TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

senin tedavin nasıl gidiyor canım

Bende trisequens in 2.kutusundayım ilk kutusunda herşey normaldi adetimi son 4 kırmızı kala gördüm yumurtlama ağrıları ve akıntısı farklı günlerde 3 kez oldu bu akıntının geldikleri günleri değerlendirdik düzene soktuğuna eminim umarım gebelik oluşur isteyen herkese rabbim nasip eder inşaAllah canlar bana erken menapoz tanısı konuldu adet kesilmişti hormonlar çok dengesizdi bu ilacı verdi doktorum inşaAllah hayırlı sonuçlanır herşey

Kızlar belki yılalrdır adet olmuyorum, 1 yıldır da yumurta görünmüyor. İlaçsız adet olamazdım. 1 aydır itimat sıvı ekstrakt kür kullandım bugün ilk defa doğal adet oldum. Cuma değerlerime baktoracağım. Öncekş değerlerimi merak edenler geçmiş sayfaları okuyabilir. Ürün bende fayda etti mucize bir şekilde tavsiye ederim bi araştırın

geçen ay triseguens le fsh 37 den 5 e düşmüştü. Sonra yine yükseldi. Ben de ilaçları bıraktım , bitkisel devam ettim. (Erken menopoz amh:0,2)
Yeni değerlere cuma günü baktoracağım 3. Günde

geçen ay triseguens le fsh 37 den 5 e düşmüştü. Sonra yine yükseldi. Ben de ilaçları bıraktım , bitkisel devam ettim. (Erken menopoz amh:0,2)
Yeni değerlere cuma günü baktoracağım 3. Günde
hayırlı olsun canım, ben genelde 2.gün baktırıyorum ama 3.gün de cok farketmez herhalde. inşallah degerlerin de iyi cıkar.

Kürün fotoğrafını ekleyebilir misiniz

Kızlar 2.kutumdayım benim adetime 8 gün var dün sabırsızlıktan gebelik testi için kan verdim 2.30 çıktı acaba yükselir mi dua edin inşallah tutmuştur bu ay Allahım hepimize nadip etsin sağlıkla inşaAllah benim sormak istediğim bu trisequens beta hcg hormonu içerirmi bu yüzden 2.30 çıkmış olabilir mi bilginiz var mı?

canım trisequens da beta hcg yok, hamilelik olabilir ama cok acele etmişsin ya :) birkac gün daha bekle sonra yine kanda baktır bence. 5 in üzerinde oldugunda hamilelik var diyorlar referans degeri olarak ama senin gibi cok kucuk degerle ogrenen arkadaslar da gördüm burda. hayırlısı olsun inşallah :)

Beta hcg bebeğin salgıladığı bir hormon yani hamile olunca bebek bu hormonu salgılıyor ve değer Yüksek çıkıyor siz de hamile olduğunuzu bu şekilde anlıyorsunuz. Trısequens de östrojen hormonu var

Hadi yaa inşaAllah vardır pazartesiye kadar bekleyim tabi bekleyebilirsem pazartesi sabahı kan vereyim tekrar çok sağol canım

Beta hcg bebeğin salgıladığı bir hormon yani hamile olunca bebek bu hormonu salgılıyor ve değer Yüksek çıkıyor siz de hamile olduğunuzu bu şekilde anlıyorsunuz. Trısequens de östrojen hormonu var
Tamam canım teşekkür ederim bekleyim bakalım inşaAllah değer yükselir gebelik oluşmuştur 7 senedir bekliyorum 1 kızım var olmayanlarada nasip olur inşaAllah bir tane daha istiyorum yıllardır mevlam bakalım neyler neylerse güzel eyler

Ya bu tür seylerin para tuzağı olduğunu düşünüyorum nedense ama paylaşımlara baktim olumlu birçok dönüş var. Bilemedim ben de şimdi doktor kontrolundeyim femara klomen filan kullanırken bir de böyle kurler dengeyi bozar mı acaba? Kasım aralıkta trisequens kullandım fsh dusurmek için, bir daha o döngüye girmem istemem. Senin fsh filan nasıldı, bu kurle sonuç aldın mı canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…