Tüp Bebek Merkezleri Tüp bebek 2022 ekim transfer olacaklar

İşte bu da kötü sebebini bilmemek bir şey yapılmıyor çünkü. Transfer olduğunuzda kü rahim kalınlığınızı hatırlıyor musunuz ve hazır değilse söylüyorlar mı acaba
Tabiki söylüyorlar benim geçen ay trasferim iptal oldu doktorun dedi 3 çizgiyi net görmek istiyorum dedi iptal etti normalde 8mm ile trasfr yapan varmış ama ben sana yapmam dedi

Benim ilk denemem yaşımda küçük diye sanırım ne genetiğe yollandı ne mikrobik yapıldı . Direk toplandı ve donmuş embriyo ile transfer yapılacak. 14 ağustosta toplanmıştı 8 Ekim transfer tarihi. Yalnız dr unda benimde çok şaşırdığımız şey 28 yumurtadan 3 tane 5. Güne gelebildi ve çok az sayı olarak. Ayrıca embriyolar orta kaliteymiş. Sanırım 28 yumurtadan 3 adet çıktığı için bu kadar umutsuzum. Beklediğimiz gibi olmuyor bazı şeyler. Ve bu tutmazsa devamında ne yapacağımı bilmiyorum
Selam canm lütfen umutsuz olma sorunumuz aynı, benim tam 9 tane yumurtam 5.gün için takip ediyorlardı bir tanesi bile gitmedi, sadece Birtane 3.gün embriyom var ve tek umudum. Beni daha iyi anlarsın erkek faktörlü olunca tese falan masraflar çok daha fazla oluyo şimdi borcun altına girdik Allaha dua ediyorum Ya Rabbim sen o tek embriyo mu bana bağışla

Selam canm lütfen umutsuz olma sorunumuz aynı, benim tam 9 tane yumurtam 5.gün için takip ediyorlardı bir tanesi bile gitmedi, sadece Birtane 3.gün embriyom var ve tek umudum. Beni daha iyi anlarsın erkek faktörlü olunca tese falan masraflar çok daha fazla oluyo şimdi borcun altına girdik Allaha dua ediyorum Ya Rabbim sen o tek embriyo mu bana bağışla
Bizim de tese spermi dondurulmuş. Benden de 8 tane toplandı, 3. Gün 5 tane vardı 5. Gün 2 tane vardı. Pgtden sadece 1 i sağlıklı geldi, 1 tane kalmış oldu.

Merhaba bayanlar nisan ayında 6 tane beşinci gün dondurulmuş embriyo var ve ekim 10 da transferim var sizlerle burdan haberleserek bu süreci devam ettirmek banada iyi gelicektir diye düşündüm ve dahil oldum hakkımızda hayırlısı olsun inşallah aynı yakın tarihlerde varmı transfer olcak olan

Merhaba bayanlar nisan ayında 6 tane beşinci gün dondurulmuş embriyo var ve ekim 10 da transferim var sizlerle burdan haberleserek bu süreci devam ettirmek banada iyi gelicektir diye düşündüm ve dahil oldum hakkımızda hayırlısı olsun inşallah aynı yakın tarihlerde varmı transfer olcak olan
Hayırlı olsun benim de çarşamba günü belli olacak transfer günüm ya 8 ya 10 ekim 🤗

Evet inşallah pozitifi görürüz 🙏 hangü hastanede oluyor tedavi doktorunuz kim ?
Ben çok korkuyorm ya hüsrana uğramaktan, hep negatif şeyler geliyo aklıma😪bide dün başladığım progestan iğneler canımı acıtmaya başladi göbeğimi elleyemiyorm 😑iyice duygusala bağlıyorm

Ben çok korkuyorm ya hüsrana uğramaktan, hep negatif şeyler geliyo aklıma😪bide dün başladığım progestan iğneler canımı acıtmaya başladi göbeğimi elleyemiyorm 😑iyice duygusala bağlıyorm
İğneler gerçekten çok zorluyor. Bu yüzden ben fitil kullanıyorum haftada 2 gün kalçadan iğne oluyorum. Pozitif düşünelim pozitif olsun negatif düşünmenin hiç bir yararı yok🥹

İğneler gerçekten çok zorluyor. Bu yüzden ben fitil kullanıyorum haftada 2 gün kalçadan iğne oluyorum. Pozitif düşünelim pozitif olsun negatif düşünmenin hiç bir yararı yok🥹
Ben sabah akşam kullanıyorum iğneyi ama daha 2 gündür başladım göbeğimi elleyemiyorm nolcak böyle bide iğneyi batıramıyorm zorlanıyorum off😪

Bende yarın kontrole gideceğim kızlar, duruma göre 8 veya 19 transfer olacağım hakkımızda hayırlısı olur inşallah

Canim ben aslinda birazda o yüzden tutunmadigiki düşünüyorum çünkü doktorum bana önce rahim ince dedi sonra ölçtü 8mm çıktı ve transferi yaptı gecen gittigimde konuştuğumda da rahim hazir olmadigi zaman erteleme şansımız var donmusta dedi bence yumurtalarim zarar görmesin diye transferi yaptı doktorum iptal edemedi diye düşünüyorum yoksa en az 8 olmasi gerekiyor diyorlar bence benim kalinligim azdi ve o yuzdem tutunmadi buna bagliyorum baska bisey bulamiyorum çünkü 😂
Evet bende öyle duymuştum minimum 8 diye valla ben anlamadım şimdi dr dayım sıra bekliyorum bakalım kaç mm oldu

Amin inşallah sağlıkla kavuşursunuz evet her şey çok maliyetli maalesef. bende şimdi hastanedeyim dr u bekliyorum kanda progeston çok düşük çıkmış nolucak bilmiyorum

Eklentiler

• 5D6B44CB-7C6F-437C-AF23-5F59814B56EB.jpeg
    5D6B44CB-7C6F-437C-AF23-5F59814B56EB.jpeg
    73,7 KB · Görüntüleme: 31
Amin inşallah sağlıkla kavuşursunuz evet her şey çok maliyetli maalesef. bende şimdi hastanedeyim dr u bekliyorum kanda progeston çok düşük çıkmış nolucak bilmiyorum
Bana hemşire hanım dediki eğer değerinde sıkıntı çıkarsa bir sonraki aya kalıyor transferiniz, inşallah öyle olmaz ya ilaç falan verirde dengeler inşallah

Geçmiş olsun canım umarım tez vakitte herşeyin düzene girer bende folik asit iciyorum onu kesme demisti doktorum bugün hastalandım cuma kontrole gidecegim bakalim sorun cikmazsa tekrardan baslicam Allah'ın izniyle 🤗
Amin cnm çok teşekkür ederim , cumartesi kontrole gittim 05 ekimde estrofeme başlayacağız bu defa 20 gün kullanacağız 25 ekimde kontrol ona göre 5-6 gün sonra da transfer günün dediler. Hayırlısı bakalım 🙏😊

X