Tüp Bebek Merkezleri Tüp bebek 1. Deneme korkuyorum

Anlıyorum peki bir sorum daha olacak size bir mahsuru yoksa eğer ben kustuktan sonra kaşık ağrım oldu bugün ilk kere bu kadar kustum çok kasıldım acaba bu kasılmadan olabilir mi bu ağrılar normal mı suan 6.hafta 1 günlük kasık ağrım kusmadan sonra oldu
Bilmiyorum onu 🤗 kasik agrilari tutunduğu için olabilir belki daha erken ama rahim büyüdüğü için de olabilir . Doğru bilgiyi doktorun verir .

Benim iki kese vardı . Keselerin birinde kalp atışı yoktu sanırım onu attim bı de pıhtılaşma sorunum yoktu . Kullandıkça lekelenme sürdü hemsiremiz daha fazla kullanmamı istemesi kestik bastan
Ya aynı benim de öyleydi ayın 3 ünde kanamam oldu. Dr kesti oksaparı. iki kese birinde bebek gelişemedi diğerini 7 +3 te duyduk kalbini. Şimdi 8+3 oldum. Hala başlamadık iğneye bi sıkıntı olmaz inşallah korkuyorum

Ya aynı benim de öyleydi ayın 3 ünde kanamam oldu. Dr kesti oksaparı. iki kese birinde bebek gelişemedi diğerini 7 +3 te duyduk kalbini. Şimdi 8+3 oldum. Hala başlamadık iğneye bi sıkıntı olmaz inşallah korkuyorum
Başlaman gerekiyor muydu tekrardan yani pihtilasma durumu falan var mı ? Ondan sonra hiç kullanmadım ben ne corpasrin ne de igne

Başlaman gerekiyor muydu tekrardan yani pihtilasma durumu falan var mı ? Ondan sonra hiç kullanmadım ben ne corpasrin ne de igne
Canım dün sana cevap yazdım yine kanama oldu. Diğer bebeğin kesesi küçüldükçe olur dedi drum. Kanama da olduğu için asla başlatmıyor. İnşallah bebeğim sağlıklıdır artık olumsuz düşünmek istemiyorum. Bakın siz de doğurmuşsunuz🙏🏻 İnşallah bizde hayırlısı ile kucağımıza alırız🥰

Canım dün sana cevap yazdım yine kanama oldu. Diğer bebeğin kesesi küçüldükçe olur dedi drum. Kanama da olduğu için asla başlatmıyor. İnşallah bebeğim sağlıklıdır artık olumsuz düşünmek istemiyorum. Bakın siz de doğurmuşsunuz🙏🏻 İnşallah bizde hayırlısı ile kucağımıza alırız🥰
Küçüğünü kanama ile atabilirsin . Benim öyle olmuştu ya doktor demişti sağlıklı olan kese büyüdükçe küçüğünü baskılarmis bu da kanamaya yol açarmis içini ferah tut . Canlı kanlı örnek ben😂🥰 hatta aklım başımdan gitmişti o gün gece aniden bı kanamam olmuştu sıcak kan aktı resmen 😔 daha gebeliğin başında şapşal acil doktoru demişti ki kese goremiyom 🥺 kan verelim betanin artışına göre falan filan biseyler dedi anlamadım tâbi . Sonra betam artimisti çok şükür sabahına başka doktora gittik o da iki kese var birinde kalp atışı var birinde yok diye 🥺muhtemelen sağlıksız olan vücut tarafından atılıyor demişti.

Merhaba arkadaşlar
öncelikle tedavileriniz hayırlı uğurlu ve pozitif olur inşallah Amin..
Bende sigara kullanıyorum günde bi paket
ve tedaviye başlayacağım temmuz gibi
hiç anestezi almadım daha önce çok korkuyorum
siz ne kadardır içiyordunuz ve ne kadar içiyordunuz ?

Bende sigara içiyorum ya nasıl yapacağım bilemiyorum bu süreçte çok azaltmıştım gerçi günde üçü geçmiyordum bakalım 🤔

Bende kullanıyordum transfere kadar da devam ettim transfer sonrası bıraktım hiç canım istemiyor çok şaşırdım hatta kokusundan rahatsız oluyorum eşim de kullanıyor kokusunu alınca tiksiniyorum cnm

Merhaba arkadaşlar
Merhaba ben iki günde bir paket içiyordum bazen nadir durumlarda günde bir paket bile olabiliyordu tedaviye başladığım zaman dünde en fazla dört tane içtim, şu an hamileyim son sigaramı transfer günü transfer yapılmadan önce içmiştim,ilk üç dört gün sigarasızlık baya zorluyor ama daha sonrasında alışıyorsun aklına tedavide çektiğin zorluklar ve içinde bir can olduğu gelince aklına bile gelmiyor,anestezi konusu ise şöyle ağır bir anestezi yapmıyorlar uyandığın zamanda pek öyle sersemleşmiyor insan ağır olmadığı için merak etme :)

Merhaba arkadaşlar
Ben yaklaşık 13 senedir içiyordum

X