TRISEQUENS kullananlar paylașın lütfen!

Sagol canim tavsiyen icin. Buay prolaktin degerime de baktırdım incir den korkuyordum prolaktini artırır diye. Yüksek değilmiş incir yemeye basladim
Burada birinin amh değeri 0.03 falandı Bir sene boyunca Zeytinyağında bekletilmiş 5-6 tane incir yemiş hergün bir sene sonunda 1 üstüne çıkmış amh değeri. Ben incir yiyemiyorum dişlerim çok ağrıyor onun yerine her gün suyunu içiyorum yaklaşık iki aydır falan. Umarım ben de faydasını görürüm. Üç ay önce 21 gün incir suyu içmiştim amh değerimde azalma olmamıştı

İnşallah sen de faydasını götürsün canın. Ben de bu ay başladım İnşallah etki eder

İnşallah sen de faydasını götürsün canın. Ben de bu ay başladım İnşallah etki eder
Amin inşallah ya 20 li yaşlarda menapoza girmek istemiyorum sen de inşallah faydasını görürsün ama düzenli yapmak çok önemli ne olursa olsun günü gününe yap ki faydası olsun yoksa bi yap bi yapma fayda etmiyor böyle ilaçlar

doktorunuzun adı ne acaba.. bende dua istiyorum sizden

sayfa adı nedir acaba bu ürünün

Merhaba bende 1.bucuk aydir kullaniyorum gecen ayki adetim suresinde ve cok olmustu bu ayki adetim 5 gun once basladi kesik kesik.az az geliyo ilactan mi acaba bugun aslinda olmak.gereken gun.testte yaptim negatif.ilaci doktora sormadan kullandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…