Tüp bebeğe ilk randevu

Arkadaşlar merhaba yarın ilk tüp bebek merkezine muayeneme başlıyorum bu süreci birlikte yaşamak ve paylaşmak isteyenler burda toplanalım . Çok heyacanlı stresli ve endişeliyim şimdiden hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
Hayırlı olsun canım ❤️ Ben de başlıyorum muayene oldum cuma günü rahim filmi çektirip Haziran adetiyle başlayacağım insallah hepimiz için güzel olur insallah🥰

Kimler hangı sehirde hangı Dr ve merkez ile bakıyor yazarlarsa bızede fıkır olur

Adana başkent tayfun bey
Sorun oncesınde eşimdeydı
Ameliyat oldu sorun kalmadı
Sebepsiz dıye soylenıyır

Ben İstanbul bahçeci tüp bebek merkezi sabri beye randevu aldım , adetin 2.günü aldım özellikle .. hemen başlasın tedaviye diye 😇 hepimizin tedavisi hayırlı olsun . Benm amh 1.4 yaş 32 tüpler açık hormonlar normal eşimin de her şey normal ama morfoloji sorunu var (üroloji dr o kesin %3-4 arasıdır bizim laboratuvar katı çalışıyor deyip önemsemedi, aşılama da yaptılar önemsiz diye ama tutmadı) 15 aydır olmuyoordu

Bahçeciyi ben çok araştırdım başarı oranları yüksek ve oturmuş bi düzenleri olduğu söyleniyor ama İzmir de büyükşehir sonuçta iyidir orasıda . Sayı azlığı da vardı bizim biraz düzelttik onu , keçiboynuzu kürü ve proxced plus işe yaramıştı. Tüp bebek doktorları da proxed ve keçiboynuzu pekmezi önerdi tedavi öncesi

Bahçeciyi ben çok araştırdım başarı oranları yüksek ve oturmuş bi düzenleri olduğu söyleniyor ama İzmir de büyükşehir sonuçta iyidir orasıda . Sayı azlığı da vardı bizim biraz düzelttik onu , keçiboynuzu kürü ve proxced plus işe yaramıştı. Tüp bebek doktorları da proxed ve keçiboynuzu pekmezi önerdi tedavi öncesi
Biz de kullandık bunları ama sayı daha da azaldı eşimin öyle olunca tüp bebeğe başlayalım dedik biz de bahçeci iyi gerçekten buralarda yok o yüzden laboratuvar iyi diye biz de Memoriali seçtik :)

Biizmde erkek faktörü sayı az İzmir i İstanbul mu cok kararskızız regl ıyı bekliyorum
Bizim de sayı az sizin kaç ? Ve sebebi ne biliyor musunuz:) biz Isparta’da yaşıyoruz Antalya yakın diye burayı seçtik ama Ankara’da İstanbul’da da çok iyi klinikler var tüp bebekte laboratuvar çok önemliymiş

Bizim de sayı az sizin kaç ? Ve sebebi ne biliyor musunuz:) biz Isparta’da yaşıyoruz Antalya yakın diye burayı seçtik ama Ankara’da İstanbul’da da çok iyi klinikler var tüp bebekte laboratuvar çok önemliymiş
Evet en onemlısı embrıyplog ve 🔬 eşim 4 aydı tedavide sebebi yok hersey normal ıxım 600 bin civarı morofoloı vs ıyı dogal bekledik ama gerek yok beklemeye diye dusunduk

Evet en onemlısı embrıyplog ve 🔬 eşim 4 aydı tedavide sebebi yok hersey normal ıxım 600 bin civarı morofoloı vs ıyı dogal bekledik ama gerek yok beklemeye diye dusunduk
Aynen kuzum biz de öyle bizim de ml de 600.000 totaldw 5 milyon morfoloji 10.9 su ilk testte ikinci testte %88normal başlı çıktı doktor başarılı olacağımızı düşünüyorum dedi insallah🙏🏽

Çoğu açıldı canım
Burasıda da olmasa haberimiz olmayacak sanırım:))
Başladınız mı canım ben de evrak hazırlama asamasindayim daha bugün dahiliyeyi aradım randevu vermiyoruz dedi bayramdan sonra verileceğini söyledi.

Burasıda da olmasa haberimiz olmayacak sanırım:))
Başladınız mı canım ben de evrak hazırlama asamasindayim daha bugün dahiliyeyi aradım randevu vermiyoruz dedi bayramdan sonra verileceğini söyledi.
Biz başladık canım raporumuz yok ama bizim biz direk gidip başladık bizim gittiğimiz hastane sanırım mayısın ortasıydı hasta kabulüne başladı bahçeci Mayıs basında başlamış çoğu merkez açıldı yani ama rapor için bilmiyorum tabi

X