Trombofili paneli

Laradi

Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2021
61
12
29
Merhaba kızlar ben 3kree gebelık kaybı yaşadım 2 kürtaj 1 kimyasal gebelik ve bunun için testler werdım doktora sonucumu göstermek ıcın 10gun war bilgisi olanlar bakabılırmı bı sıkıntı warmı
Screenshot_2024-02-28-00-34-38-58_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Merhaba kızlar ben 3kree gebelık kaybı yaşadım 2 kürtaj 1 kimyasal gebelik ve bunun için testler werdım doktora sonucumu göstermek ıcın 10gun war bilgisi olanlar bakabılırmı bı sıkıntı warmıEki Görüntüle 3394034

Benim birkaç genimde heterozigot çıkmıştı kayıplarım da vardı kan sulandırıcıya başlattı doktorum. Başlatmayan da var. Ama homozigotta kesin başlatılıyormuş öyle biliyorum. Gebelik olduğunda doktorunuz kan sulandırcıya başlatır zaten gerekli açıklamayı yapacaktır doktorunuz.

Benim birkaç genimde heterozigot çıkmıştı kayıplarım da vardı kan sulandırıcıya başlattı doktorum. Başlatmayan da var. Ama homozigotta kesin başlatılıyormuş öyle biliyorum. Gebelik olduğunda doktorunuz kan sulandırcıya başlatır zaten gerekli açıklamayı yapacaktır doktorunuz.
Çok teşekkür ederim

Benimle ayni cikmissiniz. 12. Haftadan itibaren oksapar ve coraspin kullaniyorum

Ne çıkmıs pıhtılaşmamı gebelıktemı basladı doktor ılacları peki
Evet pihtilasma ama ben yanlis gormusum pai heterozigot mthfr homozigot benim sizin daha önemli. Cunku pai mthfrye gore daha önemli.
Evet benim doktorum ilk 10 haftadaki düştüklerin kan pihtilasmasiyla ilgili olmadigini igne kullananlarin kanamasi oldugunu dusuk ihtimalini artirdigini dusunuyor. 11. Haftada coraspin 12de oksapar basladik.

Evet pihtilasma ama ben yanlis gormusum pai heterozigot mthfr homozigot benim sizin daha önemli. Cunku pai mthfrye gore daha önemli.
Evet benim doktorum ilk 10 haftadaki düştüklerin kan pihtilasmasiyla ilgili olmadigini igne kullananlarin kanamasi oldugunu dusuk ihtimalini artirdigini dusunuyor. 11. Haftada coraspin 12de oksapar basladik.
Anladm çok teşekkür ederim

Ya bende yaptırdım kromozom analizi ve tramvçbofoli 6 lı tarmbofoli de sonuç yazılmıştır diyo ama bir şey göremiyorum nasıl ulaşabilirim sonuca

X