Tüp bebek 2023 Ocakta transfer olup Eylül'de doğum bekleyenler... Tek ve ikiz bekleyenler...

3. Gün embriyosu ise gözükmemiş olabilir bence kan verin bazı insanların kanda pozitifken bile idrarda gözükmüyor burda çok okudum kan verip netleştirebilirsiniz
5 gün embriyosuydu cnm . Doktorum 15. Gün istiyor illa kanı bende bekleyemedim idrar testi yapayım bari çıkarsa gider kan veririm dedim ama 😢😢

Merhaba arkadaşlar bende sizler gibi Şubat başı transfer oldum.
10. Gün 67
12.gun 117
14.gun 200 oldu değerim. Böyle %78-%80 artışla sağlıklı gebelik yakalayan var mı aranizda? Endişeleniyorum biraz

Merhaba bende ikiz gebelik ama kanamam var doktor hastaneye yatsanda bişey yapılmaz dedi ne bilim aklıma takıldı kanamada bişey yapilmiyormu

Merhaba
Yaşım 37 benimde endometriosiz adenomiyosis çok sayıda miyomla ilk transferimde başarısız olmama rağmen 2 ocakta yapılan 2. Transferde 2 tane 5. Gün embriyosunda pozitif sonuç gördük çok şükür 8. Gün yaptığım kaset testte gebelik görülmemişti 10. Gün beta 60 12. Gün beta 160 çıktı 24 ocakta kese kontrolü var hepimiz inşallah sağlıklı sıhhatli kucağımıza alırız bebeklerimizi ❤️
sizin Degerler normal dimi yani olmasi gereken bu benim bugun 8. Gunum test verdim 108 cikti fakat doktor cok dusuk dedi modum dustu saglik ocagi doktoru acaba nie ole dedi

Benim ilk gebeliğim yaşım 37, 1 aşılama 2 tüp bebek ve ilk transferim. 3. Gün embriyosu dondurulup 1 ay sonra transfer edildi. Dr. Aret kamar, merkez: İstanbul tüp bebek.
Şuan 4,5 uncu haftam yani transferin 17. Günü. 3 idrar testi 3 kan testi pozitif aldım. Üçüncü kanda HCG değerim dün 1323tü, bugün iki kese gördük çok şükür iki hafta sonra kalp atışı inşallah. Muhtemel doğum Eylül'ün ilk ya da ikinci haftası. Normal doğum temenni ediyorum. 🤲🤲🤲
Merhaba, hayırlı uğurlu olsun öncelikle. Bir şey sormak istiyorum. Yumurtayı topladıkları günden sonra neden 3 veya 5. Gün değil de 1 ay sonra transfer yaptılar. Herkeste mi böyle oluyor acaba diye merak ettim

Donmuş embriyonun tutunma ihtimali daha yüksek olduğu görüşünde aret bey ve anne karın içinin iyileşip tutunmaya daha elverişli olduğunu da düşünüyor 1 ya da 2 ay sonra yapıyor nakli

X