tüp bebek 2023 anneleri

Merhaba benimde 31 Ağustos transferim oldu. 9 eylül 40
12 eylül 180
16 eylül 980 olarak arttı betalar.
26 eylül 6. Haftada kalp atısı ve kese gördük alttan Muayneyle.
10 ekim de 8 haftalık oluyorum ikinci kontrolum var kalp atımı duyarız bu sefer çünkü ilk muayenede bebek çok kücük ısı dalgası ile kalp atımı Duyuyuprz buda bebeğe zarar verir diye sadce ekrandan kalbini gösterdi pıy pıt atıyordu 🙏 Allahım kimsenin içinde bırakmasın bu duyguyu

Arkadaşlar merhaba, bende 2023 tüp bebek annesi olacam inşallah
16 eylül de 2 adet dondurulmuş 5.gün 1.kalite embriyolarım transfer edildi
10.gün 760
12.gün 2076 cıktı değerlerim. Benim ikinci tüp bebek denemem, ilkide ilk seferde tuttu 6 buçuk yaşında bi oğlum var, inşallah bu bebiside sağlıkla kucağınıza alırız. Allahım herkesin evladını bağışlasın, kimsenin gözünü gökte koymasin
İkiz olabilir mi☺️

ÇOK ACİL YARDIM
Arkadaşlar yumurta toplama işlemi sonrası "lunitus fitil" kullanmaya başladım ama beceremiyorum. Fitili yerleştirmede sorun yaşıyorum vajinal kuruluk sebebi ile ve canım acıyor çok, tam yerinede girmiyor. Allah aşkına kullananlar nasıl yapıyor yardımcı olabilir mi?

Canım çok merak ettim seni ne oldu? İNŞALLAH kalp atışını duymuşsundur🤲
Maalesef güzel haberlerim yok..tek güzel yani hayatımda ilk defa anne olmayi az da olsa deneyimlemis olmam..bunun içinde çok şükür..üzüldüm elbette ama 43 yaşımda kendimi teselli edecek başka mantıklı birsey aklima gelmiyor..inşallah sizler bu duygularin tamamini yaşar ve harika anneler olursunuz...merak ettigin için de ayrıca teşekkür ederim sagol canim..

ÇOK ACİL YARDIM
Arkadaşlar yumurta toplama işlemi sonrası "lunitus fitil" kullanmaya başladım ama beceremiyorum. Fitili yerleştirmede sorun yaşıyorum vajinal kuruluk sebebi ile ve canım acıyor çok, tam yerinede girmiyor. Allah aşkına kullananlar nasıl yapıyor yardımcı olabilir mi?
Ben kullanıyorum canım 3aydır kullanıyorum 2gün dür bıraktım canım ilacı koymadan o itme aletini bir az ıslat

Maalesef güzel haberlerim yok..tek güzel yani hayatımda ilk defa anne olmayi az da olsa deneyimlemis olmam..bunun içinde çok şükür..üzüldüm elbette ama 43 yaşımda kendimi teselli edecek başka mantıklı birsey aklima gelmiyor..inşallah sizler bu duygularin tamamini yaşar ve harika anneler olursunuz...merak ettigin için de ayrıca teşekkür ederim sagol canim..
Ne deyimki canım çok çok üzüldüm 😟😟😟Rabbim en kısa zaman da sevindirsin senide Allah isteyen her kese nasip etsin İnşallah Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın sakın umudunu kayb etme Bi daha dene tıp çok irellemiş eski zaman deyil şükür şimdi her şeyin çaresi var önce Allah sonra doktorlar sağ olsunlar imkansızı başarıyorlar tabiki Allahın isteyiyle hiç umudunu kayb etme yaşınıda sorun etme kendine

Ne deyimki canım çok çok üzüldüm 😟😟😟Rabbim en kısa zaman da sevindirsin senide Allah isteyen her kese nasip etsin İnşallah Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın sakın umudunu kayb etme Bi daha dene tıp çok irellemiş eski zaman deyil şükür şimdi her şeyin çaresi var önce Allah sonra doktorlar sağ olsunlar imkansızı başarıyorlar tabiki Allahın isteyiyle hiç umudunu kayb etme yaşınıda sorun etme kendine
Çok teşekkür ederim destegin icin. Umudumu kaybetmedim tabi ama hayal kırıklığına ugrama ihtimalini aklımdan cikaramiyorum. Tıp ilerledi ve hatta bu ileri Tıp sayesinde hamile kalmistim ama tip kadar doktor da çok önemli. Bir kez daha tüp bebek deneyeceğiz gibi görünüyor. Ama şefkatli gerçekten hastasiyla ilgilenen bir doktor nereden buluruz bilemiyorum. Vücudum zaten şu anda bunlara hazır değil ama zamani gelince önce düzgün bir doktor bularak bende hayalime kavusabilirim:)

X