Tum yüz germe yaptirdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevgili mada buz konmadığını söylemişsiniz. Nedenini sordunuz mu? Çünkü derin plan amel olan çok arkadaşım var ve hepsine kondu. Sizin dr un yöntemi mi farklı isi acaba?
Bu arada amel ile ilgili açıklamalarınızı okuyorum okurken dikkatimi çeken konuları hemen soracağım ki unutmayayım. Bilgilendirmeleriniz için de özellikle teşekkür ederim
Evet buz uygulaması yapılmadı hatta şu elastik yüz bandajını da ilk günden sonra ya da ikinci günden sonra gerekli bulmuyor Ozan hoca.
Bası için dokuların yerleşimi için diye olduğunu düşündüğüm bir uygulama yüz bandı buz da kanama için ve ödem içindir. Kanama olursa olur zaten buz da onu durdurmaz bana göre. Ayrıca alt yüz yani derin plan operasyonunda böyle bir risk çok düşük. Bende herşey beklendiği olması gerektiği gibi oldu.
Bir de hat diye tanımladığım izi sormuşsunuz. Açıklamıştım orada .
Geriliyor çekiliyor değil mi en basit mantık ile düşünürsek.Bir yere de tutturuluyor sabitleniyor doku. Bunun yüzeyde bir yansıması olacak.Zamanla da doku kaynaşıp sabitlenen yer ile bütünleşince normal doğal formunu almaya başlayacak ve doğal halini alacak. Ne olacak.... Esneyecek . Esneyince izler yok olacak.
Tam da böyle oldu. Zaten dikiş varsa bile alt dokuda . İşte ben o hatların izlerini takıntı yapmıştım.Ozan hoca panik yok zamanla düzelecek dümdüz olacak demişti (:-) Beni tutmak ne mümkün. Hoca Allah tan sakin panik hali anlayan biri. Kolay değil yüzünüzü yapılandırıyor . Yüzlerce ameliyat yaptığı için tepkileri biliyor tabi (:-) Öyle de oldu düzeldi. Çok minik ışıkta farkedilen geçişler var onu da tesadüfen ışık yansımasından farkettim ve anladım ki iş ışığa kaldı ise her gün iyileşme devam ediyor ve gerçekten her geçen gün daha iyi oluyor. Potluk vs hiç bir şey yok.
Bu gerçekten büyük bir ameliyat. Saatler sürüyor . Özen isteyen bir operasyon.

Ben bu süreci yalnız geçirdim. Yanımda kimsenin olmaması da dezavantaj oldu. Beni sakinleştiren kimse olmadı yanımda Bu biraz da bizim seçimimiz bir arkadaşım dışında kimse bilmiyordu . Yalnız kalmak bizim tercihimiz oluyor.
Arkadaşım geldi eşiyle eve daha yeni. Eşi dikkat kesildi sürekli bana bakıyor. Gözaltı torbalarım alındı demiştim. Ödem var yüz hareketsiz olduğu için durdu durdu sen botoks mu yaptırdın demesin mi (:-) . En son yazın görmüştü beni. Yok bir ara vardı dememe kalmadı ben anladım botoks yaptırmışsın kaşların alnın hareket etmiyor demesin mi. Halbuki ödemden ve yüz tam iyileşmediği için hareketsizim. Bir bilse ağır inşaat harfiyat işine giriştiğimi

Eğer Chanel olmasaydı kötü hissederdim. Tek sakinleştiren o oldu. Beni hiç yalnız bırakmadı. Sürekli taciz girişimlerime katlandı :-)-) Sanırım o bir melek ..Evet sadece kanatları yok. Ayıp olmasın diye takmıyor olabilir :-)-)

Herkes bu buz işini çok önemsemiş çevremden de söyleyenler oldu. Bana yapılmadı. Şimdi düşünüyorum eğer çok katkısı yoksa hastayı yoran da bir şey. O ilk günkü halimi düşündükçe bir de ona nasıl dayanırdım bilmiyorum

Sinsirella ; Çok tatlısın .. Bıktığımı amannn yeter yaaaa ben sıkıldım gidiyorum dediğimi sanmışsın.Güldürdünüz beni. Yoook ben ilk muayeneye gittim zaten kararlı gitmiştim. Yani ameliyat kararımı verip gitmiştim. Öyle bir konuşayım görüşeyim gibi gitmedim. Ozan hoca güzelce ne gerekir ne gerekmez anlattı bana uğurlarken de. " size anlattıklarım önerdiklerim bence sizin için yeterli karar verir iseniz hangi doktora ameliyat olacağınıza da karar verirsiniz " demişti . Tabi ben o anda ameliyat günü rica ediciğim (:-) deyip ameliyat tarihimi de alıp çıktım.

Bırakmadım gördüğünüz gibi . Hatta pyz07 arkadaşın benim dikkatime şaşırmışlığı da vardı :-)-) Yazışır iken şak diye komplikasyon yaşayanlar cerrahları kim nereye ne yazılmış anında örnekliyordum.
Bunca çaba, emek, araştırma, illa ki sonuca erecekti. sıra bizde artık. :)

Sinsirella ; Çok tatlısın .. Bıktığımı amannn yeter yaaaa ben sıkıldım gidiyorum dediğimi sanmışsın.Güldürdünüz beni. Yoook ben ilk muayeneye gittim zaten kararlı gitmiştim. Yani ameliyat kararımı verip gitmiştim. Öyle bir konuşayım görüşeyim gibi gitmedim. Ozan hoca güzelce ne gerekir ne gerekmez anlattı bana uğurlarken de. " size anlattıklarım önerdiklerim bence sizin için yeterli karar verir iseniz hangi doktora ameliyat olacağınıza da karar verirsiniz " demişti . Tabi ben o anda ameliyat günü rica ediciğim :-)-) deyip ameliyat tarihimi de alıp çıktım.
Harikasınız, fıstık gibi olacaksınız eminim. Cesur ve kararlı insanlara çok hayranım. Öyle ki ben dogustan sarı ve incecik kaşlı yeryüzünde micro bleding’siz yaşayan tek kadınım o derece korkak biriyim:)

Harikasınız, fıstık gibi olacaksınız eminim. Cesur ve kararlı insanlara çok hayranım. Öyle ki ben dogustan sarı ve incecik kaşlı yeryüzünde micro bleding’siz yaşayan tek kadınım o derece korkak biriyim:)
Aynen ya brnde bı tek kendım sanıyorum hala 90 lar kası ıle dolasan. :KK66:) ıyıkı varsın sınsırella :)))) yalnız degılmısım ama bnmkı korkudan degıl yesıl mor kaşım olmasından cekındıgım ıcın. :KK66:) hem sende korkak degılsın karın germe gıbı bı operasyon her babayıgıdın harcı degıl

Aynen ya brnde bı tek kendım sanıyorum hala 90 lar kası ıle dolasan. :KK66:) ıyıkı varsın sınsırella :)))) yalnız degılmısım ama bnmkı korkudan degıl yesıl mor kaşım olmasından cekındıgım ıcın. :KK66:) hem sende korkak degılsın karın germe gıbı bı operasyon her babayıgıdın harcı degıl
Sen öyle san:) ameliyat gecesi ‘ ay tamam olma sen’ desinler diye ne mızık yaptım sabah hastanede doktora ayrı ameliyathanede ekibe ayrı ama yok kimse yüz vermedi resmen mecbur kaldım:) Ama ameliyat cıkışında ipler elime gecti ‘ay hadi bitti gitti işte’ diyenler dediğine pişman oldu ahaha:KK66:)

Bu bilgiler cok faydali . Ben de yurtdindan geliyorum. Maltepe civarinda bir otel ayarlamayi dusunuyorum ama otele gelince yuzumuze buz press gerekeirse nasil olacak otelde. Bu yuzden airbnb den bir ev mi bakmak gerek?
bir de refekatciniz var miydi? Refekatcisiz halledebilir miyiz? son olarak bana da resimlerinizi atar misiniz?
Otel o kadar iyidi ki ben telefon acip surekli buz istiyordum ve aninda geliyordu..
ama kimseye gorunmeyim kimseyle yuz yuze gelmeyim diyorsaniz ev daha mantikli tabiki .
Benim refakatcim yoktu malesef olsaydi tabiki daha iyi olurdu . Ama kendim herseyi halledebildim cok sukur.
Resimlerim acik albumde 🥰

Eğer Chanel olmasaydı kötü hissederdim. Tek sakinleştiren o oldu. Beni hiç yalnız bırakmadı. Sürekli taciz girişimlerime katlandı :-)-) Sanırım o bir melek ..Evet sadece kanatları yok. Ayıp olmasın diye takmıyor olabilir :-)-)
Ya ne kadar tatlisin canim arkadasim ♥️♥️🌹

Jelesec gittigin dr ları ve yaklaşık ücretleri bize de bildir desem kızar mısın:))
yok kızmam:)benim istediğim işlemler burun endo ikisi için görüştüğüm doktorlar aşa yukarı 6500 usd istediler geçmişte günü alıp iptal ettiğime pişmanım vardır bir hayır diyorum...meme karını mı yapan doktoruma buradan tanıştığım arkadaşım derin plan oldu 5 gün önce süreci iyi gidiyor korkum biraz hafifledi :) ama hala acaba var geçmez bu bende

yok kızmam:)benim istediğim işlemler burun endo ikisi için görüştüğüm doktorlar aşa yukarı 6500 usd istediler geçmişte günü alıp iptal ettiğime pişmanım vardır bir hayır diyorum...meme karını mı yapan doktoruma buradan tanıştığım arkadaşım derin plan oldu 5 gün önce süreci iyi gidiyor korkum biraz hafifledi :) ama hala acaba var geçmez bu bende
Ah ah keşke olsa da bitse. Ben de zamanlama yapamıyorum, iki kişiyle görüştüm daha fazla da dr görmek istemiyorum onu anladım. Rakam belirleyici olacak benim için.

Son düzenleme:
Ah ah keşke olsa da bitse. Ben de zamanlama yapamıyorum, iki kişiyle görüştüm daha fazla da dr görmek istemiyorum onu anladım. Rakam belirleyici olacak benim için.
Çok doktor kesinlikle kafa karışıklığı zaten biribirini çürütenlere de denk geldim:) kafana yatan 3 yada 4 dr gezip enine boyuna konuşup karar vermek en iyisi...fiyatlar çok uçmuş bu rakamlar ciddi rakamlar.

Çok doktor kesinlikle kafa karışıklığı zaten biribirini çürütenlere de denk geldim:) kafana yatan 3 yada 4 dr gezip enine boyuna konuşup karar vermek en iyisi...fiyatlar çok uçmuş bu rakamlar ciddi rakamlar.
Kesinlikle anormal rakamlar söylüyorlar olacak gibi degil, iyi tamam hadi verdik e sonrasında kafamıza alt yüz takılacak illa ki bu iş böyle cünkü, sonucta endoyla yarım iş yapılmıs olacak, ona nasıl yetişecegiz? Sanki para agacımız var da sezon başı meyva gibi hasat topluyoruz

Sinsirella ve diğer arkadaşlar ben hepinizi takip ediyordum zaten sizin de olmak istediğinizi biliyorum. Geciktim fazla da gecikmek istemedim yazmak için çünkü biliyorum o duyguyu. Büyük bir ameliyat bu basbayağı büyük :-)-) Uzun süren bir operasyon.Bunu niçin yazdım biliyor musunuz işte burası önemli. Yüz germe çeşit çeşit bir sürü farklı teknik var. Derin plan özel bir teknik herkes her cerrahın harcı değil . Başlı başına tek yapılmalı bence. Uzun ve uğraştırıcı bir operasyon. Yani cerrahın odaklanacağı bir ameliyat. Ne demek istedim özeti şu ; herşey aynı anda yapılmamalı Zaten çoğu cerrahın yapıyorum dediğine aldanmamak gerekiyor çünkü yapmıyorlar. Eğer derin plan smass dokunun tamirini istiyorsanız herkesin yapmadığını yapamadığını anlayacaksınız benim istediğim bu teknikti.
Ki e yaptırdınız, memnun musunuz?

Evet arkadaslar dinlenme sureci gecti ve yazayim dedim. sinsirella2020 sinsirella2020 ile dun bulustum keyifli muhabbetiyle dopingimi yaptim. Kanada dan Istanbul a surecimde beni hic yalniz birakmayan muthis guzel bir kadin 😁 Seni cok sevdim canim bu arkadaslik satirlarda kalmamaliydi ve kalmayacak 🥰

Bugun 6.gun boyun germeden olusan morluklar silinmeye basladi Bu arada forumsa okumustum agrim 4.gun kesildi agri kesiciyi biraktim diye. Birakmayin!!!! O odem azaltici ozellige sahip eger sizin doktorunuz da size Dolorex verdiyse tabii!

Aslinda ayri bir baslik acip insanlari Aydinlatmam lazim ama ben cok takip edemiyorum forumu. Ote tandan bu cok onemli bir bilgilendirme olacak ki!!!! Kitalar arasi yuz gerdirme surecinde goze alinmasi gereken surelerin onemi!!! Evet buna bir baslik acayim surecimi oraya yazayim. Ileride benim gibi Kanadadadan gelip yuz gerdirme planlayan varsa hayatini kurtarayim.

Sevgiler 💗

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X