Triendy'in Başarı Öyküsü 20 Kilo Verdi

Rakibem altta gördüm seni.Bu akşam bol bol çerez ye pasta ye emi cuma günü ben birinci olayım

ebruu bak gelirsem oraya alirim onunden cokokremli ekmeklerini de bana tadi kaldimi agzindanapim ben cok tatliyim yaaa demeden edemememki bennn.saka bi yana veya obur yana ya da siz hangi yana isterseniz oraya hepinize once saglikli sonra huzurlu hayirli bir yil diliyorum.yawrularinizla eslerinizle cok guzel gunler gecirin insllh ve seneye bu vakitler deyin ki yeni tpoigimizde bu yil superrr gecti
ben kendi adima bugun cok siradan gecirecegim bildiginiz uzere cok sevdigim annemi kaybettim.icimden gelmiyor zaten dogruda degil..biraz once onun bizim icin kizarttigi patlicanlari cikardim defreezden kavurmali kaymali slcali bibeli bi sos yaptim uzrine oyle pisirdim ellerim titredi yaparken.kislik buzluga koyulcaklari hep o benimicin yapardi.sen calisiyorsun kizim yorulma ben yaparim derdi.sen ogrencilerine yorgunargin ders anlatma soyle bana dua etsinler sende oglumla mutlu mutlu ye derdi..canim benim..cok ozluyorum onu.burnumun diregi sizladi su anda.gozlerim doldu.allah bana da onun gibi iyi insan olmayi nasip etsinde yaninda olayim ahirette..menum gelsin

sabah altibucuk ilik su bir kayisi
9da bir yum alti zeytin birbucuk cavdar bir kk peynir domtesbibe salatalikmaydonoz cay
ara 11yesilcay bir mandalina
oglen bir kase azyogurtlu kereviz iki kasik portakalli kereviz bes kasik yesilmercimek
15.00iki mandalina sekersiz nescafe
19.00 bes kasik yesilmercimek bir ceviz ikikasik portakalli kereviz
saat dokuzbucuk gibi alti tane kestane yerim aksam ekmek yemedim bilerek yemesemmi yoksa ya ebrunun gicikligina.belki sayiyi indiririm ebruu u hafta hic sansin yok cicimmm

spor yuztane popom icin oturup kalkma hareketi
elli sol popo elli sag popo hareketi su iki litreyi gecgin yesil cay evet
ay sg popo sol popo valla simdi aklima birden babam geldi gorse bu yazdiklarimi ne poposu kizim dercanim babam benim ya..allah hayirli saglikli omur versin

Hiç kimse gerıye gidip yeni bir baslangıç yapamaz,ama bugün yenı bir son yapıp yeniden başlayabilir.Yepyeni Yıla Merhaba Derken Bu Sözü Hatırlamanız Dileğimle Kutlu Mutlu Nice Yıllara KIZLAARR . . Yeni topikte bulusmak uzereee

12den sonra diyet günlüğü bölümünde yeni topiğimizi açıcam inş arkadaşlar.son kötü menüleri yazın ama yarın yeni topikte sağlıklı menülere buluşmak ümidiyle herkese sevdikleriyle nice mutlu huzurlu sağlıklı yıllar!

Ay şimdi biz bu tipimi bırakıyoruz öyle mi. Ne bileyim bir garip oldum. Neyse...
Yeni yılda istediğimiz herşeye kavuşuruz inşallah. 2012 benim için iyi bir yıldı. Yaşadığım güzel şeylerden biri de sizleri tanımamdı. Sizi çok seviyorum. Herkese iyi yıllar....

tebrik ederm canım süper görünüyorsun bende 1 ayda 3 kilo verebildim bide deli gibi spor yapıyorum hergün yürüyüş ve eliptik bisiklt ama bende insülin direnci olduğu için çok yavaş gidiyor azminizden dolayı tebrik ederim sizi harika görüüyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…