tükendim artik ...

Cansu000

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2020
256
81
23
Haykirmak istiyorum sadece haykirmak herkese , aileme,eşime, kvdeme, üvey anneme...
Siz beni bu hale getirdiniz sizden nefret ediyorum nefret ediyorum. Diye...
Yine nerden basliyayim sikintilarimi saymaya yada hangi derdim son bulacak diye teselli msjlarinizi okumak istedigimi soylemeye...
Gercekten yoruldum artik kendimi taniyamiyorum o eski Beni ozluyorum 20 yasinda ki yasitlarima bakiyorum hayat dolular en azindan bir umutlari var gelecege dair...
Ya Ben icimdeki kin,nefret, üzüntü, biriktirdiklerim son bulacakmi bu çaresizligim gececekmi diye bekliyorum sadece...
Bugun bana vurdu itti beni kovdu evden beni neden?
Sadece bebegimin tedavisini yaptirmak istedigim ve kizlarla olan msjlarini gordugum ve artik bosanmak istiyorum dedigim icin..
Hemen telefonunu aldi elimden telefonumu kurcalamasan hic kavga cikmaz diyor. Umrumda degilsin dedim Ben gidiyorum kendimi sana ve sacmaliklarina feda etmicem ve bebegimi...
Beni itti kafama iter gibi vurdu ve yere dustum ...
Esyalarini hazirla defol git s...fsiz dedi hirpalayarak hemen hazirlandim bebegimi alacakken cekti ellerimden onuda kendin gibi surundurmene izin vermiyecem dedi suan gidiyorum ama bebegimi almaya gelecem dedim vermedigi icin altini degistir oyle git dedi..
Kiyamadim yavruma degistirdim altini bir baktimki Ben cikiyorum gitmek isteyene yol orda dedi cikti gitti hazirlandim ki cikacam kapiyi kilitlemis disardan sinirden elimi kapiya vurdum coktum kaldim oldugum yere..
Uc saat sonra geri geldi canim vs yaklasma sakin hala kararim gecerli bosanacam senden dedim tmm burda kal bosanana kadar ondan sonra defolur gidersin dedi ve cikti. Yine kapiyi kilitlemisti...
Suan dusunuyorum babami arasam biliyorum otur oturdugun yerde diyecek...
Peki napmam lazim ? Diye girdim nete avukatsiz dava acilabilir ama cok zor..
Kanit olmasi lazimmis onlari bulabilirim diye dusunuyorum ama avukat sart!
Koydum kafama ne pahasina olursa bosanacam.

artık ne yazacağımı bilemiyorum boşan ve sende biz de kurtulalım şu kocandan ve bitmeyen derdinden
bitir şu adamın kalemini kir at artık

keşke kapıyı kilitlediğinde polisi arayıp darp edildiğini ve üstüne kapının kilitlendiğini söyleseydin onlar seni hastaneye de götürür darp raporu aldırırdı. mis gibi delilin elinde olurdu.
nereye gidecektin kapıyı kilitlemeseydi?

keşke kapıyı kilitlediğinde polisi arayıp darp edildiğini ve üstüne kapının kilitlendiğini söyleseydin onlar seni hastaneye de götürür darp raporu aldırırdı. mis gibi delilin elinde olurdu.
nereye gidecektin kapıyı kilitlemeseydi?
2 defa polis gecmisimiz var ama yasin genc disarda harcanirsin dediler ve gittiler
Hemen polise gidip bebegimi almaya geri gelecektim ondan sonra nereye gidecwgimi bende bilmiyordum..😔

2 defa polis gecmisimiz var ama yasin genc disarda harcanirsin dediler ve gittiler
Hemen polise gidip bebegimi almaya geri gelecektim ondan sonra nereye gidecwgimi bende bilmiyordum..😔

yaşın küçük o yüzden yol yordam bilmemen normal.
polise kalmamış senin durumun siz şikayetimi yazın diye dik durman lazımdı.
darp raporu için ısrar etmeliydin.
en azından uzaklaştırma alırdı sen evde kalmaya devam ederdin.
senin mutlaka avukata ihtiyacın var.

yaşın küçük o yüzden yol yordam bilmemen normal.
polise kalmamış senin durumun siz şikayetimi yazın diye dik durman lazımdı.
darp raporu için ısrar etmeliydin.
en azından uzaklaştırma alırdı sen evde kalmaya devam ederdin.
senin mutlaka avukata ihtiyacın var.
Inaninki o piskolojiyle cok zordu birde polislerin oyle demesi beni vurmustu ama dava acmak en dogrusu olacak dediginiz gibi avukat sart cok onemliymis

yani neyi bekliyorsunuz anlamıyorum
ailenizden de bu adamdan bi cacık olmayacağı belli
üç saat kapı önünde neyi beklediniz
neden polisi arayıp kadın sığınma evine gitmediniz zaten bi yere sığamıyorsunuz en azından hukuki yardım bulurlar başınızı sokacak bi yeriniz olurdu
neden kendine bu çileyi çektirmek anlamıyorum

yani neyi bekliyorsunuz anlamıyorum
ailenizden de bu adamdan bi cacık olmayacağı belli
üç saat kapı önünde neyi beklediniz
neden polisi arayıp kadın sığınma evine gitmediniz zaten bi yere sığamıyorsunuz en azından hukuki yardım bulurlar başınızı sokacak bi yeriniz olurdu
neden kendine bu çileyi çektirmek anlamıyorum
Yanlis anladiniz kendisi kapiyi uzerime kilitledi gitti evde olan bendim sonra geri geldi bende zaten bosanmak icin adim atmak istiyorum ama ilk oncelikle kesinlikle kanit olmasi lazim dava reddedilir yoksa ondan sonra avukat sart

Yanlis anladiniz kendisi kapiyi uzerime kilitledi gitti evde olan bendim sonra geri geldi bende zaten bosanmak icin adim atmak istiyorum ama ilk oncelikle kesinlikle kanit olmasi lazim dava reddedilir yoksa ondan sonra avukat sart

Ne kanıtı? Diyelim artık eşini sevmiyorsun sevmediğini mi kanıtlayacaksın ?
Dava reddedilir diye birşey yok keyfim öyle istedi diye de boşanabilirsin yani bilgin olsun.

Ne kanıtı? Diyelim artık eşini sevmiyorsun sevmediğini mi kanıtlayacaksın ?
Dava reddedilir diye birşey yok keyfim öyle istedi diye de boşanabilirsin yani bilgin olsun.
Nette oyle yazmiyordu mesela aldatiyormu kanit
Magdur ediyormu kanit

öncelikle hayatınla ilgili biraz detay bilgiye ihtiyacımız var.
mesela bebeğimin tedavisi demişsin? rahatsızlığı nedir?
ne mezunusun? daha önce çalıştın mı? elinden ne iş gelir?
düğünden kalan altınların veya eşinden habersiz kenara ayırdığın bir birikimin var mı?
bu sorular önemli zira kadın sığınma evine de gitsen sana bakabilecekleri/koruyabilecekleri süre 6 ay. devletin durumu belli. allahım korusun ölmemek için maalesef eşine karşı biraz politik davranıp telefonu kurcalıyorsan aldatma kanıtlarını bir şekilde kendine kaydedip onun yüzüne vurmadan zamanı gelince kullanabilirsin..

Kapi kilitliymis polisi ara , çocuğunu birakma ama sığınma evine git ama çocuğunu birakma hastaymis sensiz yapamaz annesi

Nette oyle yazmiyordu mesela aldatiyormu kanit
Magdur ediyormu kanit
Şu an mağdursunuz. Kapıyı üstünüze kitlemis gitmiş. Polisi ararsanız onlar da görür bunu. Sizin de anahtarınız vardır onu da mı almış yanına? Evden çıkıp polisi alıp gelecektim diyorsunuz. Şimdi de polis çağırabilirsiniz hem diyecek sözü de olmaz eşinizin kilitlemiş sizi. Diğer türlü kendi gitti bebeği de kendi bıraktı diyebilir.

öncelikle hayatınla ilgili biraz detay bilgiye ihtiyacımız var.
mesela bebeğimin tedavisi demişsin? rahatsızlığı nedir?
ne mezunusun? daha önce çalıştın mı? elinden ne iş gelir?
düğünden kalan altınların veya eşinden habersiz kenara ayırdığın bir birikimin var mı?
bu sorular önemli zira kadın sığınma evine de gitsen sana bakabilecekleri/koruyabilecekleri süre 6 ay. devletin durumu belli. allahım korusun ölmemek için maalesef eşine karşı biraz politik davranıp telefonu kurcalıyorsan aldatma kanıtlarını bir şekilde kendine kaydedip onun yüzüne vurmadan zamanı gelince kullanabilirsin..
Bebegimin tam olarak rahatsizligi belli degil doktorlar hep baska doktorlara yonlendirdiler en son doktor da kayseri erciyes universitesine goturun dedi aradim randevu icin sevk lazim denildi esim Ben gotururum dedi daha goturecek...
Kacarak evlendik hic bir sey alinmadi yatak dolap vs altinda yapilmadi hic sadece bir gumus alyansim var oda 1 aydir yeni yani..
Bir birikimim yok malesef olanla da ancak temel ihtiyaclarimi karsiliyorum
Kadin siginmaya gittim bekarken sadece 3 gun dayanabildim cok sor hapis gibi malesef telefonu elimden aliyorlar hic bir baglanti kalmiyor disarisiyla ee haliyle is vs de olmuyor daha bebegim bir aylikken kanit toplamistim baya hepsini kuzenime atmistim sen zaman gelince bana atacan diye ama silinmis diyor bugun sadece bir sey attim kendime eski sevgilisine subatta musait olunca bana bir donermisin yazmis oda epostayla

Bebegimin tam olarak rahatsizligi belli degil doktorlar hep baska doktorlara yonlendirdiler en son doktor da kayseri erciyes universitesine goturun dedi aradim randevu icin sevk lazim denildi esim Ben gotururum dedi daha goturecek...
Kacarak evlendik hic bir sey alinmadi yatak dolap vs altinda yapilmadi hic sadece bir gumus alyansim var oda 1 aydir yeni yani..
Bir birikimim yok malesef olanla da ancak temel ihtiyaclarimi karsiliyorum
Kadin siginmaya gittim bekarken sadece 3 gun dayanabildim cok sor hapis gibi malesef telefonu elimden aliyorlar hic bir baglanti kalmiyor disarisiyla ee haliyle is vs de olmuyor daha bebegim bir aylikken kanit toplamistim baya hepsini kuzenime atmistim sen zaman gelince bana atacan diye ama silinmis diyor bugun sadece bir sey attim kendime eski sevgilisine subatta musait olunca bana bir donermisin yazmis oda epostayla

o zaman biraz sabır güzel kardeşim.. dediğim gibi telefonu karıştırıyorsan biraz kanıt topla. harçlık veriyorsa birazını yavaş yavaş biriktir. el emeği bir şeyler yapabiliyorsan onları yap sağa sola sat.
ama bu süre zarfından bu adamla dikleşme.. çocuğunu elinden alması bir yana adam sana zarar verebilir.. evladınla ilgili tedavi için ne gerekiyorsa eşinle konuş ama diğer konularda üsteleme.. biraz birikim ve kanıt topladıktan sonra gerekiyorsa tekrar konu aç yardımcı olalım.. burda avukat arkadaşlar da var seni yönlendirebilecek..

X