TRANSFER SONRASI SONUC

Canimmm ınanılmaz birşey oldu, dunkü sonuctan içim rahat etmedi 10.gun 25 olunca
Gittim tekrar kan verdım 11.gun 70 çıktıı
Inanamıyorum
Yaaaaaa harikaaaa 😍😍😍 bebeğin seninle 🤗 inşallah güzelce artar. İyi ki bırakmadın ilaçları. Boştan yere üzülmüşsün bak 🥲 bırakmıyor seni, direniyor annesi. inşallah sağlıkla ilerlesin. Çok dua edeceğim senin için 🙏🏻

Yaaaaaa harikaaaa 😍😍😍 bebeğin seninle 🤗 inşallah güzelce artar. İyi ki bırakmadın ilaçları. Boştan yere üzülmüşsün bak 🥲 bırakmıyor seni, direniyor annesi. inşallah sağlıkla ilerlesin. Çok dua edeceğim senin için 🙏🏻
Canim insallah insallah hayatta hicbirseyu bukadar istemedim sanirim hayirlisiyla. Pazartesi kan vericem tekrar🙏🏻

Çok sevindim inş artarak devam eder. Ben de dün transfer oldum. Çift 3. Gün embriyosu, bugün çok bel ağrım var ama dün işlem yapılırken çok kendimi kastım muhtemelen ondan diye düşünüyorum. Okuduğum herkese dua ediyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin

Selamlar bugunde yaptirdim 178 cikti 🙏🏻 ins artarak devam eder
Çok sevindim inş artarak devam eder. Ben de dün transfer oldum. Çift 3. Gün embriyosu, bugün çok bel ağrım var ama dün işlem yapılırken çok kendimi kastım muhtemelen ondan diye düşünüyorum. Okuduğum herkese dua ediyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin

Selamlar bugunde yaptirdim 178 cikti 🙏🏻 ins artarak devam eder
inşallah devam ederr sizin sürecinizi okudum heyecanla, benim 3. günüm daha nasıl geçecek 1 hafta hiç bilmiyorumm..

Dua edin arkadaşlar bana da gerçekten sabredemiyorumm.. 2. denememiz tüp bebek ilki negatif oldu ne yazıkki benimde, bunda kasık ağrısı hissediyorum ama belirti aramayın diyorlar psikolojik mi diye de düşünüyorum kendimi dinlemekten kafayı yiyiyorum sanırım :KK70:

inşallah devam ederr sizin sürecinizi okudum heyecanla, benim 3. günüm daha nasıl geçecek 1 hafta hiç bilmiyorumm..

Dua edin arkadaşlar bana da gerçekten sabredemiyorumm.. 2. denememiz tüp bebek ilki negatif oldu ne yazıkki benimde, bunda kasık ağrısı hissediyorum ama belirti aramayın diyorlar psikolojik mi diye de düşünüyorum kendimi dinlemekten kafayı yiyiyorum sanırım :KK70:
Canim benim tesekkurler, ins sendende iyi haber alicaz. Sabredememeni anliyorum ama az kaldi🙏🏻

Kızlar selamlar ;
Öncelikle hepimize pozitif sonuçlar almayı diliyorum :)

Eşim azosperm bu sebeple tüp bebek tedavisine başladık bu yıl. İlk tüp bebek dememizde maalesef iki yumurta döllendi. İlk transfer haziran ayında oldu iki adet 3. Gün embriyosu konuldu ama olumsuz oldu :KK43:
Sonra başka embrıyo olmadığı için tekrar aynı tedaviye başladık 2 defa yumurta toplama işlemi yapıldı bundada maalesef 1 adet 5. Güne giden oldu ve 25 Eylül de transfer yapıldı .
Bugün 10. Günüm . 8. Gün ilk defa erken gebelik testi yaptım maalesef negatif çıktı . Bugün ayrıca doğum günüm belki eşime sabah sürprizi yapan ben olurum dedim ikinci defa gebelik testi yaptım gene negatif çıktı:KK43:
Umudumu yitirmiyorum dua ediyorum cumartesi kan vereceğim sizlerinde yorum ve dualarınızı bekliyorum
İyi günler benim eşimde azospermi 2 hafta önce mikrotese oldu sperm bulundu ama maalesef hareketli değilde hareketsiz sperm bulundu.
Benim adet gününe göre Kasım sonu Ağustos başı gibi tüp bebeğe başlayacağız ama spermlerin hareketsiz olması canımı çok çıktı.
Acaba sizin bulunan spermler hareketli miydi hareketsiz mi

Merhaba herkese öncelikle tüp bebek transferimin 13. Günü bthgc değerim 109.6 çıktı progesteron değerim ise 5.78 ve ben çok korkuyorum😞 4 yıllık evliyim ilk bebeğimi 6,5 haftalıkken kalp durmasıyla kaybettim kürtaj oldum oda tüp bebekti değerim 305 progesteron 60 idi 2. Denememde hiç olmadı ve 3. Denemem dondurulmuş son iki adet embriyom kalmıştı ve çift transfer oldum fakat değerime göre sanırım bitanesi tutunmuş bana🤲🏻 doktorum progestan fitil vermişti 200 lük günde 4 tane kullanıyordum dünkü sonuçtan sonra aynı ilacın 50 lik ampüle geçiyoruz dedi endişelenmelimiyim progesteron düşüklüğü bebeğimi kaybetmeye sebep olurmu lütfen bilgilerinizi paylaşırmısınız çok üzülüyorum düşünmeden yapamıyorum😞

Hiç umutsuz olmayın. Benim 10. Gün değerim 16
11. Gün 18,2
13. Gün 35,5
Doktorum değere asla takılma dedi bugün 15.gunum ve değerim 979,9 oldu Çarşamba keseyi görmeye gideceğiz
Merhaba bu mesajınız bana ümit oldu benimde artışlarım çok az 9. Gün 39 geldi bugün 11. Gün 47 olmuş sadece doktorum ilaçlara devam dedi biz biraz daha erken bakmıştık 7. Gün 25 gördük erken baktığın için artışlar kafamızı karıştırabilir iki gün sonra tekrak test dedi ama ben ümidimi yitirdim gibi yorumlarda benden daha fazla artış olanlar bile kimyasal sonuçlanmış çaresizlikten napacağımı şaşırdım

X