tükendim artik ...

Yanlis anladiniz kendisi kapiyi uzerime kilitledi gitti evde olan bendim sonra geri geldi bende zaten bosanmak icin adim atmak istiyorum ama ilk oncelikle kesinlikle kanit olmasi lazim dava reddedilir yoksa ondan sonra avukat sart
üzerine kilitlenmiş kapı, kapı gibi kanıt değil miydi

o zaman biraz sabır güzel kardeşim.. dediğim gibi telefonu karıştırıyorsan biraz kanıt topla. harçlık veriyorsa birazını yavaş yavaş biriktir. el emeği bir şeyler yapabiliyorsan onları yap sağa sola sat.
ama bu süre zarfından bu adamla dikleşme.. çocuğunu elinden alması bir yana adam sana zarar verebilir.. evladınla ilgili tedavi için ne gerekiyorsa eşinle konuş ama diğer konularda üsteleme.. biraz birikim ve kanıt topladıktan sonra gerekiyorsa tekrar konu aç yardımcı olalım.. burda avukat arkadaşlar da var seni yönlendirebilecek..
Ilk oncelikle çok tesekkur ederim icime biraz da olsa su serptiniz ama iste bazen ozellikle evladimin sagligi soz konusu oldumu yapamiyorum.....
Inaninki basta bende oyle dedim ilk once benegimin tedavisi ve biraz toparladiktan sonra herseyi yapacam diye...

Haykirmak istiyorum sadece haykirmak herkese , aileme,eşime, kvdeme, üvey anneme...
Siz beni bu hale getirdiniz sizden nefret ediyorum nefret ediyorum. Diye...
Yine nerden basliyayim sikintilarimi saymaya yada hangi derdim son bulacak diye teselli msjlarinizi okumak istedigimi soylemeye...
Gercekten yoruldum artik kendimi taniyamiyorum o eski Beni ozluyorum 20 yasinda ki yasitlarima bakiyorum hayat dolular en azindan bir umutlari var gelecege dair...
Ya Ben icimdeki kin,nefret, üzüntü, biriktirdiklerim son bulacakmi bu çaresizligim gececekmi diye bekliyorum sadece...
Bugun bana vurdu itti beni kovdu evden beni neden?
Sadece bebegimin tedavisini yaptirmak istedigim ve kizlarla olan msjlarini gordugum ve artik bosanmak istiyorum dedigim icin..
Hemen telefonunu aldi elimden telefonumu kurcalamasan hic kavga cikmaz diyor. Umrumda degilsin dedim Ben gidiyorum kendimi sana ve sacmaliklarina feda etmicem ve bebegimi...
Beni itti kafama iter gibi vurdu ve yere dustum ...
Esyalarini hazirla defol git s...fsiz dedi hirpalayarak hemen hazirlandim bebegimi alacakken cekti ellerimden onuda kendin gibi surundurmene izin vermiyecem dedi suan gidiyorum ama bebegimi almaya gelecem dedim vermedigi icin altini degistir oyle git dedi..
Kiyamadim yavruma degistirdim altini bir baktimki Ben cikiyorum gitmek isteyene yol orda dedi cikti gitti hazirlandim ki cikacam kapiyi kilitlemis disardan sinirden elimi kapiya vurdum coktum kaldim oldugum yere..
Uc saat sonra geri geldi canim vs yaklasma sakin hala kararim gecerli bosanacam senden dedim tmm burda kal bosanana kadar ondan sonra defolur gidersin dedi ve cikti. Yine kapiyi kilitlemisti...
Suan dusunuyorum babami arasam biliyorum otur oturdugun yerde diyecek...
Peki napmam lazim ? Diye girdim nete avukatsiz dava acilabilir ama cok zor..
Kanit olmasi lazimmis onlari bulabilirim diye dusunuyorum ama avukat sart!
Koydum kafama ne pahasina olursa bosanacam.

Polise kanit zaten hazir seni eve kitlemesi zaten şiddet türü. Allah yardımcın olsun

durumun nedir? kardeşim bilgi verirmisin lütfen.
Dun dayimla konustum kizim bundan bir halt olmayacagi zaten belli ama ilk once kendini garantiye alman lazim delil topla dedi Ben aradim acmiyor dedi aksam gelirse ara dedi madem artik bosanmak istiyorsun zekice davranacan oyle duygusal olma daha onun yanindayken bebegini tedavi ettir evden yaptigin terziligi tam meslek haline getir ondan sonra bakariz dedi (dayim engelli benim icin sadece bunu yapabiliyor 😔)
Suan evdeyim dun gece geldi esim telefonumu benden aldi kurcaladi hayirdir dayinla niye konustun dedi umursamadim basta geldi zorla saruldi vs orali bile olmadim bosanacan hemi dedi evet dedim atip tuttu zaten kari olsaydin iftara yemwgin olurdu (zikkimlanmis gelmisti) Ben niyetli oldugum halde sinirden hicbirsey yapip yenedim sahura kadar gece kalktim telefonuna baktim sifre koymustu....

Dun dayimla konustum kizim bundan bir halt olmayacagi zaten belli ama ilk once kendini garantiye alman lazim delil topla dedi Ben aradim acmiyor dedi aksam gelirse ara dedi madem artik bosanmak istiyorsun zekice davranacan oyle duygusal olma daha onun yanindayken bebegini tedavi ettir evden yaptigin terziligi tam meslek haline getir ondan sonra bakariz dedi (dayim engelli benim icin sadece bunu yapabiliyor 😔)
Suan evdeyim dun gece geldi esim telefonumu benden aldi kurcaladi hayirdir dayinla niye konustun dedi umursamadim basta geldi zorla saruldi vs orali bile olmadim bosanacan hemi dedi evet dedim atip tuttu zaten kari olsaydin iftara yemwgin olurdu (zikkimlanmis gelmisti) Ben niyetli oldugum halde sinirden hicbirsey yapip yenedim sahura kadar gece kalktim telefonuna baktim sifre koymustu....
allah yardımcın olsun canım :dua:

durumunuz cidden zor ama allah güç verir inşallah yanınızda olan dayınız bile olması sözleriyle size güç verir altından kalkarsın inanıyorum

Haykirmak istiyorum sadece haykirmak herkese , aileme,eşime, kvdeme, üvey anneme...
Siz beni bu hale getirdiniz sizden nefret ediyorum nefret ediyorum. Diye...
Yine nerden basliyayim sikintilarimi saymaya yada hangi derdim son bulacak diye teselli msjlarinizi okumak istedigimi soylemeye...
Gercekten yoruldum artik kendimi taniyamiyorum o eski Beni ozluyorum 20 yasinda ki yasitlarima bakiyorum hayat dolular en azindan bir umutlari var gelecege dair...
Ya Ben icimdeki kin,nefret, üzüntü, biriktirdiklerim son bulacakmi bu çaresizligim gececekmi diye bekliyorum sadece...
Bugun bana vurdu itti beni kovdu evden beni neden?
Sadece bebegimin tedavisini yaptirmak istedigim ve kizlarla olan msjlarini gordugum ve artik bosanmak istiyorum dedigim icin..
Hemen telefonunu aldi elimden telefonumu kurcalamasan hic kavga cikmaz diyor. Umrumda degilsin dedim Ben gidiyorum kendimi sana ve sacmaliklarina feda etmicem ve bebegimi...
Beni itti kafama iter gibi vurdu ve yere dustum ...
Esyalarini hazirla defol git s...fsiz dedi hirpalayarak hemen hazirlandim bebegimi alacakken cekti ellerimden onuda kendin gibi surundurmene izin vermiyecem dedi suan gidiyorum ama bebegimi almaya gelecem dedim vermedigi icin altini degistir oyle git dedi..
Kiyamadim yavruma degistirdim altini bir baktimki Ben cikiyorum gitmek isteyene yol orda dedi cikti gitti hazirlandim ki cikacam kapiyi kilitlemis disardan sinirden elimi kapiya vurdum coktum kaldim oldugum yere..
Uc saat sonra geri geldi canim vs yaklasma sakin hala kararim gecerli bosanacam senden dedim tmm burda kal bosanana kadar ondan sonra defolur gidersin dedi ve cikti. Yine kapiyi kilitlemisti...
Suan dusunuyorum babami arasam biliyorum otur oturdugun yerde diyecek...
Peki napmam lazim ? Diye girdim nete avukatsiz dava acilabilir ama cok zor..
Kanit olmasi lazimmis onlari bulabilirim diye dusunuyorum ama avukat sart!
Koydum kafama ne pahasina olursa bosanacam.
ailende destek çıkmıyor sanırım boşanıp yanlarına dönmene :KK43:
eşinizden şiddet görüyorsunuz bir gün çaktırmadan gidip devlet hastanesinden izlerinizi göstererek bir darp raporu alın öncelikle elinizde o bulunsun, avukatta isteyecektir.

X