Tüp bebek doktoru arıyorum

Bahçeci iyi ama çok kalabalık birazda pahalı diye biliyorum, yasemin çekmez var onu araştırabilirsiniz

Ben tedaviye başladığım da 33 yaşında idim alkol sigara geçmişim var idi ilk tedaviye başladığımda doc bir doktor tedavi etti direk tüp bebek ilaçları ile başladım tek kullandığım vitamin de folik asit idi 3 adet 5. Gün embriyosu 2 adet 6. Gün embriyosu oluştu 5. Gün embriyolarını transfer ettik negatif sonuç aldım son kalan 6. Gün embriyoları da transfer edip olumsuz olursa başka bi tüp bebek merkezine geçerim diyordum bu son kalan 6. Gün embriyosu transfer için merkeze gittiğimde doc olan doktorumun o hastaneden ayrıldığını öğrendim hemşireler de aynı hastanenin profu ile yani Cem bey ile görüştürdüler beni Prof olan doktor da kalan 6. Gün embriyoları transfer etmek istemediğini söyledi yeniden tedavi etmek istediğini söyledi fiyatta yardımcı olacağını söyledi bizde kabul ettik bu yeni tedavi de sigara alkol geçmişim olduğu İçin glutatyon isimli bir vitamini damar yolundan uyguladı yanında da 10 tane vitamin takviyesi verdi 2 ay boyunca hepsini kullandım ve yumurtalarım toplandı bu sefer 7 adet 5. Gün embriyom oluştu hiç 6. Gün embriyo oluşmadı ertesi ay hemen transfer yapıldı şükürler olsun ki ilk transfer de pozıtıf sonucu aldık vitaminlerden mi dir nedir hamileliğim de çok rahat geçti yaz boyu ful denizde idim hiç denizden çıkmadım doğumdan bir gün önce bile dışarda geziyordum bir müddet te sigaraya devam ettim şimdi kızım 2 aylık

Şimdi kuzenim benim tavsiyemle Cem beyde tedavi oluyor güncel fiyatları o biliyordur ona sorarım
Teşekkürler dediğiniz doktora bakacağım ben 4 deneme yaptım ilki tuttu ama 8 haftalık kaybettik diğer 3 deneme biri çift embriyo olduğu halde tutmadı iyi bir doktor bulmak çok önemli boşu boşuna zamanımız gidiyor

Teşekkürler dediğiniz doktora bakacağım ben 4 deneme yaptım ilki tuttu ama 8 haftalık kaybettik diğer 3 deneme biri çift embriyo olduğu halde tutmadı iyi bir doktor bulmak çok önemli boşu boşuna zamanımız gidiyor
VitAmin takviyesi yapıldı mı size yumurta toplama öncesi birde ıntralipid serum kullandınız mı transfer günü

İzmit çevresi veya İstanbul Anadolu yakasından tüp bebek doktoru arıyorum önerebileceğiz doktor ve biliyorsanız güncel fiyatları da öğrenebilir miyim?
Ben izmit Özel konak hastanesi Dr. Şeyma Fenercioğlunda tedavi oluyorum. Doktorumundan memnunum. Alanında başarılı bir doktor tavsiye ederim.

ben mart ayında başlayacağım tedaviye brüksel tüp bebek merkezi şişlide 75.000 tl tüp bebek fiyatı ilaçlar hariç tabi yücrl karamana gidicem ön görüşmemizi yaptık herkes çok memnun ve türkiyede bu işin kurucularından araştırmanızı öneririm

acıbadem ataşehir- prof dr. cem demirel.

ekim ayında ilaçlar hariç 50 K TL ödedik fakat ilaçlar ve ek bazı işlemler derken 75-80 K TL civarına mal oldu. Ne kadar zamlandığını bilmiyorum ama herhalde +100K gibidir.

Özel Körfez Marmara Hastanesi - Kocaeli
Op. Dr. İsmail YILMAZ

Kendisi çok babacan ve mesleğine açık bir insan, bunu ilk görüşmenizde bile hissedebilirsiniz. Mesleğini para için değil de sevdiği için yaptığı çok belli. Hemşiresi Ceyda Hanım kardeşiniz gibi her zaman yanınızda 💐

2020 yılında başladığımız tüp bebek tedavisi için rapor çıkartmamızı önererek maddi yükümüzü hafifletmiştir.

2021 — ikiz erkek evlatlarımız oldu 🤲 (yumurta toplama ve transfer + ilaçlar 7500 tl ödedik)
2024 — transferin 6. Günü gebelik testini yeniden pozitif gördük elhamdülillah 🤲
(Transfer için 26,500 tl ödedik)

Rabbim böyle doktorlarımızın sayısını artırsın inşallah. Canı gönülden tavsiyemdir.

İzmit çevresi veya İstanbul Anadolu yakasından tüp bebek doktoru arıyorum önerebileceğiz doktor ve biliyorsanız güncel fiyatları da öğrenebilir miyim?
Merhaba Medipol Esenler Burcu Aydın Boyama gidiyorum çok memnunum güncel fiyatı 68 Bin Amh düşüklüğünüz var ise ve sigortalı çalışıyorsanız devlet tarafından destekli olup rapor çıkarılarak yarı fiyatına geliyor

Merhaba 11 yildir gitmedigim dr kalmadi izmirde serife dikayak doktorumdan allah razi olsun onun sayesinde suan kollarimda evladim.instagram hesabi falan var bir inceleyin isterseniz

Özel Körfez Marmara Hastanesi - Kocaeli
Op. Dr. İsmail YILMAZ

Kendisi çok babacan ve mesleğine açık bir insan, bunu ilk görüşmenizde bile hissedebilirsiniz. Mesleğini para için değil de sevdiği için yaptığı çok belli. Hemşiresi Ceyda Hanım kardeşiniz gibi her zaman yanınızda 💐

2020 yılında başladığımız tüp bebek tedavisi için rapor çıkartmamızı önererek maddi yükümüzü hafifletmiştir.

2021 — ikiz erkek evlatlarımız oldu 🤲 (yumurta toplama ve transfer + ilaçlar 7500 tl ödedik)
2024 — transferin 6. Günü gebelik testini yeniden pozitif gördük elhamdülillah 🤲
(Transfer için 26,500 tl ödedik)

Rabbim böyle doktorlarımızın sayısını artırsın inşallah. Canı gönülden tavsiyemdir.
Bende İsmail hocaya gidiyorum çok mükemmel bir doktor bize aşılama tedavisi yapıldı inşallah tutar 🥰🤲🏻

X