Transferde idrara sıkışık olma sorunsalı.

merhaba bende o kadar sıkışıktımkı ameliyat masasına uzanamadım kasık agrısından😂tuvalete gönderdıler bırazcık yaptım öyle transfer oldum. ama sıkışık olmasaydımda sonda ile mesaneyı dolduruyolardı. öncekı transferımde sonda ıle doldurmuslardı (dış gebelık oldu o da tutmıstu yoksa) hiçde acımamıstı merak etmeyın. dilerım güzel geçer

İlk transferde bende çok sıkışık girmiştim çok sikisiksaniz lavaboya gidin denildi yapmadım hepsini yaparım die guvenmedim kendime 🤭🤭🤭hatta odaya gelince zor sabretmistim ikincisinde yine akillanmadim sıkışıklık vardı ama hemşire sıkışıklık durumuna baktı lavaboya gidin bir bardak hatta iki bardakta olur boşaltın demişti Allah'ım dedim kesin hepsi gidicek neyseki kendimi tutabiliyormusum ozaman anladım yani çok abartmaya gerek yokmuş ben elimde su şişesiyle gitmiştim orda iki bardak içsen bile yeterli,😄😄😄😄

Kizlar hepinize cevaplarinizdan dolayi cok cok tesekkur ederim gercekten beni aydinlattiginiz icin. Kendime bu eziyeti yapmayacagim bir daha o yuzden az su icicem 🙂

X