TRANSFER SONRASI SONUC

gurbar

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2022
11
7
27
Kızlar selamlar ;
Öncelikle hepimize pozitif sonuçlar almayı diliyorum :)

Eşim azosperm bu sebeple tüp bebek tedavisine başladık bu yıl. İlk tüp bebek dememizde maalesef iki yumurta döllendi. İlk transfer haziran ayında oldu iki adet 3. Gün embriyosu konuldu ama olumsuz oldu :KK43:
Sonra başka embrıyo olmadığı için tekrar aynı tedaviye başladık 2 defa yumurta toplama işlemi yapıldı bundada maalesef 1 adet 5. Güne giden oldu ve 25 Eylül de transfer yapıldı .
Bugün 10. Günüm . 8. Gün ilk defa erken gebelik testi yaptım maalesef negatif çıktı . Bugün ayrıca doğum günüm belki eşime sabah sürprizi yapan ben olurum dedim ikinci defa gebelik testi yaptım gene negatif çıktı:KK43:
Umudumu yitirmiyorum dua ediyorum cumartesi kan vereceğim sizlerinde yorum ve dualarınızı bekliyorum

Kızlar selamlar ;

Eşim azosperm bu sebeple tüp bebek tedavisine başladık bu yıl. İlk tüp bebek dememizde maalesef iki yumurta döllendi. İlk transfer haziran ayında oldu iki adet 3. Gün embriyosu konuldu ama olumsuz oldu :KK43:
Sonra başka embrıyo olmadığı için tekrar aynı tedaviye başladık 2 defa yumurta toplama işlemi yapıldı bundada maalesef 1 adet 5. Güne giden oldu ve 25 Eylül de transfer yapıldı .
Bugün 10. Günüm . 8. Gün ilk defa erken gebelik testi yaptım maalesef negatif çıktı . Bugün ayrıca doğum günüm belki eşime sabah sürprizi yapan ben olurum dedim ikinci defa gebelik testi yaptım gene negatif çıktı:KK43:
Umudumu yitirmiyorum dua ediyorum cumartesi kan vereceğim sizlerinde yorum ve dualarınızı bekliyorum
InsaAllah mucizeniz sizinledir. InsaAllah hamilesinizdirde o size surpriz yapmis olur. Aminnnn

Kızlar selamlar ;

Moralinizi bozmayın bu süreç zaten psikolojik olarak çok ağır bir süreç. İyi düşünelim iyi olsun. Ben de bugün transfer oldum 5. Gün embriyosu. Doktorum 10.günden önce test yapmak yasak sonuç yanıltıcı çıkar dedi. Güzel haberlerinizi bekliyoruz 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Moralinizi bozmayın bu süreç zaten psikolojik olarak çok ağır bir süreç. İyi düşünelim iyi olsun. Ben de bugün transfer oldum 5. Gün embriyosu. Doktorum 10.günden önce test yapmak yasak sonuç yanıltıcı çıkar dedi. Güzel haberlerinizi bekliyoruz 🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Çok teşekkür ederim 🙏. İlk günler çok rahatttım 7. Günden sonra bi telaş almaya başladı . Bide bazı konuşmalarda kimisi 6. Günden test yaptın silik çıktı vs gibi yorumlar yapınca insan tedirgin oluyor tabiki her vücut aynı değil ama işte 😔 Allah’ım sizinkini de hayırlı etsin . Bizlere ve tüm bekleyenlere hayırlı sonuç almak nasip olsun 🤲

Çok teşekkür ederim 🙏. İlk günler çok rahatttım 7. Günden sonra bi telaş almaya başladı . Bide bazı konuşmalarda kimisi 6. Günden test yaptın silik çıktı vs gibi yorumlar yapınca insan tedirgin oluyor tabiki her vücut aynı değil ama işte 😔 Allah’ım sizinkini de hayırlı etsin . Bizlere ve tüm bekleyenlere hayırlı sonuç almak nasip olsun 🤲
Hic oyle soylemlere kulak asmayin surekli anlatiyorum forumda degerim 500lerdeydi kan degerim. Hatira olsun diye test aldik esimle yaptik cizgi falan cikmadi test gunumden sonraydi.

Böyle duyunca o kadar motive oluyorum ki 🥹
çok teşekkür ederim 🙏 Cumartesi günü hayırlı gelir inşallah hayırlı sonuç alırım bu sefer 🤲

Amin çoook amin 🤲🏼 beklemek de çok zor sizi çok iyi anlıyorum. Dediğiniz gibi kimisi çok erken öğreniyor kimisi de geç öğreniyor. Rahat olun ben inanıyorum güzel haber alıcaz Allah'ın izniyle 🤲🏼

İnşAllah canım 🙏 Senin kaçıncı denemen peki ? Her ne kadar ailen eşin yanında olsa da seninle aynı durumda olan kişilerle sohbet edince daha bir rahatlıyor insan ☺️

İnşAllah canım 🙏 Senin kaçıncı denemen peki ? Her ne kadar ailen eşin yanında olsa da seninle aynı durumda olan kişilerle sohbet edince daha bir rahatlıyor insan ☺️
Benim ilk tüp bebek denemem. Daha önce 3 defa aşılama yapıldı. Ocak ayından beri uğraşıyoruz ama Allah ol demeden olmuyor😞😞eş aile bambaşka ama farklı kişilerle dertleşmek hele ki bu süreçleri yaşayan insanlarla konuşmak çok daha başka. Hem umut oluyor hem tek olmadığını biliyosun🤗

Hatta öyle ki bugüne kadar yaptığım gebelik testinin haddi hesabı yok. Artık bıraktım o işleri tabi 😂🙈 gözlerim şaşı oluyordu negatif gebelik testine bakıp pozitif görmeye çalışmaktan. Biraz daha akışına bıraktım bir de Allah'ın dediği oluyor nasipse olacak

Kesinlikle katılıyorum burda kurulan umut dolu cümleler bile insanı o kadar motive ediyor ki ☺️ İnşallah sizde bu sefer emeklerinizin karşılığını alırsınız 🤲 Gebelik testi pozitif görenler için mükemmel bir buluş olsa da negatif görenler için üzücü oluyor maalesef 😔
Zaten önemli olan kan değerimiz Ekim ayı bize mucizeler ile gelsin . Allah olumlu sonuç almayı nasip etsin inşAllah cumartesi olumlu sonuç vermek bana nasip olur ardından senin de güzel haberini alırız 🥰

Merhaba kızlar güzel sonuçlarınız moral olsun istiyorum bende o yüzden okuyorum buraları . Bide tabi zaman geçmiyo beklerken. Benim 4. Tüp bebek deneyimim 4.gün bitti bugün bi kere pozitif gördüm 10 haftalık klbi durdu umarım bu da pozitiftir ve sağlıkla kucağıma alırım. Allahım isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah 🙏🏼 🥰

Merhaba kızlar güzel sonuçlarınız moral olsun istiyorum bende o yüzden okuyorum buraları . Bide tabi zaman geçmiyo beklerken. Benim 4. Tüp bebek deneyimim 4.gün bitti bugün bi kere pozitif gördüm 10 haftalık klbi durdu umarım bu da pozitiftir ve sağlıkla kucağıma alırım. Allahım isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah 🙏🏼 🥰
Oksapar kan sulandırıcı kullanın eğer kullanmıyorsanız. Ani kalp durmalarının sebebinin %90 ı pıhtılaşmadan oluyor maalesef.

Selamlar, 2.denemem, 1. tutty kimyasal oldu. Bu sefer taze 5. gun embriyosu.
transferi sali gunu oldum, o gunu de sayarsak 5. gun silik dahi cikmadi. Bana sorarsaniz tutty belirtiler ayni hatta bu sefer daha iyi gibiyim gecen seferde ates kusma cok olmustu.

Aylar gecince insan aklinda. siliyor, cok erken yaptin dimi :KK43:

transferi sali gunu oldum, o gunu de sayarsak 5. gun silik dahi cikmadi. Bana sorarsaniz tutty belirtiler ayni hatta bu sefer daha iyi gibiyim gecen seferde ates kusma cok olmustu.

H Hpnz selamlar varmi yorumunuz🙏🏻

Evet daha erken, 5. Gün embriyosu 5. Gün silik çıkanda var hiç çıkmayıp 7. Gün belirginleşende. Yani herkesin süreci çok farklı. Bir de belirti aramamak gerek. Hiç belirti olmadan hamile kalan da çok fazla 🌸 umarım size sıkıca tutunmuştur moralinizi bozmayın daha erken

Evet daha erken, 5. Gün embriyosu 5. Gün silik çıkanda var hiç çıkmayıp 7. Gün belirginleşende. Yani herkesin süreci çok farklı. Bir de belirti aramamak gerek. Hiç belirti olmadan hamile kalan da çok fazla 🌸 umarım size sıkıca tutunmuştur moralinizi bozmayın daha erken
Sadece bir iki cumle bile insana nasil iyi geliyor 🙏🏻 Umarim guzel sonuclar olur 🌸 tesekkur ederim

Sadece bir iki cumle bile insana nasil iyi geliyor 🙏🏻 Umarim guzel sonuclar olur 🌸 tesekkur ederim
Gerçekten çok zorlu bir süreç ama sonucu güzel ve herseye değişiyor inanın bana 🥲 enerjiye çok inanırım, stresi bırakın ve pozitif düşünün. Ben de tüp bebek ile hamile kaldım, şuan bebeğim 1,5 yaşında 😊 darısı sizin başınıza inşallah 🌸 bende şimdi bebeğime kardeş için kolları sıvadım yeniden. Transfer günü bekliyorum. Artık bayağı tecrübe sahibi oldum bu konuda araştıra araştıra ve yaşayarak 🙃

X