Transferimin 5.günü

Hurremmsultann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2020
4.339
2.792
28
Arkadaşlar merhaba bu topikte hep beraber sorularımızı yanıtlayalım .Benim transferimin 5.günü bugün sabah gebelik test silik çizgi çıktı transferden öncede çatlatma iğnesi yapıldı bugün 13.günü iğnenin etkisi yoktur inşallah lütfen yorumlarınıza ihtiyacım var 🥰😍😇

Eklentiler

• 5956EA65-A3FC-498F-9519-72B0AE0FA96E.jpeg
    5956EA65-A3FC-498F-9519-72B0AE0FA96E.jpeg
    170,3 KB · Görüntüleme: 116
  • 55A794AB-DF22-4E41-9478-B03572286030.jpeg
    55A794AB-DF22-4E41-9478-B03572286030.jpeg
    106,1 KB · Görüntüleme: 113
Arkadaşlar merhaba bu topikte hep beraber sorularımızı yanıtlayalım .Benim transferimin 5.günü bugün sabah gebelik test silik çizgi çıktı transferden öncede çatlatma iğnesi yapıldı bugün 13.günü iğnenin etkisi yoktur inşallah lütfen yorumlarınıza ihtiyacım var 🥰😍😇
Benimde bugün 10.gunum dün yaptım silik çıktı yarın tekrarlayacagm 😇 hakkınızda hayorlisi olsun inşallah bebeğiniz sizinledir

İnşallah tatlım güzel düşün güzel olsun
Heyecan korku endişe her şey birbirine girdi attığım her adımda hamile gibi hareket ediyorum çok dikkat ediyorum , umarım ben ve benim gibi herkes için hayırlısı olur. Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza bebişlerimizi almayı nasip eder 😇 Zaten yarın net bir pozitif görürsem o testi ömrümün sonuna dek saklayacağım 🤲🤲

Merhaba cnm inşallah bebeğin seninledir
Ben dhaa transfer olmadım cnm estrofem kullanıyorum rahim kalınlığı için 6 Mayıs'ta kontrole gideceğim bakalım ne zmn olur dondurulmuş embriyo transferi
Burdan konuşunca iyi oluyor insan içi rahatlıyor aklına takılan bişey olunca soruyor
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Canım hesabı pasife almışın üzgün yazıyor bide ne oldu 🥺 senin testlerde vardı hep çizgi

Heyecan korku endişe her şey birbirine girdi attığım her adımda hamile gibi hareket ediyorum çok dikkat ediyorum , umarım ben ve benim gibi herkes için hayırlısı olur. Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza bebişlerimizi almayı nasip eder 😇 Zaten yarın net bir pozitif görürsem o testi ömrümün sonuna dek saklayacağım 🤲🤲
Testi tekrar ettiniz mi acaba

X