Transferden sonra düşük beta hcg değeri olup qrtışa geçenler

Ays_15

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2021
19
5
32
Merhabalar, transferimin 10. Günündeyim beşinci gün emriyosu yerleştirildi bu gün beta hcg 24.14 çıktı . Benzer bir durum yaşayan varsa yazarsa çok sevinirim

Merhabalar, transferimin 10. Günündeyim beşinci gün emriyosu yerleştirildi bu gün beta hcg 24.14 çıktı . Benzer bir durum yaşayan varsa yazarsa çok sevinirim
Benzer bir durumu ben de yaşıyorum canım. Benim de 12. gün 37. Perşembe tekrar test istedi. Ah bizim stresimiz hiç bitmiyor. Dua edelim birbirimize🤲

Hakkımız da hayırlısıyla inşallah sağlıklı gebelikler yaşar bebişlerimizi kucağımıza alırız inşallah sonucu öğrenince paylaşırmısınız
Benzer bir durumu ben de yaşıyorum canım. Benim de 12. gün 37. Perşembe tekrar test istedi. Ah bizim stresimiz hiç bitmiyor. Dua edelim birbirimize🤲

Bi de hiç ağrınız belirtiniz filan var mı? Kasık ya da bel ağrısı gibi filan?
Transferin 7. Gecesi rahmimde kasılma hissedip uyandım 8. Ve dokuzuncu gün siyah ve kahve renkte hafif akıntılar oldu 10. Ve 11 . Günlerde de sadece fitili vücut atarken açık kahve lekelenmem var ama çok az. Belimde çok az ağrı var ama ara ara sağ kasığımdan ayağıma ağrı yaşıyorum benim gözlemlediğim belirtiler bunlar . Sizin var mı ağrı

Merabalar , benim sonucum 14,41 çıktı bebeğim beni terk ediyor inşallah sizin sonucunuz benimkinden hayırlı çıkar

Benim de 11.gun 35 cıktı değerim 3.gun embriyosu yarın tekrar kan verecem umarım artar

X