Bölgesel İncelme Tripollar Pose kullanan var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Kimse cevap yazmıyor :KK50: :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

ağlama yavrum ağlama, ben geldim.
benim selilütlerim öyle sadece sıkılınca görülecek cinsten değil malesef. adalardan bile gözüküo yani, derecesini sen düşün :KK52: bu tripollar ütüleme işlemi gibi bi şey yapıo. düzenli kullanmaya çalışıyorum. sonuçlarla ilgili konuşmak için erken. sadece umutlu olduğumu söyleyebilirim. ordan burdan okuduğum yorumlar da olumlu yönde.

benim selilütlerim öyle sadece sıkılınca görülecek cinsten değil malesef. adalardan bile gözüküo yani, derecesini sen düşün :KK52: bu tripollar ütüleme işlemi gibi bi şey yapıo. düzenli kullanmaya çalışıyorum. sonuçlarla ilgili konuşmak için erken. sadece umutlu olduğumu söyleyebilirim. ordan burdan okuduğum yorumlar da olumlu yönde.

Çok hoşsun :emir_bebek:

Benimkilerde öyle, selülitlerim çok ilerledi ağrı yapıyor.
Beni habersiz bırakma olur muuu, işe yarıyorsa almak istiyorum
Şuan bütçeme ayar çekiyorum, 2 aya kadar elim rahatlar inşallah. İşe yarayan bir tedaviye başlamalıyım.

O zamana kadar sende düzenli kullan lütfen, o bacaklar kaymak gibi olucak bak takipteyim

:KK16::13::KK19::KK54:

firfor merhaba,
tripollar pose almak üzereyim. Sizin ve diğer arkadaşların yorumlarını okudum. Sizden ricam, nasıl cihazdan memnunmusunuz. Birkaç güne kadar sipariş vericem. Tavsiye ediyormusunuz? Sizden cevap alabilirsem çok mutlu olucam. Şimdiden teşekkürler...

inş canım hadi bakalım. keşke olsa çene altına falan ama yüze, boyuna, çene altına, göğüslere kesinlikle kullanma canım. oradaki dokular basenlere göre çok ince yakabilir. göbek basen kolların üst kısmı gibi yerlerde sorun yok. zaten klavuzunda da okuyacaksın.

black catt merhaba, sizden bir ricam olacak. Tripollar pose ile ilgili gelişmeler nasıl bu konuda son durumunuz nedir? Tavsiye edermisiniz? Ben karar aşamasındayım eşimden hasersiz taksitle bu cihazdan almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşların yorumlarına çok ihtiyacım var. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. :KK16:

selam kızlar,
kusura bakmayın burayı boşladım bıraz. malesef tripolları da boşladım accık :KK17: çok düzenli kullanamadım açıkcası. haftada en az 2 kez kullanma kararı almama rağmen bunu hayata geçiremedim zamansızlıktan. ama kullanmayı tamamen bırakmadım. haftada 1 kez falan kullanmışımdır. ben sigarayı bıraktığım için epey bi kilo almıştım. bu nedenle tek derdim selilüt değil yani, kilo da vermem lazım. kilo vermek için spor da yapıyorum, tripollar da kullanıyorum, son 1 haftadır da rejimdeyim. selülitlerim eskiye nazaran azaldı. ama bu sadece tripollar sayesinde olmamıştır. dediğim gibi sporun da etkisi var.
makina pahalı bi makina. şimdi size "çok memnunum, alın mutlaka" diyemem. bu sorumluluğu alamam yani. diyebileceğim tek şey ben hem spor yaparak hem de bu makinayı kullanarak olumlu sonuçlar elde ettim. ama daha kat etmem gereken çok yol var.
valla kızlar ben de çok isterim bu makinayı kullanan başka kişiler de olsa da otursak şu topikte yazışsak ama alet pahalı işte, biz de parayı ağaçtan toplamıyoruz nihayetinde. bir de şunu belirteyim kızlar, tripolların yanında bir de jel veriliyor ama her şeyin bir ömrü olduğu gibi bi jelin de bir ömrü var ve çabuk bitiyor. ben 1 tüpü bitirdim bile. fiyatı da baya tuzlu, 130 tl gibi bi şeydi yamulmuyorsam. alırsanız dikkatli kullanın yani. benim gibi bol bol gereksiz yerlere sürmeyin :KK75:

Çok hoşsun :emir_bebek:

Benimkilerde öyle, selülitlerim çok ilerledi ağrı yapıyor.
Beni habersiz bırakma olur muuu, işe yarıyorsa almak istiyorum
Şuan bütçeme ayar çekiyorum, 2 aya kadar elim rahatlar inşallah. İşe yarayan bir tedaviye başlamalıyım.

O zamana kadar sende düzenli kullan lütfen, o bacaklar kaymak gibi olucak bak takipteyim

:KK16::13::KK19::KK54:

kusura bakmayın kızlar ben çok fazla giremiyorum nete ondan koptum burdan:KK43:
ilerledikçe ağrı da yapıyor demek. kızlar o zaman muhakkak kurtulmak lazım bunlardan:)
canım ileri derecelere de etkisi olur diye düşünüyorum, imkanın varsa almaya çalış yalnız düzenli kullan.

black catt merhaba, sizden bir ricam olacak. Tripollar pose ile ilgili gelişmeler nasıl bu konuda son durumunuz nedir? Tavsiye edermisiniz? Ben karar aşamasındayım eşimden hasersiz taksitle bu cihazdan almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşların yorumlarına çok ihtiyacım var. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. :KK16:

merhaba canım aynen ben de habersiz aldım:) pahalı ama napalım:KK43: yalnız işe yarıyor gerçekten tabi düzenli kullanımda. ben 2 ay belirtildiği gibi kullandım 1.5 aydır da hiç kullanamadım yalnız hala aynı durumdayım hatta 2 gün önce fark ettimki durduk yere 2 cm incelmişim ama bunun cihazla alakası yoktur sanırım çünkü 1.5 aydır kullanamıyorum. ben memnundum hatta yeni eve geçme işleri bi bitsin tekrar başlayacağım inş bakalım

selam kızlar,
kusura bakmayın burayı boşladım bıraz. malesef tripolları da boşladım accık :KK17: çok düzenli kullanamadım açıkcası. haftada en az 2 kez kullanma kararı almama rağmen bunu hayata geçiremedim zamansızlıktan. ama kullanmayı tamamen bırakmadım. haftada 1 kez falan kullanmışımdır. ben sigarayı bıraktığım için epey bi kilo almıştım. bu nedenle tek derdim selilüt değil yani, kilo da vermem lazım. kilo vermek için spor da yapıyorum, tripollar da kullanıyorum, son 1 haftadır da rejimdeyim. selülitlerim eskiye nazaran azaldı. ama bu sadece tripollar sayesinde olmamıştır. dediğim gibi sporun da etkisi var.
makina pahalı bi makina. şimdi size "çok memnunum, alın mutlaka" diyemem. bu sorumluluğu alamam yani. diyebileceğim tek şey ben hem spor yaparak hem de bu makinayı kullanarak olumlu sonuçlar elde ettim. ama daha kat etmem gereken çok yol var.
valla kızlar ben de çok isterim bu makinayı kullanan başka kişiler de olsa da otursak şu topikte yazışsak ama alet pahalı işte, biz de parayı ağaçtan toplamıyoruz nihayetinde. bir de şunu belirteyim kızlar, tripolların yanında bir de jel veriliyor ama her şeyin bir ömrü olduğu gibi bi jelin de bir ömrü var ve çabuk bitiyor. ben 1 tüpü bitirdim bile. fiyatı da baya tuzlu, 130 tl gibi bi şeydi yamulmuyorsam. alırsanız dikkatli kullanın yani. benim gibi bol bol gereksiz yerlere sürmeyin :KK75:

canım ben de spordan üşenip makinayı devamlı kullanıyordum:) ama sporla gerçekten daha etkili olacaktır. boşlamamaya çalış hırs yap kendine. evet malesef pahalı sanki biraz indirime girmiş gibi gördüm geçenlerde ama inse inse ne kadar inecek:KK43: anca taksitle alabiliriz. hala ödüyorum ben de. ama ilk defa verdiğim paraya acımadım iyi bir cihaz diğerleri gibi boş değil.

Selülitiniz kaçıncı dereceydi?

İleri derecede ki selülitlere de faydası olur mu acaba..

şunu da söylim kızlar, benim selülit başlangıcından biraz ileriydi selülit durumum. belki de o yüzden çabuk sonuç aldım:S ileri derecedekiler için de işe yarar ancak aksatmadan kullanmak gerek diye düşünüyorum. ileri derecedekiler için işe yarayabileceğine şurdan vardım: klavuzda selüliti ileri dereceli olanlar 2. ve 3. kademede kullanabilir benzeri bir cümle vardı. benim basenlerim başladığımda 106 cmdi. 2 ay kullanım sonunda ölçtüğümde 100 cmdi. bu akşam pantolonun bol gelmesinden dolayı meraktan ölçtüm:) 98cm çıktı abartmıyorum ben de şaşkınım ama bu son 2 cm makinadan kaynaklı değildir herhalde çünkü kullanamıyorum yalnız 1.5 ay kullanmadım ve sabit kaldı bu ölçü o kadar oburluğuma rağmen basenlere bişi olmadı. bilemiyorum bu benle mi alakalı yoksa diğer bayanlarda da böyle işe yaradı mı? kullanan birilerini daha bulabilsek iyi olurdu

valla kızlar sizin korkunuzdan dün gece saat 2'de kullandım tripolları :18: size karşı çok sorumlu hissediyorum kendimi :)
siz bu kadar sıkıştırmasanız ben yine boşlardım. siz bana baskı yapmaya devam edin burdan :KK4:

bu arada bu sabah daha bi dikkatli baktım selülitlerime, gerçekten epey bi fark var. bazı yerlerde nerdeyse yok olmuş, diğer yerlerde de çok azalmış.

black_catt'cim sana da kocamaan :nazar:
çok güzel sonuçlar elde etmişsin. daha da güzel haberlerini bekliyoruz.

Ayyy arkadaşlar ben dayanamadım ve bu sabah siparişi verdim. Hepimiz birbirimizi destek olalım, motive edelimde kurtulalım şu nahoş görüntüden. Artık kullanmaya başladığım zaman ben de gelişmeleri sizinle paylaşırım arkadaşlar. (Peşin fiyatına 12 taksit kampanyası var onu kaçırmak istemedim) :KK64:

Ayyy arkadaşlar ben dayanamadım ve bu sabah siparişi verdim. Hepimiz birbirimizi destek olalım, motive edelimde kurtulalım şu nahoş görüntüden. Artık kullanmaya başladığım zaman ben de gelişmeleri sizinle paylaşırım arkadaşlar. (Peşin fiyatına 12 taksit kampanyası var onu kaçırmak istemedim) :KK64:

hadi bakalım güle güle kullan, hayrını gör :))
evet yaa ben biraz tembelim, birbirimizi dürtelim burdan :KK34:

valla kızlar sizin korkunuzdan dün gece saat 2'de kullandım tripolları :18: size karşı çok sorumlu hissediyorum kendimi :)
siz bu kadar sıkıştırmasanız ben yine boşlardım. siz bana baskı yapmaya devam edin burdan :KK4:

bu arada bu sabah daha bi dikkatli baktım selülitlerime, gerçekten epey bi fark var. bazı yerlerde nerdeyse yok olmuş, diğer yerlerde de çok azalmış.

black_catt'cim sana da kocamaan :nazar:
çok güzel sonuçlar elde etmişsin. daha da güzel haberlerini bekliyoruz.

inş sen de öyle olacaksın canım pes etmemek için diren. çalışan bayansan ki öylesin sanırım malesef eve gelince hiç uğraşasın gelmez anlıyorum seni ama bak uygulama yaptıktan sonra 1-2 gün boyunca yapmayacaksın bunu düşün ve bu yüzden üşenme. 2 gün sonra da tekrar uygulayacaksın ve yine araya 2 gün girecek :) böyle böyle kendini zorla. ben pazartesi çarşamba cuma uygulayıp haftasonları yapmıyordum. bu şekilde yaparsan daha iyi olur. hani arada 1'er gün bırakıp haftada 3. uygulamayı da tamamladıktan sonra 2-3 gün ara ver mesela. ilerledikçe daha çok fark göreceksin. eski resimlerime baktım basenlerim baya genişmiş şimdi bakıyorum düzgün gözüküyor eskiye göre ama tabi yine devam etmem lazım :KK43: bu aralar bi annemdeyim bi kendi evimde şu yeni eve bi geçsek düzenimi kursam yine :KK43::KK43::KK43:

evet canım benden de hayırlı olsun. haklısın destek olalım pes etmeyelim paramızı boşa harcamış oluruz alıp kullanmazsak ki işe de yarıyor yani peşini bırakmayalım :)

Arkadaşlar merhaba,
iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Siparişim şükür kargoya verilmiş. Elime ulaşır ulaşmaz hemen yapmaya başlıycam. Umarım zaman içinde hevesim kaçıp tembellik yapmaya başlamam. Ben de çalıştığım için şöyle bir plan düşündüm. Akşam eve geldikten sonra bir gün tripollar, bir gün tempolu yürüyüş. Tatile çıkmama iki hafta kaldı. O döneme kadar olumlu, olumsuz gelişmeleri size bildiricem arkadaşlar. Sevgiyle kalın... :KK3:

Arkadaşlar merhaba,
iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Siparişim şükür kargoya verilmiş. Elime ulaşır ulaşmaz hemen yapmaya başlıycam. Umarım zaman içinde hevesim kaçıp tembellik yapmaya başlamam. Ben de çalıştığım için şöyle bir plan düşündüm. Akşam eve geldikten sonra bir gün tripollar, bir gün tempolu yürüyüş. Tatile çıkmama iki hafta kaldı. O döneme kadar olumlu, olumsuz gelişmeleri size bildiricem arkadaşlar. Sevgiyle kalın... :KK3:

evet canım dediğin gibi yap ancak haftada 3 kullanımı geçmemeye çalış klavuzunda öyle diyordu ona göre ayarlarsın yürüyüş de yaparsın 2 haftada bile fark edecektir mutlaka. 2 hafta sık dişini ondan sonra daha esnek kullanırsın. çalışan bayan olmak zor heleki işiniz masa başıysa :KK43: sabah 8.30da bi geliyoruz 12.30a kadar yerimizden kalkamıyoruz, 1.30 dan da 5.30a kadar e bi de eve arabayla dönüyorum ondan sonra da basenlere üzülüyorum :) bende yürüyüş yapacağım artık böyle olmaz valla.

aldım valla sizden gazı şimdilik. 1er gün arayla yapıyorum. hafta sonları daha fazla vaktim oluyor. o yüzden hafta sonu yerine hafta içi mola vermek daha çok işime geliyor. hafta içi işten eve 9-10da bile geldiğim oluyor. neyse şimdi biraz daha düzenli bi iş tempom var, inşallah tripolları da bi düzene sokacam. kaymak gibi olcaz kaymaakkk :)

X