktan sonra dr rapor yazdi 3 aylik. 3 ayda bir yenileyerek dogum kadar kullandim. 9 kutuya 5 tl vermistim. dogum sorasi dvt gecirdim zaten omur boyu bun benzer ilaclar kullanacagim icin artik mevcut raporumla saglik ocagina gidip yazdiriyorum. 3 aylik olacak sekilde.

Rapor yoksa karşılamıyor pihtilasma yoksa. Pozitif sonuç alıncaya kadar kullanılıyor

Trombofili paneli testinde kan pihtilasmasi sorunu var ise rapor cikarip bol bol alabiliyorsun canım ücretsiz. Ama raporun yoksa kadın doğumdan 10 luk 1 kuyuya tek seferde ücretsiz alabilirsin

merhaba kızlar aa kalite dondurulmuş ıkı embrıyo transfer edıldı. Progestan estrofem ve clexan iğne kullanıyorum.
Clexan iğne sıgorta karsılıyormu?? Ben 10 tanesine 110 tl verdım recetemde vardı.
Birde bu ilacı ne zamsna kadar kullAndınız ??
Aile hekiminden yazdırıyorsun. Bende başta bilmediğim için ve hastanem uyarmadığı için parayla aldım. Sonrasında aile hekiminde hemşire uyardı. Crinone jel progestan iğne ve clexan yazıyoruz para ödeme diye. Ayrıca raporum falanda yok. Pıhtılaşma olduğuna dair. Tüp doktorum önlem amaçlı vermişti. Bilgine.

Aile hekiminden yazdırıyorsun. Bende başta bilmediğim için ve hastanem uyarmadığı için parayla aldım. Sonrasında aile hekiminde hemşire uyardı. Crinone jel progestan iğne ve clexan yazıyoruz para ödeme diye. Ayrıca raporum falanda yok. Pıhtılaşma olduğuna dair. Tüp doktorum önlem amaçlı vermişti. Bilgine.
Cok tesekkur ederım bıldıgım iyi oldu neden boş yere o kadar para verılsın ki degılmı.
Tekrar tesekkur ederm

X