Transferin 10. Günü

Birkacderdimvar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2022
19
7
32
Merhaba. 5. Gün Dondurulmuş embriyo transferi oldum. Bugün transferimin 10. Günü. İlk günler şişlik hassasiyet bel ağrım vardı. Bi ara küçük bi lekelenmem de oldu. Ancak son 3 gündür hiçbir hamilelik belirtim yok. Bugün test verdim beta hcg 7.9 çıktı ne düşüneceğimi bilmiyorum. Benim gibi olan var mı

Hamilesin canım sağlıkla artar inşallah bozma moralini 5 üzeri gebelik :)

Ayrıca lekelenme olduysa emin ol tutmuştur benim 6. Günü lekelenmem oldu idrar testi yaptım silik çizgi çıktı bu gün kan verdi. 104 çıktı 10. Günüm bemde ama benm çift embiriyo

ben de 5.gündeyim. bazen sancilarim oluyor alt tarafta regl gibi değil gibi bazen anlık ağrılar giriyor (belki ksitlerimden ve endometriozis ten kaynaklı) bu tarz belirtiler sancı gibi olanlar acaba belirti mıdır insan umutlanmak istiyor

Bende ayni sekil cnm bekliyorum carba itibari ile 6. Gune girdik insallah hep birlikte guzel haberler aliriz

Bence erken cnm bekle biraz daha kanda baktir
evet kısmen erken biraz, ama kafam bi şeylere attı ve test yapmak istedim normalde kanı bekleyecektim. Tabii ki bi nebze de olsa umut ediyor insan ya belki sonradan olumlu olursa diye? ama benim durumum o kadar zor ki gerçekten mucize olur zaten olursa halbuki belirti gibi durumlarım da vardı.. insanoğlu ne garip

Hiç birşey bitmiş değil daha dua et Rabbime sarıl İnşallah güzel haberler alacaksın.iyi düşün iyi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…