Transferimin 10. Günü kızlar yardımcı olur musunuz

Seyma2024

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2020
30
12
Tüp bebek tedavisi yaptım transferimin 6 günü silik bi çizgi çıktı normalde 12. Gün gitmem lazım ama dayanamadım 10.günde beta hcg baktırdım sonuç 147.2 çıktı ikiz gebelik midir yoksa tek mi ikiz transfer oldumda

Son düzenleme:
Tüp bebek tedavisi yaptım transferimin 6 günü silik bi çizgi çıktı normalde 12. Gün gitmem lazım ama dayanamadım 10.günde beta hcg baktırdım sonuç 147.2 çıktı ikiz gebelik midir yoksa tek mi ikiz transfer oldumda
Hayırlı olsunn :) değeriniz ikiz gebelik için düşük gibi geldi bana. Biraz yüksek oluyor diye biliyorum ama belki kişiden kişiye değişiyordur.

Hayırlı olsun canim ben transferin 9. Günu 350 ile öğrenmiştim ikiz gebeliği tabi muayeneye kadar bilmiyorsun onu ancak keseler görününce ikiz olup olmadığı belli oluyor ama ikiz için düşük gibi biz şuan 2.5 aylık olduk

Hayırlı olsun canim ben transferin 9. Günu 350 ile öğrenmiştim ikiz gebeliği tabi muayeneye kadar bilmiyorsun onu ancak keseler görününce ikiz olup olmadığı belli oluyor ama ikiz için düşük gibi biz şuan 2.5 aylık olduk
Maşallah 🧿 yarım öğreneceğim bende

Merhaba arkadaşlar benimde transferimin 9.günü doktor bugün istedi testi verdim beta hcg 7.77 çıktı sınırda dedi. Sizce yükselir mi erken olduğu için mi böyledir fikrinize ihtiyacım var 😢😢😢🌸

Merhaba arkadaşlar benimde transferimin 9.günü doktor bugün istedi testi verdim beta hcg 7.77 çıktı sınırda dedi. Sizce yükselir mi erken olduğu için mi böyledir fikrinize ihtiyacım var 😢😢😢🌸
İnş yükselir canım erken istemiş 12 gün vermen lazımdı neden erken istedi senin sonuç nasıl bir daha bakabildin mi

sadece kan tahlili verdim 350 çıktı değerim 22 sinde kese görmek için çağırdı ama ben 28 inde kalp atışıyla birlikte öğreneyim diye düşünüyorum canım
Hayırlı olsun canim sevindim insaallah kalp atışinida duyarsınız biz ilk gittiğimizde doktor ben görüyorum ama daha duyulmaz demişti bir hafta sonra gittik duymuştuk ikisininde kalp atışlarını sonrasında ilk defa haftaya gidicez bakalım ne durumdalar

Onu erken gebelik olduğu için değer düşük çıkabiliyor o yüzden demişlerdir yükselme ihtimali de vardı ama zordu benim bu ikinci kimyasal gebelik oldu maalesef hayırlısı böyleymiş nasip kısmet 🌸
Çok geçmiş olsun canım ama tüp bebekse kimyasal olmuyor demişlerdi rabbim kendi kesesinden versin

Canım senin artarak devam etti degilmi benimde 10.gun 97.77 ciktida düşük mü diye korktum biraz

Canım senin artarak devam etti degilmi benimde 10.gun 97.77 ciktida düşük mü diye korktum biraz
Korkma canım iki gün sonra tekrar ver artarak devam ediyorsa sıkıntı yok dedi doktor bugün 21 gün oldu transfer olalı değerim 1000 çıktı bende ikiz istiyordum ama galiba bi tane tuttu doktora gidicem yarın sende haber ver durumu

Korkma canım iki gün sonra tekrar ver artarak devam ediyorsa sıkıntı yok dedi doktor bugün 21 gün oldu transfer olalı değerim 1000 çıktı bende ikiz istiyordum ama galiba bi tane tuttu doktora gidicem yarın sende haber ver durumu
Benimde bugün 12. Gün 257 çıktı çok şükür canım muhtemelen cumarteside test vericem ve bitircez artık 🙏🏻

X