translokasyon mucizesi

tuba_06

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2009
1
1
Kızlar kimse umudunu yitirmesin.benimde 3 ve 16 traslokasyonum bir kaybım var ama sebep pıhtıda olabilir dediler bende pıhtı çıktı çünkü.6 haftaya kadar büyüyebilmiş bebegim.sonrasinda kaybettim ama sebep translokasyon olmayabilirmis.arastirildi ve 3,16 aynı sekilde annemden geçmis.benim annemin 3 sağlıklı çocuğu var ve düşük yaşamadı.Allah ol derse herşey olur.pgt ye verilen paraya üzülüyorum insallah hiç birimizi muhtaç etmesin tüp bebeğe.saglikla alalim kucagimiza

ArdaArda

Sabır, Şükür, Dua🤲
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2012
323
386
Arkadaşlar ben de 2-16 translokasyon hastasıyım. İlk çocugum gayet saglıklı v e 9 yasında bir prensesim var. Hasta oldugumu 2.cocuga karar verince 2 düşük yasadım ve genetiğe gittim öyle öğrendim. Umudunuzu kaybetmeyin. Ben de pıhtılaşma da var. Yasım 35. Şimdi tüp bebek mi yaptırsam bilmiyorum doktorum normal dene 2 3 defa daha dedi.yani umudunuzu kaybetmeyin. Allah kolaylık versin.

Minnoskedi5

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2020
98
16
28
Arkadaşlar ben de 2-16 translokasyon hastasıyım. İlk çocugum gayet saglıklı v e 9 yasında bir prensesim var. Hasta oldugumu 2.cocuga karar verince 2 düşük yasadım ve genetiğe gittim öyle öğrendim. Umudunuzu kaybetmeyin. Ben de pıhtılaşma da var. Yasım 35. Şimdi tüp bebek mi yaptırsam bilmiyorum doktorum normal dene 2 3 defa daha dedi.yani umudunuzu kaybetmeyin. Allah kolaylık versin.
Translokasyon testi bıldıgımız kromozom/karyotip testinde mı çıkıyor? Yoksaa ayrı bır test mi???