Bölgesel İncelme Tripollar Pose kullanan var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
aldım valla sizden gazı şimdilik. 1er gün arayla yapıyorum. hafta sonları daha fazla vaktim oluyor. o yüzden hafta sonu yerine hafta içi mola vermek daha çok işime geliyor. hafta içi işten eve 9-10da bile geldiğim oluyor. neyse şimdi biraz daha düzenli bi iş tempom var, inşallah tripolları da bi düzene sokacam. kaymak gibi olcaz kaymaakkk :)

demek o kadar geç döndüğün bile oluyordu ee ondan sonra üşenilmez mi o saatten sonra :) ama üşenmek yok kendine göre ayarla canım müsait olduğun zamanları ki üşenme gibi bişey olmasın. inş olacaz hadi bakalım kızlar. görümceler bile soruyordu nasıl inceldin böyle diye söylemedim onlara :KK70: nihayetinde görümce kör kepçe hehehehe:KK70: şaka şaka ondan ayrı eşimden gizli aldığım için onlara söylesem eşime derler ağızları boştur bak seninki bu kadar para harcıyo falan :S çok daha sonradan itiraf ettim ama:) neyse beklediğim gibi tepkisi olmadı :) ama madem o kadar pahalı bişi aldın kullan diye baskı yapmıştı ilk zamanlar hehe:KK70:

demek o kadar geç döndüğün bile oluyordu ee ondan sonra üşenilmez mi o saatten sonra :) ama üşenmek yok kendine göre ayarla canım müsait olduğun zamanları ki üşenme gibi bişey olmasın. inş olacaz hadi bakalım kızlar. görümceler bile soruyordu nasıl inceldin böyle diye söylemedim onlara :KK70: nihayetinde görümce kör kepçe hehehehe:KK70: şaka şaka ondan ayrı eşimden gizli aldığım için onlara söylesem eşime derler ağızları boştur bak seninki bu kadar para harcıyo falan :S çok daha sonradan itiraf ettim ama:) neyse beklediğim gibi tepkisi olmadı :) ama madem o kadar pahalı bişi aldın kullan diye baskı yapmıştı ilk zamanlar hehe:KK70:

valla geç gelsem bile azmedip yapıodum sporu bi şekilde. ben öyle erken uyuyan bi tip de değilimdir zaten. biraz geç yatarım. o yüzden çok sorun olmuyodu ama tabi tripollara üşeniyodum.
senin eşinin de işine geldi bence bu durum, sana baskı bile yaptığına göre :) demek ki o da fark etti sendeki değişimi :nazar:

bu arada sen hala ürünle beraber gelen jeli mi kullanıyosun, yoksa yenisini aldın mı?
ben o jele alternatif bi şeyler arıyorum. çok pahalı çünkü. 150 tl. evlat acısı gibi koyuyo.

valla geç gelsem bile azmedip yapıodum sporu bi şekilde. ben öyle erken uyuyan bi tip de değilimdir zaten. biraz geç yatarım. o yüzden çok sorun olmuyodu ama tabi tripollara üşeniyodum.
senin eşinin de işine geldi bence bu durum, sana baskı bile yaptığına göre :) demek ki o da fark etti sendeki değişimi :nazar:

bu arada sen hala ürünle beraber gelen jeli mi kullanıyosun, yoksa yenisini aldın mı?
ben o jele alternatif bi şeyler arıyorum. çok pahalı çünkü. 150 tl. evlat acısı gibi koyuyo.

:KK70: aynen canım anladı işe yaradığını madem o kadar aldın kullan diyip duruyodu:) canım bende o ilk gelen jel çok az kalmıştı zaten kullanmayı bırakınca da yeni alamadım ama ben de düşünüyorum evet o da pahalı eşimin bi fikri olmuştu : ultrason jeli :) ama cihazın jeli ile aynı içerikte midir cihaza veya bize zarar verir mi bir fikrim yok. cihazın klavuzunda bu jel veya aynı içerikte bir jel ile kullanabilirsiniz gibilerinden bir şey yazıyordu sanki.araştıralım bunu da.

:KK70: aynen canım anladı işe yaradığını madem o kadar aldın kullan diyip duruyodu:) canım bende o ilk gelen jel çok az kalmıştı zaten kullanmayı bırakınca da yeni alamadım ama ben de düşünüyorum evet o da pahalı eşimin bi fikri olmuştu : ultrason jeli :) ama cihazın jeli ile aynı içerikte midir cihaza veya bize zarar verir mi bir fikrim yok. cihazın klavuzunda bu jel veya aynı içerikte bir jel ile kullanabilirsiniz gibilerinden bir şey yazıyordu sanki.araştıralım bunu da.

benim de aklıma ultrason jeli geldi ama nereden alacağımı bilemedim.
kullanım klavuzunda da başka jel kullanmayın, en iyi sonucu birlikte gelen bu jelle alabilirsiniz gibi bi şey yazıyor diye hatırlıyorum.

benim de aklıma ultrason jeli geldi ama nereden alacağımı bilemedim.
kullanım klavuzunda da başka jel kullanmayın, en iyi sonucu birlikte gelen bu jelle alabilirsiniz gibi bi şey yazıyor diye hatırlıyorum.

tabi, en iyi sonuç yine o jelle alınır çünkü makinaya uygundur onun içeriği canım. ultrason jeli aynı yapıda gibi ama içeriğinde neler var makinayı bozar mı veya bize zarar verir mi? emin olamıyorsun denemeden. makina da pahalı bozulur diye korkuyor insan:) ben de şey diye hatırlıyorum işte klavuzda sanki bir yerinde okumuştum gibi geliyor, aynı içeriğe sahip bir jel de kullanılabilir gibi ama emin olamıyorum. evimde de değilim bakayım klavuza, yanlış hatırlıyor da olabilirim. keşke 50 tl falan olsaydı jeli :KK43:

tabi, en iyi sonuç yine o jelle alınır çünkü makinaya uygundur onun içeriği canım. ultrason jeli aynı yapıda gibi ama içeriğinde neler var makinayı bozar mı veya bize zarar verir mi? emin olamıyorsun denemeden. makina da pahalı bozulur diye korkuyor insan:) ben de şey diye hatırlıyorum işte klavuzda sanki bir yerinde okumuştum gibi geliyor, aynı içeriğe sahip bir jel de kullanılabilir gibi ama emin olamıyorum. evimde de değilim bakayım klavuza, yanlış hatırlıyor da olabilirim. keşke 50 tl falan olsaydı jeli :KK43:

ben de klavuzu bulamıyorum, ne pasaklıyım. hafta sonu tekrar bi ariim.
ay mazallah kaş yapalım derken göz çıkarmayalım. 3 kuruşluk dandik jellerle makina bozulursa intiharıma kıyarım haaa. :KK52:
ama o 150 tl lik jel de çok kazık be anacım. biraz insaflı olsalarmış.

Arkadaşlar merhaba,
Ben pazartesi günü ürünü aldım ve hemen kullanmaya başladım. Gerçekten çok çok memnunum. Bu akşam üçüncü kez kullanıcam. Şimdiden her bir bacağımda yarım cm lik fark oldu. 57,5 dan 57'ye indi. Perşembe sabahı 10 günlük tatile gidiyorum. O zamana kadar iki kere daha uygulama yaparım. Tatil dönüşü tekrar başlayıp bütün gelişmeleri sizinle paylaşırım.

Klavuzda yazan bilgiyi aynen aktarıyorum. Sevgiler...

Tripollar hazırlama jeli, cildinizi tripollar pose enerjisine hazırlamak ve arzulanan klinik etkiyi yaratmasını garanti etmek için özel olarak formüle edilmiştir.
Uyarı!
Tripollar pose cihazını hazırlama jeli olmadan veya başka herhangi bir jel materyali olmadan kullanmak, etkinliğini ve emniyetinizi ciddi olarak ters yönde etkileyecektir. Arzulanan klinik etkiyi elde etmek için hazırlama jelinin belirtilen şekilde kullanılması gerekir.
En Büyük KK

Arkadaşlar merhaba,
Ben pazartesi günü ürünü aldım ve hemen kullanmaya başladım. Gerçekten çok çok memnunum. Bu akşam üçüncü kez kullanıcam. Şimdiden her bir bacağımda yarım cm lik fark oldu. 57,5 dan 57'ye indi. Perşembe sabahı 10 günlük tatile gidiyorum. O zamana kadar iki kere daha uygulama yaparım. Tatil dönüşü tekrar başlayıp bütün gelişmeleri sizinle paylaşırım.

Klavuzda yazan bilgiyi aynen aktarıyorum. Sevgiler...

Tripollar hazırlama jeli, cildinizi tripollar pose enerjisine hazırlamak ve arzulanan klinik etkiyi yaratmasını garanti etmek için özel olarak formüle edilmiştir.
Uyarı!
Tripollar pose cihazını hazırlama jeli olmadan veya başka herhangi bir jel materyali olmadan kullanmak, etkinliğini ve emniyetinizi ciddi olarak ters yönde etkileyecektir. Arzulanan klinik etkiyi elde etmek için hazırlama jelinin belirtilen şekilde kullanılması gerekir.
En Büyük KK

hmmmm, demek başka jel kullanabiliriz. güzeeeel :))
2 kullanım için çok iyi sonuçlar almışsın :nazar:
ben de iki günde bir yapmaya özen gösteriyorum. selülitlerim eskiye nazaran azaldı, ölçülerimi almadım ama inceldiğimi de hissediyorum.

kalçalara yapmak zor olmuyor mu?
ters sonuçta. cihaz da pahalı, yapayım derken düşürür müşürür insan. nasıl yapıyorsunuz?

ben web sitesini okudum, jel en doğru ısı seviyesine çıkmak için falan gerekli. bence jelsiz de olur

sanırım mesajım gelmedi, bir daha sorayım, kullanıpta faydasını gören başkaları var mı? almaya değer mi?
göbeğime kullancam, yağları eritiyor mu hakikaten, yoksa geçici olarak bir sıkılaştırıyor mu? ne diyorsunuz?
hb de 700 tl 12 taksit. alet yerine dışarda bir merkeze gitmek daha mı mantıklı bu paraya acaba .

Sonunda paraya kıyıp TriPollar Stop aldım. Kullanıcam. Sonuçları en kısa zamanda sizinle paylaşıcam.

merhaba kızlar.
tripollar pose cihazını duyan bilen kullanan var mı :)
ben 2 ay önce aldım internet üzerinden (ismini vermeyeyim zaten google da arattığınızda özelliklerine ve nerede satıldığına ulaşırsınız) taksitle aldım önce kuşkuluydum çünkü baya pahalı ama napim artık dedim son çare bunu da deneyecem paraya kıyıp :KK70: ancak 1 ay kullanabildim iş yoğunluğum nedeniyle üşenip aksattığım zamanlarım oldu:KK43: ama işe yarıyor gerçekten. imkanınız varsa alın derim. kavitasyonun eve uyarlanmış hali olarak nitelendiriyolar. haftada 1 er gün aralıklarla 2-3 kez uygulanıyor. jeli de var. her bölge için dakika belirtmişler kullanım klavuzunda da. ben basenlerimden çok şikayetçiydim ne yaparsam yapayım kurtulamıyordum aslında beden olarak üst bedenim 36 alt bedenim 38 ama basenlerimin biçimsizliği beni bunalıma sokuyordu:) öncelikle selülitler gitti basenlerde. sonra iki basen tarafımda da 2cm 2cm toplam 4 cm incelme oldu. 2 haftadır özel meselelerden dolayı vakit ayırıp kullanamıyorum ancak yine devam edicem:) 36 bedene düşürene kadar uğraşıcam. herkes sırrın ne bi anda inceldin diyorlar:) açıkcası o kdar para ödemiş olduğumdan dolayı utanıyorum ve sırrımı açıklayamıyorum:) şimdi diyecekler o kadar para verilir mi? ama işe yarıyor kızlar en azından pişman değilim verdiğim paraya. eğer başka kullananlar olduysa yorumlaşmak isterim:) çok arattım ama benden başka kullanana rastlayamadım:S :KK70:

cnm rica etsem bana aldığın siteyi ve fiyatını özelden yazarmısın lütfennnnn =(((((

Avrupa'daki fiyatına baktım İnternetten; 399 Dolar. Ben Hepsiburada'dan 550 TL'ye aldım. Yani, Avrupa'daki fiyatıyla hemen hemen aynı. Türkiye'de başka bir sitede satılıyor. Oradaki fiyatı 750 civarında. Yani, bu fiyata uygun oldugunu düşünüyorum. Ayrıca buna benzer bir ürün daha var piyasada. O 300 TL civarında fakat yüze uygulanmıyor. Almadan önce İnternetten uzun süre araştırdım. Yorumları okudum ve böylece almaya karar verdim. Kutunun içeriğinde, yardımcı jelleri de beraberinde veriyorlar.

Bu ürün güzellik merkezlerinde ya da özel hastanelerde yapılan kavitasyon ile aynı işlevi görüyor.

Umarım, yanılmış olmam.

Avrupa'daki fiyatına baktım İnternetten; 399 Dolar. Ben Hepsiburada'dan 550 TL'ye aldım. Yani, Avrupa'daki fiyatıyla hemen hemen aynı. Türkiye'de başka bir sitede satılıyor. Oradaki fiyatı 750 civarında. Yani, bu fiyata uygun oldugunu düşünüyorum. Ayrıca buna benzer bir ürün daha var piyasada. O 300 TL civarında fakat yüze uygulanmıyor. Almadan önce İnternetten uzun süre araştırdım. Yorumları okudum ve böylece almaya karar verdim. Kutunun içeriğinde, yardımcı jelleri de beraberinde veriyorlar.

Bu ürün güzellik merkezlerinde ya da özel hastanelerde yapılan kavitasyon ile aynı işlevi görüyor.

Umarım, yanılmış olmam.

Sizin aldığınız ürün tripoller stop. anti kırışıklık cihazı.
Bu başlıkta sorulan ise tripoller pose. Vücut için kavitasyon.

Cihazınız hayırlı olsun, tripoller stopla ilgili de pek yorum yok. Kullanıp kırışıklıklara iyi geliyor mu vs diye de siz bilgilendirirsiniz artık bizi inş :emir_bebek:

ben nisan ayında kavitasyon yaptırdım 14 seans 1000 tl harcadım 8 santim inceldim .8 kilo verdim tabi bunlar düzenli su spor vs ninde etkisi var ramazanda gece yemekleri ve sporsuzluk yüzünden 6 sını geri aldım eğer bu alet işe yarıyorsa almak için bi sn düşünmem çalışıyorum ve ilçede yaşıyorum burada bu uygulama yok ile gidiyodum 40 dk lık yol haftada 4 gün 2 si kavitasyon 2 si sıkılaştırma yorucu oluyodu hemde işten izin al mak zor oldu ev rahatlığına yapılacak ve işe yarayacak bir alet se bu düşünmem bıktım artık kilo al verlerden vücudum isyan etti lütfen işe yarıyo diyen kesin bişey söyleyen bri çıksın . spor yapabiliyorum su da içerim işe yarayacaksa yap deneni yaparım oooof of

X