Tüp Bebek Merkezleri Tüp bebek 1. Deneme korkuyorum

Ayyyy çok güzel yaaa maşallah maşallah 🧿 Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🏼🤲🏼 Bu transfer sürecinde nelere dikkat ettin 😊 çay kahve vs.
Kahveyi günde iki fincan içtim çay günde 1 2 bardak maydanoz nane yemedim fazla baharattan kaçındım bol bol da su içtim 🥰

Bende sigara içiyorum ya nasıl yapacağım bilemiyorum bu süreçte çok azaltmıştım gerçi günde üçü geçmiyordum bakalım 🤔
Bende kullanıyordum transfere kadar da devam ettim transfer sonrası bıraktım hiç canım istemiyor çok şaşırdım hatta kokusundan rahatsız oluyorum eşim de kullanıyor kokusunu alınca tiksiniyorum cnm

İnşallah bekleyenlerin başına🥰benim de ikisi tuttu birinde kalp atışı olmadığı için tek devam etti çok şükür doğurdum 🥰
Sana bir soru sormak istiyorum şuan hala ilaç kullanıyorum ben ayın 4ünde kalp atışını duymaya gideceğim Allah izin verirse kısmetse 🙏 kullandığım iğneler ve ilaçları ne zaman bırakırım acaba sen ne kadar kullandın hatırlıyor musun cnm

Ayy ne güzel ya darısı başıma benim eşim içmiyor zaten 😅
Emin ol canın istemeyecek cnm bırakınca ben sabah nescafesiz kendime gelemezdim hiç içmiyorum canımda istemiyor transferden sonra sadece kahve istiyor canım kahveyi çok içen biriydim günde en fazla 2 bardak içiyorum sürekli canım istemesin diye yarımşar bardak içiyorum hem bizimkilere eşlik etmiş oluyorum hem çok içmemiş oluyorum zorlanmıyorum 🤣

Sana bir soru sormak istiyorum şuan hala ilaç kullanıyorum ben ayın 4ünde kalp atışını duymaya gideceğim Allah izin verirse kısmetse 🙏 kullandığım iğneler ve ilaçları ne zaman bırakırım acaba sen ne kadar kullandın hatırlıyor musun cnm
Hatırladım kadarı ile galiba kalp atışından sonra ya da 12. Haftadan sonra onlara gerek kalmıyor normal gebeler ile aynı durumda oluyoruz . normal vitamin takviyelerine geçiyor. İğneler progesteron falan mı yoksa kan sulandırıcı mi

Hatırladım kadarı ile galiba kalp atışından sonra ya da 12. Haftadan sonra onlara gerek kalmıyor normal gebeler ile aynı durumda oluyoruz . normal vitamin takviyelerine geçiyor. İğneler progesteron falan mı yoksa kan sulandırıcı mi
Hem kan sulandırıcı iğne hem de progestan kullanıyorum iğne olarak birde vitamın duphaston ve estrofem hap

Hem kan sulandırıcı iğne hem de progestan kullanıyorum iğne olarak birde vitamın duphaston ve estrofem hap
Kan sulandırıcıyi benim kanaman olduğu için başta kesmiştir . Pıhtılaşma sorunun varsa doğuma kadar da kullanilir. Progestan da genelde 12. Haftada bırakılır. Genel olarak 12. Haftada tüp bebek ilaçlari bırakılıyor tabi en iyisini doktorun söyler

Arkadaşlar elinde gonal f cetrotide merional olan varmı ihtiyacım var.ozelden yazabilirmisiniz ? 😔

Öncelikle ikizlerin için hayırlı uğurlu olsun 🥰 ya benimde transfer gününü saymasak 5.,gün oldu ama hiç belirti yok moralim çok bozuk
Çok teşekkür ederim belirti arama herkeste belirti olmuyor bazıları hiç belirti yaşamıyor ama pozitif çıkıyor o yüzden moralini bozma bence çok kişi duydum hiç belirti yaşamayıp pozitif sonuç alanları herkeste aynı belirtiler olmuyor ☺️

Kan sulandırıcıyi benim kanaman olduğu için başta kesmiştir . Pıhtılaşma sorunun varsa doğuma kadar da kullanilir. Progestan da genelde 12. Haftada bırakılır. Genel olarak 12. Haftada tüp bebek ilaçlari bırakılıyor tabi en iyisini doktorun söyler
Kanaman neden oldu peki kan sulandırıcıyı bana ayın 4 ünde keseceğini diğer ilaçları azaltacağını söylemişti doktor

Kanaman neden oldu peki kan sulandırıcıyı bana ayın 4 ünde keseceğini diğer ilaçları azaltacağını söylemişti doktor
Benim iki kese vardı . Keselerin birinde kalp atışı yoktu sanırım onu attim bı de pıhtılaşma sorunum yoktu . Kullandıkça lekelenme sürdü hemsiremiz daha fazla kullanmamı istemesi kestik bastan

Benim iki kese vardı . Keselerin birinde kalp atışı yoktu sanırım onu attim bı de pıhtılaşma sorunum yoktu . Kullandıkça lekelenme sürdü hemsiremiz daha fazla kullanmamı istemesi kestik bastan
Anlıyorum peki bir sorum daha olacak size bir mahsuru yoksa eğer ben kustuktan sonra kaşık ağrım oldu bugün ilk kere bu kadar kustum çok kasıldım acaba bu kasılmadan olabilir mi bu ağrılar normal mı suan 6.hafta 1 günlük kasık ağrım kusmadan sonra oldu

X