Tüleren ince telli saçlar : (

zevcatalibrm

Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2024
162
362
Merhaba arkadaşlar,

Saçlarım kıvırcık ve ince telli. Yıkandıktan 8-10 saat sonra iyice tülermeye başlıyor. Krem, sprey vs. kullansam ince telli olduğu için hemen sönüyor ve kafama yapışıyor. Saçlarımı çok sıcak suyla yikamiyorum, mümkün olduğunca bakımına dikkat ediyorum, ama bu tülerme meselesini çözemedim.

Var mıdır önerisi olan acaba?

Çok topuz yapıp kırıyor olabilir misin ? Genelde çok ısı kullananlarda ya da topuz kullananlarda olur…
Keratin bakım düşünebilirsin. Ya da keratin şampuan

Ben de Keten Tohumu Jeli önereceğim. Benim saçlarım da kıvırcık ve ince telli ama krem kullanmazsam benim aşırı kabarık oluyor, ben hiç bir ürün kullanmadan saçımı salt hayatta kullanamıyorum yani. Keten Tohumu Jelini, 2 avuç Şekillendirici Krem kullandıktan sonra kullanıyorum ama sen saçımı söndürür diyorsan doğrudan uygulayabilirsin yada bence 2 türlü de dene, belli olmaz belki kremli daha memnun kalırsın. Bu arada keten tohumu jelini diplerine değdirebilirsin, çünkü saç dökülmesine de iyi geliyormuş ama saç kremi kullanırsan saç dibine değdirme, saç dibinden 5-10 cm'den sonra krem kullan.

Ben de Keten Tohumu Jeli önereceğim. Benim saçlarım da kıvırcık ve ince telli ama krem kullanmazsam benim aşırı kabarık oluyor, ben hiç bir ürün kullanmadan saçımı salt hayatta kullanamıyorum yani. Keten Tohumu Jelini, 2 avuç Şekillendirici Krem kullandıktan sonra kullanıyorum ama sen saçımı söndürür diyorsan doğrudan uygulayabilirsin yada bence 2 türlü de dene, belli olmaz belki kremli daha memnun kalırsın. Bu arada keten tohumu jelini diplerine değdirebilirsin, çünkü saç dökülmesine de iyi geliyormuş ama saç kremi kullanırsan saç dibine değdirme, saç dibinden 5-10 cm'den sonra krem kullan.

Aa ilk defa duydum onu. Deneyeceğim, çok teşekkürler 🌸

X