TÜP BEBEK TRANSFER SÜRECIMIN 8.GÜNÜNDEYIM

Kubranur A

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2023
15
28
25
Merhabalar :)
Ilk tüp bebek sürecimin transfer sonrasi 8.günundeyim.Dondurulmuş 5.gün 2 adet embriyo transfer edildi. Çatlatma ignesi va kullanmadım transferde.Beta hcg test günüm 12 mart ama meraktan dün ve bugün erken gebelik testi yaptım. 4 gündür ciddi şekilde bel ağrısı yaşıyorum,ve kasiklarimda adet sancısı gibi sancılar var.
Test 1-7.gün, test 2-8.gün de yapıldı(transfer günüm 28şubat) acibadem maslakta yaptırdım. silik bi cizgi çıktı sizce sonuç??

Eklentiler

• IMG-20240306-WA0002.jpg
    IMG-20240306-WA0002.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 655
Son düzenleme:
Aynı senaryonun benzerini histereskopi ameliyatı olmadan önce yaşadım dedim bu adetle ameliyat dediniz , hoca yok şu tarihe kadar dediler 2. Adeti beklemem gerekti böyle böyle aylardır tedavideyim, sonu güzel olsun tabi ama çok yavaş ağır işleyen bir sistem zaten maddi anlamda aşırı yorucu , ki ben hepsinden önce egzozom ve prp yaptırdım onlarda bir dünya para tuttu o zaman her şey yolunda giderse sizinle transfer zamanlarımız yakın olacak
Bana iğneden 3 4 gün sonra yaptırın dedi,çok sabir çok emek dediğiniz gibi sonu güzel olsun çok yakın olucak tarihlerimiz siz test sonucunuzu aldığınızda ben transfer olmuş olucam sanırım.bu yolda olan herkes güzel sonuç alır işallah🙏

herkese merhaba. Herkese sağlıklı bir süreç diliyorum. 8 NİSAN da transfer oldum. ilk denemem ve 3. günüm. bu sabah baş dönmesiile uyandım ve iyi hissetmiyorum. sizlerde durumlar nasıldı? baş dönmesi yaşayan oldu mu?

Haklısınız bende detaylı sormuştum Acıbadem yüksek rakamlı bir merkez sonuçta
Diğer tüm tahlilleri devlet hastanesi veya aile hekiminden kabul ediyorlar .Kan sayımı,vitamin değerlerimi(D vitamini,b12 gibi)istediler benim tamamlayıcı sağlık sigortam var başka bir hastanede yaptırıp gönderdim
teşekkür ederim canım

Bana iğneden 3 4 gün sonra yaptırın dedi,çok sabir çok emek dediğiniz gibi sonu güzel olsun çok yakın olucak tarihlerimiz siz test sonucunuzu aldığınızda ben transfer olmuş olucam sanırım.bu yolda olan herkes güzel sonuç alır işallah🙏
Amin inşallah, yarın kan tahlillerini yaptırayım ben o zaman , süreçle ilgili haberleşmeye devam edelim ☺️

Merhaba cnm amh değerin kaç? Havuz yöntemi ve diğer ücretler için ne fiyat aldın acaba ?

Bende dün hazırsanız başlayalım dedi doktor fiyattan sonra biz baslayamayacagimiza karar verdik çok yüksek geldi bize. Toplama transfer 62000 ilaçlar iğneler 40-50.000 tutacak diye beklerken biz havuz yapacağım dedi doktor ve prp havuz içinde kaç ay sürer belirsizmis 39.000 tl istediler her toplama için. Prp fiyatını bilmiyorum o da bi 20-30.000 civarı vardır. Yani toplamda sanırım 250.000 civarı 300 u de bulabilir tutuyormuş

Benim amh 003 😢 kritik noktadayım doktor sizden maksimum 2 yumurta çıkar o da içi dolu da olmayabilir 3.yumurta çıkmaz dedi. Eşime fiyat çok yüksek geldi başlayamıyorum malesef bu ayda doktorun uygun gördüğü durumda yumurtalarım ama para sıkıntısı yüzünden kaldı bizim
Benin ahm 0.50 idi ilk toplamada yapılan transferlerin hiç biri tutmadı sigara ve alkol tüketimim vardı doktor ikinci toplama öncesi 13 e yakın vitamin takviyesi uyguladı damar yolundan aldık vitaminleri ama akabinde ilk transferde pozıtıf aldım

Benin ahm 0.50 idi ilk toplamada yapılan transferlerin hiç biri tutmadı sigara ve alkol tüketimim vardı doktor ikinci toplama öncesi 13 e yakın vitamin takviyesi uyguladı damar yolundan aldık vitaminleri ama akabinde ilk transferde pozıtıf aldım
Merhaba kaçırdıysam kusura bakmayın hangi doktora gidiyordunuz benim ama 0.78 di en son , havuz yöntemi yapıldı transfer için bekliyorum ama takviye vitamin çok verilmedi tablet olarak almıştım ben size neleri verdiler ne kadar sürede olumlu sonuçlandı☺️

Amin inşallah, yarın kan tahlillerini yaptırayım ben o zaman , süreçle ilgili haberleşmeye devam edelim ☺️
Ben kan tahlilini yaptırdım bugün, sonuçlarda çıktı demir biraz eksik görünüyor , şimdi reflü bekliyorum 3. Ya da 4. Günü gel demişlerdi umarım regl gecikmez

Merhaba kaçırdıysam kusura bakmayın hangi doktora gidiyordunuz benim ama 0.78 di en son , havuz yöntemi yapıldı transfer için bekliyorum ama takviye vitamin çok verilmedi tablet olarak almıştım ben size neleri verdiler ne kadar sürede olumlu sonuçlandı☺️
Suan bayram tatilinde yim eve geçinde hatırlatın size listeyi atayım benim hikaye şöyle oldu klasik tüp bebek tedavisi oldu 2 transfer oldu hepsinde çift embriyo transferi yapıldı hepsi negatif sonuçlandı aynı hastane de doktor değiştirdim oda önce vitamin takviyesi yapacağını söyledi 2 ay takviye yaptık akabinde hemen toplama ertes ay da hemen transfer yaptı o yeni toplanan vitaminli embriyoların ilk transferi pozıtıf le sonuçlandı geri kalanlarda hastanede dondurulmuş bir şekilde bekliyor yani aynı hastane aynı embriyologlar aynı tüp bebek ilaçları sadece ekstra vitamin takviyesi birde transfer öncesi saizen igne ile ikinci tedavinin ilk transferi pozıtıf oldu

Suan bayram tatilinde yim eve geçinde hatırlatın size listeyi atayım benim hikaye şöyle oldu klasik tüp bebek tedavisi oldu 2 transfer oldu hepsinde çift embriyo transferi yapıldı hepsi negatif sonuçlandı aynı hastane de doktor değiştirdim oda önce vitamin takviyesi yapacağını söyledi 2 ay takviye yaptık akabinde hemen toplama ertes ay da hemen transfer yaptı o yeni toplanan vitaminli embriyoların ilk transferi pozıtıf le sonuçlandı geri kalanlarda hastanede dondurulmuş bir şekilde bekliyor yani aynı hastane aynı embriyologlar aynı tüp bebek ilaçları sadece ekstra vitamin takviyesi birde transfer öncesi saizen igne ile ikinci tedavinin ilk transferi pozıtıf oldu
hangi merkezde tedavi gördünüz acaba

Bana da listeyi msj atarsanız çok sevinirim

Hayır daha olmadım olacakmışım gibi karın ağrılarım başladı ufak ufak eli kulağındadır , 10 gün içinde olmamız gerekiyormuş Salı günü falan olmam gerekiyor bu durumda , sonrasında da 3. Gün hastaneye giderim artık çok heyecanlıyım ☺️bazen çok umut doluyorum bazen çok karamsar sizde de öyle mi siz iğneyi ne zaman yapacaktınız 20 si miydi

Hayır daha olmadım olacakmışım gibi karın ağrılarım başladı ufak ufak eli kulağındadır , 10 gün içinde olmamız gerekiyormuş Salı günü falan olmam gerekiyor bu durumda , sonrasında da 3. Gün hastaneye giderim artık çok heyecanlıyım ☺️bazen çok umut doluyorum bazen çok karamsar sizde de öyle mi siz iğneyi ne zaman yapacaktınız 20 si miydi

Aynı duygulardayım inanın☺️yanlız olamadığıma sevindim evet ayın 20 sinde iğnem siz kendiniz mi yaptınız iğneyi

Aynı duygulardayım inanın☺️yanlız olamadığıma sevindim evet ayın 20 sinde iğnem siz kendiniz mi yaptınız iğneyi
Ben iğneyi kendim yaptım ama hemşire bi şey demedi iğneyi yapacaksınız demiş, bir yerde yaptırın veya gelin dememiş ve diğer iğnelerden bir farkı yok bence hatta hiç yakma falan yapmadı sadece sonrasında ağrı oldu ama çok şiddetli değil korkulacak bi şey yok bence sadece prospektüste doktor veya hemşire yapmalı gibi bir ibare vardı ona takıldım ama gayet kolay yapımı diğer iğnelerin aynısı ☺️

Regl oldum ben çarşamba günü gideceğim kontrole ☺️ iğneden sonra 8. Gün oldum

X