Transfer sonrası test günü bekleyenler

Siz sorabilirsiniz canim en dogal hakkiniz aciklama yapmak zorundalar..bilginiz olsun..ama testten sonra sorr olurmu..bazen bilmemek iyi oluyor..ben transfer yapilirken ogrendim kalitesini mesela o an modum dustu butun inanciminkaybettim..olacagina dair..
Sormadım da açıkçası bir dağdakine sorarım inşallah gerek kalmaz da başka yerde yaptırmayı düşünüyorum olmazsa

Kuzum cok tesekkur ederim..benimde 4ba ben tutcagini dusunmuyorum..banada 1 tane transfer oldu..bben normal hayatima dondum..hatta disciye bile gidecem birazdan ya kanal yada disim cekilcecek..hicbir belirtim yok..kasik agrim..ve mide yanmasi..ve ilaclardan sanirim bazen yorgunluk oluyor..ama estrofeme basladigim an bu belirtiler oldu bende..estrofemin belirtilerindede zaten bunlar var..allah yardimcimiz olsun..ama senin olma ihtimali yuksek canim.embriyon masallah kaliteli..tutunurda insallah..bizi bizden baskasi anlamaz..
Lütfen gitme biraz bekle lutfen ümitsiz olma test gününe kadar bekle bu kadar uğraştın yoruldun sonuna kadar geldin dayan lütfen kardeşim

merhabalar bende 26 ekimde transfer oldum 5 kasımı bekliyorum test için zaman geçmiyor düşünmediğim te bi sn yok..inşallah hepimiz güzel sonuclar alırız hayırlısıyla.

Maşallah çok güzel. Benim 6. Gün embriyosu,biraz tembel çıktı arkadaş.
Ah sormayın benimde yumurtalıklarım çok tembel zor gelişti yumurtalar. 5.günede 1 tane kaldı transfer oldum. Güzel düşünelim güzel olsun. Tabi haklı olarak belirsizlik var hepimizde tutcak mı diye

Ah sormayın benimde yumurtalıklarım çok tembel zor gelişti yumurtalar. 5.günede 1 tane kaldı transfer oldum. Güzel düşünelim güzel olsun. Tabi haklı olarak belirsizlik var hepimizde tutcak mı diye
Evet,beklemek gerçekten çok zor. Kafamda bir ses kan testine git diyip duruyor😞

X