tüm hamileler kaç kilo aldınız..

36 haftalık hamileyim :) 6kilo aldım bebişiminde maşallahı war :nazar: bir hafta önde gidiyo
anasının danası :KK1:

26 haftalık hamileyim ve 9 kilo aldım :KK49:
49 kiloyla hamile kalmıştım şimdi 58'im eski kiloma dönmek istemiyorum doğumdan sonra biraz kilo kalsın ama çokta kalmasın =))

90 da hamile kaldım,şu an 95 kiloyum.
yalnız ilk 3 ayda 3 kilo aldm,hergün eleviti kullandığım içinmiş :2:
7.ayım bitiyor yaknda,normalde 2 kilo alıcaktm yani.

ben 55 ile hamile kaldım 30 haftalıkken 70 oldum ancak ben sigarayı bırakmamla hamile kalmam bir oldu o faktör de var devmlı vitamin ve kan hapı da kullandım ayrıca düşük tehlikesi de geçirdim 2 3 ay devamlı yatmak zorunda kaldım :KK52::KK52: eğer mutlu ve sigara içmeyen bir hamile iseniz bence daha az kilo alırsınız:KK49::KK1::KK1:

21 haftalık hamileyim 67 kilo ile hamile kaldım ve 73 kilodaım şu an çok fazla olduğunun farkındayım sanırım bir kısmıda ödem çünkü ayaklarım inanılmaz şişiyor.

ben 55 ile hamile kaldım 30 haftalıkken 70 oldum ancak ben sigarayı bırakmamla hamile kalmam bir oldu o faktör de var devmlı vitamin ve kan hapı da kullandım ayrıca düşük tehlikesi de geçirdim 2 3 ay devamlı yatmak zorunda kaldım :KK52::KK52: eğer mutlu ve sigara içmeyen bir hamile iseniz bence daha az kilo alırsınız:KK49::KK1::KK1:

kesinlikle katılıyorum!!!

34. haftamdayım 25 kilo aldım..

Maşallah maşallah arkadaslar siz az almissiniz ben ilk 3 ay 7 kilo verdim mide bulantilarindan dolayı sonra 19 kilo aldım 1 ay oldu dogum yapali cogu gitti sayılır zamanla diğerleride gidicek ins :) çok almisim demi :)

Maşallah maşallah arkadaslar siz az almissiniz ben ilk 3 ay 7 kilo verdim mide bulantilarindan dolayı sonra 19 kilo aldım 1 ay oldu dogum yapali cogu gitti sayılır zamanla diğerleride gidicek ins :) çok almisim demi :)

önemli olan cok almıs olman degıl kı dogumdan sonra geri vermek ve sen masallah vermişsin :)

önemli olan cok almıs olman degıl kı dogumdan sonra geri vermek ve sen masallah vermişsin :)

Aslında benim için önemli olan tek şey bebeğimin sağlıklı bı sekilde dogmasiydi çok şükür oda oldu emzirmem ve bol su icmek kilo vermede çok etkili diye düşünüyorum.. Allah dogumu bekleyen herkese hayirlisiyla bebislerini kucaklarına almayı nasip etsin ins

İlk doğumumda 19 kilo aldım hepsini verdim . Tabi ben son 8 hafta 8 kilo almıştım. Simdi ikinci hamileliğim 15. haftanın içindeyim hiç kilo almadim. Basta 1 kilo aldım onuda verdim. Ayrıca elevit kullanıyordum bende kabizlik ve siskinlik yapti Dr. Multibionta diye probiyotikli vitamin verdi. İştahımı biraz kesti ve düzenli tuvalete çıkıyorum . Asırı yemiyorum. Zaten tatli ile aram yok. Sebze ve protein ağırlıklı besleniyorum.

en vahim durumda olan benim sanırım :KK43:
kızımda 24 kg almıstım..56 ile hamile kalıp 80 le doguma girmistim v ehepsini de veremedim. +8 kg yapısmıstı resmen...
bunda 23 haftalık hamileyim ve ben 8 kg aldım bile :26:

21 haftalık hamileyim 67 kilo ile hamile kaldım ve 73 kilodaım şu an çok fazla olduğunun farkındayım sanırım bir kısmıda ödem çünkü ayaklarım inanılmaz şişiyor.

ödem için tuzu azaltmayı düşündünüz mü? ben sabahları yataktan kalkamaz hale gelmiştim yani basamıyordum üzerlerine sonra kayınvalidemin önerisiyle tuzu tamamen bıraktım şimdi 34. haftamdayım çok az şişiyor sabahları:KK9::KK9::KK9:

yok yok maşallah çok değil:nazar::nazar: vücutla alakalı birşey bence ya..bebişler sağlıklı olsun da :KK52::KK52: allah bizlere de nasip eder inşallah hayırlısıyla doğum yapmayı:emir_bebek: allah bebişinle mutlu huzurlu yaşamayı nasip etsin:nazar::KK54::nazar:

bende 29. haftadayım çok şükür 4 kilo aldım şimdilik bi sorun yok herşey yolunda umarım herkes hayırlısıyla kurtulur...

Selam kıslar;

64 ile hamile kaldım şuan 70 kiloyum bakalım sonu ne olacak :)

hiç midem bulanmadı hiç kusmadım hiç uyumadım hiç yorgunluk hissetmedim hiç aşermedim :) şuanda ne ödemim var nede başka bişeyim normalde nasıl besleniyorsam öyle devam ettim halada aynen devam tam bugday ekmegi yiyorum tuz zaten çok sevmem tatlıyıda sütlaçdan başkasıyla aram pek yoktur böylee işte inş.sorunsuz saglıkla devam edr hamileligim ve hepimiz saglıkla doguma gireriz ve evlatlarımız kucagımıza alırız amin..

yok yok maşallah çok değil:nazar::nazar: vücutla alakalı birşey bence ya..bebişler sağlıklı olsun da :KK52::KK52: allah bizlere de nasip eder inşallah hayırlısıyla doğum yapmayı:emir_bebek: allah bebişinle mutlu huzurlu yaşamayı nasip etsin:nazar::KK54::nazar:

Teşekkürler canım Rabbim sizlerede yardım etsin kolay dogum ve sağlıklı bebisler nasip etsin ins bosverin kiloları hepsi gidiyo doğumdan sonra kilolariniza rağmen yorgunluğa rağmen aynaya baktığınızda kendinizi daha güzel ve özel hissediceksiniz inanın

Son düzenleme:
X