Nakış Tubilik'in kanaviçeleri

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.
dsc00346iq4.jpg

bunun arkası nasıl canım benim ya merak ettim benim bi dantel var da acaba dedim burda işlediğin kızma o ara dantelini koydursam nasıl olur

bunun arkası nasıl canım benim ya merak ettim benim bi dantel var da acaba dedim burda işlediğin kızma o ara dantelini koydursam nasıl olur

yok canım niye kızayım
ay annem dikti onu sorayım ama kanımca arkasıda o kenara dönülen pembe kumaştan kaplı
emin olmak için akşam sorar farklı bişi ise yarın yazarım :eek:

geçen gün yapıodu annem bana o anlattığından kaydirigubbakcemile5

yok canım niye kızayım
ay annem dikti onu sorayım ama kanımca arkasıda o kenara dönülen pembe kumaştan kaplı
emin olmak için akşam sorar farklı bişi ise yarın yazarım :eek:

geçen gün yapıodu annem bana o anlattığından kaydirigubbakcemile5

ne güzel yav anne yapıo buarada o kızma değildi yanlış yazmışım:roflol:

pike demişsin ya acaba arkası pike kumımı diye merak ettim e illa nakış olacak değil ya oraya ben de dantel koyveririm ama arkası nası bileyim de yapacak kişiye anlatırım benim annem yapmayacak çünkükaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

ne güzel yav anne yapıo buarada o kızma değildi yanlış yazmışım:roflol:

pike demişsin ya acaba arkası pike kumımı diye merak ettim e illa nakış olacak değil ya oraya ben de dantel koyveririm ama arkası nası bileyim de yapacak kişiye anlatırım benim annem yapmayacak çünkükaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

sonradan farkettim kızma olmadığını :roflol:
arkası pembe kumaştan :lepi:
benimde hiç işlemeli yok dantelli var hihoyyyt

oyyy maşallah ne güzel kız bunlaarr bi daha bakıcam şimdi çok beğendim valla a.s

bajı seneye bi bebek battaniyesi işlersin artıkın demi :roflol: :roflol:

Tubiiii

gerçekten çok güzel olmuşlaaar

bende isterim yaaaa
aglaqr1.gif

işlemek bişey değilde, böyle güzel düzen yapmak zor

tubi, ben kanaviçeye hep özenmişimdir ama nasıl yapılacağını bilmem, acaba sıfırdan öğrenebileceğim basit bir kitap dergi bişeysi var mı acaba???

kocama ördekli yastık işlemek istiyorum o senin bebek pike takımına (pembe olan) yaptığın gibi..
arkadaş ördekleri çok sever de...

oyyy maşallah ne güzel kız bunlaarr bi daha bakıcam şimdi çok beğendim valla a.s

bajı seneye bi bebek battaniyesi işlersin artıkın demi :roflol: :roflol:

seneye Allahın izni ile yeni evli olacağım için söz veremem canım :eek:

Tubiiii gerçekten çok güzel olmuşlaaar
bende isterim yaaaa
aglaqr1.gif

işlemek bişey değilde, böyle güzel düzen yapmak zor

annemle ben birleşince düzenler böyle oluyor işte kaydirigubbakcemile5

tubi, ben kanaviçeye hep özenmişimdir ama nasıl yapılacağını bilmem, acaba sıfırdan öğrenebileceğim basit bir kitap dergi bişeysi var mı acaba???

kocama ördekli yastık işlemek istiyorum o senin bebek pike takımına (pembe olan) yaptığın gibi..
arkadaş ördekleri çok sever de...

minik örnekler var şekil renkleriyle kumaşa boyanmış sen sadece iğne ve iplik yardımı ile X yapıosun
ayrıca bazı kitaplarda teknik gösteriliyor ki topictede olması lazım bi bakarız istersen

canım o ördekleri kullanarak yastık kılıfı yapabilirsin benim yaptığım gibi
adszrf4.png

yada istersen bende başka ördek resimleride var onlarıda yapabilirsin
elimden geldiğince yardım ederim sana Şeniz

http://www.kadinlarkulubu.com/etamin-kanavice-isleme-teknigi-t139179/index.html

Son düzenleme:
Ayyy caduu ellerine sağlik canim benim hepsi muhteşem olmuş çok güzel görünüyor yeğenin ve bebişin (hayirlisiyla) çok şanslilar gerçektennn

kıs kabayat ne marietlerın varmışda görmemişiz
harika olmuşşş valla bnmde yapasım geldı bayıldım ama nası yapılıyo hiç bilmıyom diloş un dediği gibi pullu boncukluda guzel olur
hade hepberaber başlayalım gaza gelırız belki

kıs kabayat ne marietlerın varmışda görmemişiz
harika olmuşşş valla bnmde yapasım geldı bayıldım ama nası yapılıyo hiç bilmıyom diloş un dediği gibi pullu boncukluda guzel olur
hade hepberaber başlayalım gaza gelırız belki

ben daha fazla gaza gelmim
çünkü hemen hemen her akşam eve gidince yapıyorum daha fazla gaza gelirsem geceleri uyumıcam :eek:

ya tubı msallah cnm masallah bende bu dergıden almak ısıtıyom tekrar ısmnı yazabılır msın bıde her yerde varmıdır kumasın adı falanda yazıyo mu dergıde o pıke kumasının

ya tubı msallah cnm masallah bende bu dergıden almak ısıtıyom tekrar ısmnı yazabılır msın bıde her yerde varmıdır kumasın adı falanda yazıyo mu dergıde o pıke kumasının

canım yaptığım kumaş afgan kumaşı
derginin adı iğne iplik dergisi
ama o dergide sadece pembe ayılı ve mavi kuzulu model var
kelebekler farklı bi dergide
iğne iplik dergisi 6 ytl naniknanik

Merhaba tubilik, bende senin yaptığın gibi akşamları stresimi kaneviçe işleyerek atıryorum.Şimdi hamileyim ve bir oğlum olacak. Sana bir sorum olacaktı. Bu koyunlu olan modelin kumaşını dergide modelde bahsedilen kumaşın aynısını mı kullandın.Bu afgan battaniyesii diyor ya benim şimdi bulunduğum yer itibariyle yakından görme şansım yok ve internetten sipariş vererek almayı düşünüyorum. Kumaş battaniye gibi kalın mı? yoksa bildiğimiz masa örtülük kumaşlar gibi sadece kare kısımları mı ayrılmış? eğer bu bataniye gibi değilse sanırım pike tarzı ince bir battaniye olacak. Birde bu kumaş metre ile mi yoksa hazır masa örtülük kumaşalr gibimi satılıyor. Bana yardımcı olursan çok sevinirim. Bir an önce alıp hemen işlemek istiyorum. Hamileliğimin 5. ayındayım ve artık eğilerek işlemek zor oluyor ancak bitirebilirim sanırım. Çok acil cevap alabilirmiyim ????

Merhaba tubilik, bende senin yaptığın gibi akşamları stresimi kaneviçe işleyerek atıryorum.Şimdi hamileyim ve bir oğlum olacak. Sana bir sorum olacaktı. Bu koyunlu olan modelin kumaşını dergide modelde bahsedilen kumaşın aynısını mı kullandın.Bu afgan battaniyesii diyor ya benim şimdi bulunduğum yer itibariyle yakından görme şansım yok ve internetten sipariş vererek almayı düşünüyorum. Kumaş battaniye gibi kalın mı? yoksa bildiğimiz masa örtülük kumaşlar gibi sadece kare kısımları mı ayrılmış? eğer bu bataniye gibi değilse sanırım pike tarzı ince bir battaniye olacak. Birde bu kumaş metre ile mi yoksa hazır masa örtülük kumaşalr gibimi satılıyor. Bana yardımcı olursan çok sevinirim. Bir an önce alıp hemen işlemek istiyorum. Hamileliğimin 5. ayındayım ve artık eğilerek işlemek zor oluyor ancak bitirebilirim sanırım. Çok acil cevap alabilirmiyim ????

öncelikle Allah oğluşunun gelmesini hayırlısıyla nasip etsin Senide bi avazda kurtarsın (amin)

evet dergideki kumaşı kullandım yani afgan kumaşı oluyor.
bazı modelleri var kalın bazıları ise ince ben pembe ayıcıklıyı kalına mavi koyunluyu ise inceye yaptım ama her ikisininde arkasıne elyaf geçti annem
bu kumaş metre ile satılıyor
biraz geç oldu kusura bakma

yaptıklarına bulduklarına bayılıyorum..
yardımlarınla iki tane havlu yaptım.
pek hoşuma gitti.
50 ykrye aldığım uyduruk küçük havlulara bi hava geldi walla mutfak için :)))

yaptıklarına bulduklarına bayılıyorum..
yardımlarınla iki tane havlu yaptım.
pek hoşuma gitti.
50 ykrye aldığım uyduruk küçük havlulara bi hava geldi walla mutfak için :)))

teşekkür ederim canım
ellerine sağlık resimlerini görmek isterim hihoyyyt
kolay gelsin canım öpüyorum :eek:

yaptığım acemi işi havlularım ..
ilk yaptığım mavi olanıydı,o yüzden pek muntazam olmadı:eek:

pic007at9.jpg

pic008gb2.jpg

pic009tk7.jpg

X