tüm hamileler kaç kilo aldınız..

ben 34+3 deyim 11 kilo aldım şu ana kadar 40 günüm kaldı muhtemelen 13-14 kiloya ulaşırım doğuma kadar

38. haftadayım ve 15 kilo aldım bu hafta almamışım hayret :)

Son düzenleme:
hamileliğim son haftasına girmiş bulunmaktayım ve tam tamına 15 kilo aldım ama hala sen hiç kilo almadın diyolar ya kafayı yicem daha ne kadar almam lazım acaba

selam hamişler bende 25+5 haftalık hamileyim.64 le hamile kaldım 69 um şimdi 5 kilo aldım yani :) hergün 45 dk yürüyorum kilo almamak için...3 hafta önce bebişim 475 gr dı.p.tesi tekrar gitcem bakalım ne kadar olmuş merka ediyorum baya

ben hiç hareket etmiyorum ıstırahat etmem lazım,20.haftama kadar 1buçuk 2 kilo aldım,2haftadır tartılmıyorum rahat 2 kilo almışımdır..

58 ile hamile kaldım 30.hafta içersindeyim 67 kiloyum şuan bakalım 40 hafta sonunda kaç olucam :)

15. Haftamdayim 55.5 la baslamistim 58i gördüm bu sabah ogluma hamileyken ilk üc ayda 2-3 kilo verip +20 ile tamamlamistim simdi de ayni sekilde olursa 25 kilo alirim herhalde ne dersiniz?:KK43:(

Bu konuya benden sonra yazan olmamis , 28. Haftamdayim su anda ve 10 kg aldim simdiye kadar . 3 ayim var daha nerdeyse Bakalim kac kiloyla tamamlayacagim

Canım bende 22 haftalık hamileyim ve net 3 kg aldım umarım böyle azar azar giderde doğuma kadar 8 kg fln almış olurum çünkü zaten biraz kilolu hamile kaldım 70le hamile kaldım zaten:KK43:

55 ile hamile kaldım 85 ile doğuma gittim doğum yapalı 3,5 oldu 19 kilosunu verdim

bende 15.haftamdayım.3 kilo vermiştim 200 gram almışım:))))ilk bebeğimdede 19 almıştım ama bunda almayacağım çok dikkat ediyorum...

X