Tüp Bebek Bölümümüze Özel Listemiz!

hangi doktora gidiyorsun acaba..
bende bahçeciye karar verdim de
müstecep bey'e gidiyorum. benim için dr a ısınmakta çook önemli. ben sevdim şahsen. 2 hafta önce gittim bana tarlusal verdi. pazar günü ilacım bitti testleride yaptırdım adet olmayı bekliyorum şimdi. 2. günü gidicem kısmetse bikaç gün sonrada yumurta toplama işlemi yapılacak. güvenç beyi de çok övüyorlar müstecep beye gitmeseydim ona giderdim. ama ısındığım için değiştirmeyi düşünmüyorum.

Merhaba bende bahçecide yaptırdım Ekimde ilk deneme olumsuz. Daha doğrusu embriyo tuttu ama kalitesi düşük old için düştü hemen. Ondan sonra adet düzenim bitürlü toparlanamadı 20 gün üzeri adet görüyorum. Bu ay düzene girerse tekrar yaptırmak istiyorum.

Bende yeni başladım iki tüpüm tıkalı.ve iki adet çikolata kisti aldırdım.yeni tüp bebek tedavisine basladım şimdi dogum kontrol hapı verdiler hayırlısı hepimiz için

31 Yaşındayım Amh değerim 0,40 7 ayda 3 döllenmiş yumurta elde edilmiş ve dondurulmuştu. 3.gün embryosu olarak 8 Mayıs tarihinde transfer yapıldı. Fakat sonucum maalesef negatif oldu. Doktorumla yapmış olduğum görüşmede 2.denememizde de yüksek olasılıkla negatif sonuç alacağımızı söyledi. Hatta 2.denemeyi yapmamızda ısrar edip 3.sünde yumurta donasyonu kullanmamızı tavsiye etti. Fazlasıyla umutsuzluğa kapıldım ne yapacağımı bilemez haldeyim.

merhabalar,

bende varım =) 37 yasındayım 6 yıllık evlıyım ve sebepsız ınterfılıte gecen sene ılk denemem konya novafertıl dılek ıncesu sonuc negatıf oldu malesef... suanda yenıden 2.ci ye baslıyoruz ızmır ege unıversıtesı ege hanıma gıdıyorum.. hepimiz için hayırlısı olsun ıns.. :dua::dua::dua::dua:

31 ağustos transfer tarihi tek embriyo dondurulmuş beşinci gün inşallah tutunur.

9. Yılımız bitti eşim azospermi (kistik fibrozis taşıyıcısı) ben de bir şey bulamadılar
Centrum tüp bebek merkezi Ankara Recai hoca 5. Deneme dondurulmuşlar sayılırsa 7. Olacak....

A
31 ağustos transfer tarihi tek embriyo dondurulmuş beşinci gün inşallah tutunur.

9. Yılımız bitti eşim azospermi (kistik fibrozis taşıyıcısı) ben de bir şey bulamadılar
Centrum tüp bebek merkezi Ankara Recai hoca 5. Deneme dondurulmuşlar sayılırsa 7. Olacak....
Allah emeklerimizi bosa cikarmasin hayirlisi inş saglikla guzel haberler aliriz.. 5.ci embrio sansi yuksek diye okudum bir cok kisi yazmis busefer sans bizden yana inaniyorum mutlaka sonucunuzu merk ediyorum yazin olurmu

X