Tüp Bebek Bölümümüze Özel Listemiz!

Merhaba bende 25Nisanda Ankara Başkent Üni.de 4.tüp bebek denememi yaptırdım.4 gün önce hamile oldugumu ögrendim.30.yaşındayım.yumurtalıktan açık ameliyat geçirdim ve tek overim alındı.bu nedenle tüp bebek yaptırdım.Tüp bebek için doktor arayanlar varsa dünyanın en merhametli insanı dr. Hulisi Bülent Zeyneloğluna gidip tereddüt etmeden tedaviye başlayabilirler.

Merhaba kızlar uzun bir tedavi surecinden sinra nihayet 18 mayista transferim gerceklesti dun ve bugun dayansmayip idrar testi yaptim 8.gun olan prodictor diye bi marka ondada bugunkinde de negatif..ona rsgmen kan verdim bskalim ne cikicak..bu ikinci tupbebek denemesi yinede 12.gunu gormek isyiyorum ama icim de bibgarip olmadi degil :KK43: bugun kardesimin dugunu var kendimi birakmak istemiyorum kimseylede bisey paylasamiyorum ama yikildim Tevekkulum tam ama anne olmayi okadar istiyorum ki..bni en iyi sizler anlarsiniz sanirim..pek bilmem bu durumlari ama bnm ki 2 hucreli galiba bu konuda fikri olan var mi belki 3 4 gune hersey degisir ALLAHIM buyuk..

8.gün çok erken bende 4.tüp bebek denemem 3.kez yaptırdıgımda hic idrar testine bakıtmadım.dayanamadım bu sefer 10.gun baktım okdr silikti 2 çizgi yani 8.gün çok zor.moralinizi bozmayın.keşke kan testi yaptırmasaydınız benim degerler 16.gün bugün kendine zor geldi :)

Ya ne bileyim daanamadim iste yarin test gunum ama hic umidim yok :KK43: kanama falan hic birsey olmadi hani yerlesme kanamasi falan oluyo ya olmadi agri falan da yok :KK43:

merhabalar.
Benide listeye eklermisiniz 5. denemem çikolata kistim var. 32 yaşındayım bahçeci fulyada tedavi oluyorum.cd 56 ve era testlerim yapıldı. embiriyolarım yurt dışına gitti ve 5 embiriyodan 3 ü transfere uygun olarak göndü.17 haziranda transferim gerçekleşti bende test günü bekliyorum.

• Beğen
Reactions: 9ay
Merhabalar beni de ekler misiniz listeye.. Bahçeci fulyadayım ilk denemem 27 yaşındayım pcos luyum.. Yarın kısmetse dondurulmuş transferim var

Merhaba... Yaşım kırk, ilk denemem, İzmir İrenbe'de oldu, transferimin ikinci günü, sol kasığımda batmalar başladı:) Beni de eklersiniz, teşekkürler...

Sebebi yazmamışım, hiçbir sebep bulunamadı,yaşım ileri olduğu için tüp bebek yapıldı.

Merhabalar, Listede 81. sıradayım. 1,5 sene önceki İlk denemem negatifti, 2. denememde pozitifi gördüm çok şükür. Aynı merkezde donmuşlarımızla tekrarladık. Mart 2017 doğum olacak inşallah. Dilerim tüm isteyenler bir an evvel kavuşsun bebeklerine. Sevgiler.
( E egunal listeyle hala ilgilenebiliyorsan diye güncelleme yollamak istedim.)

Beni de ekler misiniz listeye 2. Deneme ilk denemeden oglum var inşallah 2.deneme de kardes olur kuzuma.:emir_bebek:
bursa acibadem yas 31 opu olmadı daha tedavi aşamasındayim sebebi erkek infertilitesi
Rabbim Her isteyene sağlıklı bebisler versin:dua:

Listeye beni de ekleyin lutfen.ilk denemem.27 yasindayim.kayseri acibadem de yaptirdim.4 agustosda embriyo transferi yapildi.infertilite sebebi polikistik over ve morfoloji.rabnim hepimize hayirlisi ile nasip etsin ins

Merhabalar beni de ekler misiniz listeye.. Bahçeci fulyadayım ilk denemem 27 yaşındayım pcos luyum.. Yarın kısmetse dondurulmuş transferim var
Sizin sonuç çıktımı acaba? İnşallah olumlu olmuştur. Bende orada denemeye başladım ama transfer için bir ay bekletecekler

Sizin sonuç çıktımı acaba? İnşallah olumlu olmuştur. Bende orada denemeye başladım ama transfer için bir ay bekletecekler
Maalesef negatif oldu denememiz.. Hayırlısı olsun sizin tedaviniz de.. Genellikle 1 ay bekletiyorlar

Ben; ocak 2015 ten itibaren Acıbadem Kayseri Hastanesinde Dr Turgut Aydına 2 kez tüp bebek için tedaviye başladım. İlk tedavime adetin 5. günü başlattı. Doğru olan uygulama adetin 2. günü ilaç tedavisi başlanırmış. 5. günde bana yüklenen yoğun ilaçlarla 5 yumurta oluştu 3 ü döllendi. Sonuçlar olumsuz.
Daha sonra İstanbulda gittiğim tüm dr.lar tedavinin 2. gün başlanması gerektiğini söylediler.
Hem vücuduma, hem emeğimize ve paramıza yazık günah değil mi? Hastanenin kotasını yükseltmek için; insanların en hassas duygularından faydalanılmamalı. Turgut Aydın çok yumuşak davrandığından, hemşireleri de lakayıt ve dikkatsizler. Tavsiye etmiyorum, boşa zaman ve para kaybı…

X