Tüp bebek 2023 Ocakta transfer olup Eylül'de doğum bekleyenler... Tek ve ikiz bekleyenler...

Hilal911

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2023
92
192
39
Merhaba arkadaşlar 2023 Ocak ayında transfer olup pozitif sonuç alanlar musmutlu sürecimizi eylüle kadar birlikte geçirelim inşallah. Tavsiyeler, sorular, bilgi paylaşımı ile güzel bir gebelik için birbirimize yardımcı olalım.
Mesela
Çatlak önleyici tavsiyeler kremler yağlar
Cinsiyet öğrenme dönemi
Doğum çantası hazırlığı
Bebek alışverişinde alınmalı ve alınmamalı olan şeyler
Normal ve sezaryen doğum kararı
İkiz gebelikle ilgili soru ve tavsiyeler
Doğum sonrası tavsiye ve bilgi paylaşımı
Kilo verme...

Öncelikle kaç haftalık tek/ikiz gebelik bekliyoruz, tahmini doğum nezaman bunu paylaşalım hadi bakalım

Herkese sağlıklı mutlu gebelikler dilerim.

Benim ilk gebeliğim yaşım 37, 1 aşılama 2 tüp bebek ve ilk transferim. 3. Gün embriyosu dondurulup 1 ay sonra transfer edildi. Dr. Aret kamar, merkez: İstanbul tüp bebek.
Şuan 4,5 uncu haftam yani transferin 17. Günü. 3 idrar testi 3 kan testi pozitif aldım. Üçüncü kanda HCG değerim dün 1323tü, bugün iki kese gördük çok şükür iki hafta sonra kalp atışı inşallah. Muhtemel doğum Eylül'ün ilk ya da ikinci haftası. Normal doğum temenni ediyorum. 🤲🤲🤲

Benim ilk gebeliğim yaşım 37, 1 aşılama 2 tüp bebek ve ilk transferim. 3. Gün embriyosu dondurulup 1 ay sonra transfer edildi. Dr. Aret kamar, merkez: İstanbul tüp bebek.
Şuan 4,5 uncu haftam yani transferin 17. Günü. 3 idrar testi 3 kan testi pozitif aldım. Üçüncü kanda HCG değerim dün 1323tü, bugün iki kese gördük çok şükür iki hafta sonra kalp atışı inşallah. Muhtemel doğum Eylül'ün ilk ya da ikinci haftası. Normal doğum temenni ediyorum. 🤲🤲🤲
Maşallah tebrik ederim canim. Ne zaman transfer olmustun

Merhaba arkadaşlar 2023 Ocak ayında transfer olup pozitif sonuç alanlar musmutlu sürecimizi eylüle kadar birlikte geçirelim inşallah. Tavsiyeler, sorular, bilgi paylaşımı ile güzel bir gebelik için birbirimize yardımcı olalım.
Mesela
Çatlak önleyici tavsiyeler kremler yağlar
Cinsiyet öğrenme dönemi
Doğum çantası hazırlığı
Bebek alışverişinde alınmalı ve alınmamalı olan şeyler
Normal ve sezaryen doğum kararı
İkiz gebelikle ilgili soru ve tavsiyeler
Doğum sonrası tavsiye ve bilgi paylaşımı
Kilo verme...

Öncelikle kaç haftalık tek/ikiz gebelik bekliyoruz, tahmini doğum nezaman bunu paylaşalım hadi bakalım

Herkese sağlıklı mutlu gebelikler dilerim.
6 ocaktda transfer oldum ve cok şukur tutdu. 25 ocakda kese görmeye gedecem.şimdi ben kaç haftalık hamile sayılıyorum ?

6 ocaktda transfer oldum ve cok şukur tutdu. 25 ocakda kese görmeye gedecem.şimdi ben kaç haftalık hamile sayılıyorum ?
Son adet tarihinden hesaplayacaklar doğumu ama 2 haftadır vücudunuzda olduğu için iki haftalık gebesiniz ama bebek 3-4 haftalık sayılacak

Maşallah tebrik ederim canim. Ne zaman transfer olmustun
6 ocaktda transfer oldum ve cok şukur tutdu. 25 ocakda kese görmeye gedecem.şimdi ben kaç haftalık hamile sayılıyorum

Bide bi sorum olucakti. Kizlar , peki transferden sonra tutunduktan sonra bebek cinsel iliski icin ne kadar beklediniz?

Bende cuma günü gördüm keseleri, önümüzde ki cuma kalp atislarini duyacagiz Allahin izniyle🤲

Merhaba, 7 ocak transferim.
Bugün 14. Günüm.
12. Gün sonucum 700,
14.gün sonucum 1900. Kese için ayın 28ine gün verdiler. 3 tane 6.gün embriyosu transfer edilmişti.Sizce beta değeri birşeyi gösterir mi tek ya da çoğul diye?

Merhaba, 7 ocak transferim.
Bugün 14. Günüm.
12. Gün sonucum 700,
14.gün sonucum 1900. Kese için ayın 28ine gün verdiler. 3 tane 6.gün embriyosu transfer edilmişti.Sizce beta değeri birşeyi gösterir mi tek ya da çoğul diye?
Yani kismen, ama kesin olarak usg de görünür,bazen geç goeunuyor ikizler

Merhaba
Yaşım 37 benimde endometriosiz adenomiyosis çok sayıda miyomla ilk transferimde başarısız olmama rağmen 2 ocakta yapılan 2. Transferde 2 tane 5. Gün embriyosunda pozitif sonuç gördük çok şükür 8. Gün yaptığım kaset testte gebelik görülmemişti 10. Gün beta 60 12. Gün beta 160 çıktı 24 ocakta kese kontrolü var hepimiz inşallah sağlıklı sıhhatli kucağımıza alırız bebeklerimizi ❤️

Merhaba
Yaşım 37 benimde endometriosiz adenomiyosis çok sayıda miyomla ilk transferimde başarısız olmama rağmen 2 ocakta yapılan 2. Transferde 2 tane 5. Gün embriyosunda pozitif sonuç gördük çok şükür 8. Gün yaptığım kaset testte gebelik görülmemişti 10. Gün beta 60 12. Gün beta 160 çıktı 24 ocakta kese kontrolü var hepimiz inşallah sağlıklı sıhhatli kucağımıza alırız bebeklerimizi ❤️
Hayirli olsun, ayni gün transfer olmuşuz. Ben kese gördüm darisi başina ins

X